Trwa ładowanie...
Przejdź na

Józefowicz ODCHODZI Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!

1786
Podziel się

"Nie mam czasu na dłuższą współpracę". Co z Nataszą?

Józefowicz ODCHODZI Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI"!
bDJFQkYB

Mimo że z obecności Janusza Józefowicza w jury 13. edycji Tańca z gwiazdami nikt nie jest chyba zadowolony, z nim samym włącznie, choreograf nadal uważa, że zrobił producentom wielką łaskę zaszczycając program swoją obecnością. Czy potwierdziliby jego słowa? I co ważniejsze: podjęli jeszcze raz tę samą decyzję?

Janusz wyjdzie na niej bardzo dobrze. Wyegzekwował bowiem od producentów, poza pieniędzmi, zapewnienie mu akcji promocyjnej najnowszego spektaklu Buffo poświęconego Poli Negri.

bDJFQkYD

Wynegocjował, że w czasie całej edycji pokaże aż 3 duże fragmenty widowiska - mówi w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie pracownik ekipy. Jest nie tylko artystą, ale też twardym biznesmenem.

Zwykli reklamodawcy muszą słono płacić za emisję w tym czasie antenowym. A Józefowicz jeszcze dostanie za to pieniądze... Ale najwyraźniej uznał, że od producentów nic już więcej nie wyciągnie, bo nie planuje wiązać się z programem na dłużej. A wyglada na to, że w międzyczasie porzucili oni pomysł o zakończeniu polskiej edycji programu i zamierzają ją ciągnąć do końca świata i o jeden dzien dłużej. Jednak już raczej bez Józefowicza.

Nie zakładam takiej sytuacji - mówi choreograf o występie w 14. edycji. Chociaż była rozmowa o tym, że jest możliwość dłuższej współpracy, ale ja zupełnie nie mam na to czasu.

Nie wiadomo, czy po odejściu męża, Natasza Urbańska zdecyduje się pozostać samotnie na placu boju. Prowadzenie Tańca z gwiazdami kosztuje ją bowiem sporo nerwów.

bDJFQkYJ

Po pierwszym odcinku po prostu rozpłakała się ze stresu - potwierdza jeden z uczestników programu. Aż smutno było patrzeć.

_

_

bDJFQkZe
KOMENTARZE
(1786)
gość
9 lat temu
Józefowicz i Natasza w roli prowadzacej to pomyłka ogladac programu sie nie da
gość
9 lat temu
do tej pory ogladałam kazda edycje,natomiast teraz ze wzgledu na obecnosc tego człowieka w programie nie mam ochoty,tak mi on działa na nerwy tak jak i ona,nie wiem kto chciał ich do programu,spadła pgladalnosc od czasu pojawienia sie tego człowieka w programie
az
9 lat temu
Co wy opowiadacie Ludzie? przecież on jedyny mówi cokolwiek z sensem. Tych dwoje ekspertów wygaduje jakieś niezrozumiałe bzdury niezrozumiałym językiem znanym tylko zawodowcom. Fraszyńska jest słodka, ale jej zadaniem jest aby zawsze się jej podobało. A Józek zawsze trafnie ocenia, nie kadzi tzw. gwiazdom i jest SUPER gość!!!!!
bDJFQkZf
gość
9 lat temu
W*N!!! Do Jajkowic kury macać!!!
gość
9 lat temu
juz, już, już, bo przez NICH TzG stracił napewno ogladalność........
gość
9 lat temu
ot taki sobie buraczek-prostaczek
gość
9 lat temu
te loczki nad czółkiem. Malina
gość
9 lat temu
J.............jak to mowli cos mi sie nalezy za seks z dziadkiemmm................however it is not playboy.....ale i tak, jestes lepszy......no nie jakom menago ........ale miales szanse......coz milosc jest podobno jak s..... nara J .......żABA
gość
9 lat temu
JOZEFOWICZ ROBISZ SIE JUZ STARYM DZIADKIEM W DODATKU MASZ BRZYDKA TWARZ JESTES PRZECIETNYM FACETEM...CO TA NATASZA WIDZIALA W TOBIE..
gość
9 lat temu
zanim on odejdzie to sie program skończy. tyle kasy z zonka co zarobia... starszni sa
gość
9 lat temu
nareszcie )
gość
9 lat temu
Niech odejdą obydwoje jak najszybciej. Precz z bufonami !!!!
gość
9 lat temu
Oni oboje sa beznadziejni, Nie lubie ani jej ani jego. To najgorsza para polskiego show-biznesu. I dobrze niech Józefowicz odejdzie nie obchodzi mnie to...jest żenujący i nic mu sie nie podoba. TzG spada na psy. Producenci tego show macie komu dziękować!!!
bDJFQkYX
gość
9 lat temu
PANIE JÓZEFOWICZ, ROBI PAN Z GĘBY DU.. !!!!!!!!!!!!!!!!A JUŻ MYŚLAŁAM ,ŻE TO PRAWDA ;-?(((((SZKODA ,ŻE DALEJ JEST W TYM PROGRAMIE , TAK FATALNIE TAM WYPADA ;-( , A NATASZKA .....MASAKRA
...
Następna strona
bDJFQkZz