Trwa ładowanie...
Przejdź na

Postarzona Penelope Cruz

225
Podziel się

Dobrze jej w krótszych włosach?

Postarzona Penelope Cruz
bDfifVhN

Penelope Cruz chętnie przyjmuje trudne role. Swój talent udowodniła chociażby kreacją w Vicky Cristina Barcelona, za którą dostała Oscara. Aktorka niedawno przyjęła propozycję występu w koprodukcji hiszpańsko-włosko-chorwackiej Venuta Al Mondo w reżyserii Sergio Catellitto, z którym wcześniej spotkała się na planie Nie ruszaj mnie w 2004 roku.

Aktorka wciela się Gemmę, samotną matkę zabierającą syna do Sarajewa, by poznał historię swojego ojca, który zginął w wojnie na Bałkanach w latach 90-tych.

Zdjęcia powstają w Bośni i Hercegowinie. Na plan udało się dostać kilku fotoreporterom. Na zdjęciach widać, że na potrzeby filmu Penelope została postarzona o dobre kilka lat. Jej skóra jest szara, zmarszczki i bruzdy bardziej widoczne, a na głowie ma perukę z kilkoma siwymi pasmami. Wygląda przekonująco?

bDfifVhP
bDfifVhV
bDfifViq
KOMENTARZE
(225)
gość
9 lat temu
nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale ilekroć na nią patrzę, tyle razy widzę podobieństwo do sroki.. dziwne.
gość
9 lat temu
bardzo dobra aktorka!!!!
gość
9 lat temu
twarz postarzyli ale o dekolcie i rękach to im sie zapomniało
bDfifVir
gość
9 lat temu
żeby nie miliony na koncie to tak by właśnie wyglądała
gość
9 lat temu
Jak zawsze czarujaca. Uwielbiam Penelope:-)
Najnowsze komentarze (225)
oubiler
7 lat temu
debile! to nie jest prawda to sie nazywa '' charakteryzacja filmowa'' bo może ona miala grać starszą osobe niż jaką jest? ;o
oubiler
7 lat temu
jakie to głupoty! ona jest piękna, na 1oo % ładniejsza od was jak wam coś nie pasuje , albo jej nie lubicie albo wam sie nie podoba to po co tu wchodzicie :)
na4PTn aqrlq...
7 lat temu
na4PTn aqrlqecskbmi
ASq63N lthmo...
7 lat temu
ASq63N lthmosgxzwpy
pisze:zagląda...
7 lat temu
pisze:zaglądam czasem na tę stronę, jak i na Twf3j fcaebookowy profil i jestem pod wielkim wrażeniem; pomijając bardzo ciekawie prowadzoną stronę stwierdzam, że świetnie, prawie doskonale piszesz po polsku; niewielu Polakf3w tak potrafi; ze 2 lata temu spotkałem Cię gdzieś przypadkiem i nawet zamieniliśmy parę zdań, ale dopiero z pf3ł roku pf3źniej dowiedziałem się, czym się zajmujesz;dobrze Ci to wychodzi;pozdrawiam i życzę samych sukcesf3wm.
gość
9 lat temu
debi'LU nikt to charakteryzacja.!!
Bartek Siwiec
9 lat temu
Małgorzata Hauschild z serialu Klan w/g lokalnej Gazety Ursynowskiej podobna jest do Penelope Cruz.W sumie nieźle wygląda,lepiej niż niejedna 19-nastka.Kiedyś w Krakowie widziano ją w towarzystwie faceta w jej wieku, chyba jakiegoś kolegi ze szkoły z brązowymi wlosami i ciemnymi oczami.Czy to jakiś romans?
gość
9 lat temu
dobra aktorka. a w tej stylizacji wygląda przekonująco ;) nic do niej nie mam. utalentowana, a uroda? oj tam! nadrabia talentem!
bDfifVij
gość
9 lat temu
Przeciętna kobieta.
gość
9 lat temu
Nie musieli jej rąk postarzać ,bo ma je tak zasuszone ,że i tak wyglądają na stare .
gość
9 lat temu
moim zdaniem i tak jest śliczna...
gość
9 lat temu
Jeszcze tak pięknej sroki nie widziałem.
gość
9 lat temu
jest śliczna
gość
9 lat temu
najpiękniejsza kobieta na świecie
...
Następna strona
bDfifViL