Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Widziałem FILMIK, JAK TAŃCZYŁAŚ W KLUBIE!"

2052
Podziel się

Bill Ariunbaatar poniża Nataszę w najlepszym czasie antenowym...

"Widziałem FILMIK, JAK TAŃCZYŁAŚ W KLUBIE!"
bDgzdcXV

Rywalizacja w 13. edycji Tańca z gwiazdami powoli zaczyna nabierać rumieńców. W dzisiejszym odcinku doszło nawet do konfliktu wśród jurorów, którzy nie mogli zgodzić się co do interpretacji tanga, które w wykonaniu uczestników w większości było albo tangiem argentyńskim, albo luźną wariacją na temat, wyglądającą dość atrakcyjnie, ale nie mającą wiele wspólnego z figurami, które powinny się w tym tańcu znaleźć.

I tak, Iwona Pavlović i Piotr Galiński stali na stanowisku, że w programie powinno prezentować się taniec towarzyski, najlepiej w wersji turniejowej; Józefowicz twierdził natomiast, że taniec towarzyski powinien być otwarty na nowe formy i najważniejsze jest ogólne wrażenie, jakie wywołuje występ. Zaowocowało to bardzo skrajnymi ocenami dla par, które tańczyły tango - Pavlović i Galiński dawali oceny od 1 do 4, podczas gdy Józefowicz nawet 9.

Przez to wszystko oberwało się nawet nowej/starej ulubienicy stacji, Weronice Marczuk, ocenionej wyjątkowo nisko. Jednak prawdziwa awantura rozpętała się po występie Michała Szpaka.

bDgzdcXX

- Dawno nie byłeś na turnieju tańca! Taniec towarzyski jest bardzo otwarty! - mówiła Pavlović do Józefowicza.

- Skorzystajcie z tego, co wnoszą gwiazdy. To jest świeży powiew! - odpowiedział choreograf, co jednak nie przekonało jego koleżanki z jury. _**To jest program oparty na tańcu towarzyskim i tego będę się trzymać. JEDEN!**_

- Połowa Polski mnie kocha, połowa nienawidzi, tu mamy przykład - skomentował jak zawsze pewny siebie Szpak.

Widać było również, że Natasza Urbańska wkłada sporo energii w to, aby zachować spokój i jak najlepiej wykonać swoje obowiązki. Na jej nieszczęście Bill Ariunbaatar czyta Pudelka i postanowił wspomnieć o słynnym już znikającym wideo...

bDgzdcYd

- Widziałem ostatnio taki filmik, ty tańczyłaś w takim klubie...

- Wielu fanów ma ten filmik, ja też jestem jego fanką! - odpowiedziała błyskawicznie Natasza. Czyżby się spodziewała?

Przypomnijmy, że "fanów" filmik ma dzięki internautom, którzy skopiowali go na zagraniczne serwery, bo z polskich znika on wciąż za sprawą jakichś tajemniczych interwencji... Natasza powinna się w końcu zdecydować, czy się go wstydzi czy nie. Do obejrzenia tutaj:Natasza tańczy i śpiewa w Los Angeles! (USUNIĘTE WIDEO)

Z programem pożegnał się gwiazdor _**Na wspólnej**_, Kazimierz Mazur. Po zsumowaniu ocen jurorów i głosów widzów, najlepsi okazali się Kacper Kuszewski w parze z bardzo chwaloną Anną Głogowską, Katarzyna Zielińska z Maserakiem, Szpak oraz Bill.

bDgzdcYe
bDgzdcYy
KOMENTARZE
(2052)
berttie
9 lat temu
Lol, dobrze jej dosrał :D I słusznie, Natasza niestety sobie bardzo nie radzi tam ;)
gość
9 lat temu
uwielbiacie słowo "poniża"...
gość
9 lat temu
józefowicz jest żałosny z tym buntowaniem się i ocenami z kosmosu, nie zna się facet zupełnie, a robi z siebie autorytet, widać że ego za duże i nie mieści w głowie faktu, że w sprawie tańca jest po prostu ignorantem i zastępuje Wodeckiego..
bDgzdcYz
bejca
9 lat temu
Ona ma z*******e nogi!
gość
9 lat temu
kiedy wreszcie wyleci na zbitą mordę Ołena Marczuk
Najnowsze komentarze (2052)
Gośćkm
3 lata temu
Taki sobie ten występ powiem szczerze. Nic w nim specjalnie wyuzdanego tylko taki sobie.
AIR MAX 95
6 lat temu
Sick and tired of all japan headlines? I am on this site to help you! AIR MAX 95 o/即日発送可-nike-air-max-95-classic-le-ngryneon-yel-jp-6928.html
gość
9 lat temu
Natasza jest strasznie sztuczna. Nawet gdy się uśmiecha bije od niej pozerstwem.
gość
9 lat temu
natasza na tym filmiku to napewno btł po dużej ilości %
gość
9 lat temu
filmik jest, ladne cialo
gość
9 lat temu
to są gonady żeńskie
gość
9 lat temu
Zgadzam się z tobą . Zresztą , jak wiele ludzi sądzi - że to był striptiz . Ja tak nie uważam , ponieważ jak na filmiku widać jet tam mnóstwo pań . Więc jak to na pewno nie był striptiz ani nic podchodzącego pod niego . No soryy .Chyba , że te baby to lezby to już inna bajka co nie ??
gość
9 lat temu
Kurde .. Dlaczego wy tak nienawidzicie Nataszy ? Ona jest z*******a . Jest piękna . Wiele z was w wieku 34 lat chciałoby tak wyglądać .. ogarnijcie mordy i nie podwalajcie się do niej ..
bDgzdcYr
gość
9 lat temu
moę ci pomóc! hahaha !
gość
9 lat temu
A w którym miejscu Bill obraził Nataszę??? To,że powiedział, że widział film jak tańczyła w jakimś klubie ??? Przecież stwierdził tylko fakt! Ja też widziałam! Widziało go tysiące ludzi! Nadal można go obejrzeć!
gość
9 lat temu
Kacper Kuszewski jest homomseksuwalistą? Bo tak słyszałem
gość
9 lat temu
ale bym jej wkarował w d****o!!!
gość
9 lat temu
Chłopak nie zastanowił się i chlapnął, teraz Józek go wykończy.
gość
9 lat temu
Drogi Billu, u Józka masz przesrane, wylatujesz z programu.
...
Następna strona
bDgzdcYT