Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wpłynęła skarga na "Top Model"!

1005
Podziel się

"Za dużo treści erotycznych"?

Wpłynęła skarga na "Top Model"!
bDIocQvF

To chyba dopiero początek afery. Miniony odcinek, w którym Dawid Woliński obmacywał biust jednej z kandydatek, wielu osobom skojarzył się z praktykami włoskiej telewizji. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła już pierwsza skarga.

Tak, wpłynęła skarga od osoby prywatnej na ostatni odcinek "Top Model". Głównie zarzucająca, że jest za dużo treści erotycznych jak na taki program i o tej godzinie. Teraz wyślemy zawiadomienie o skardze do nadawcy. I poczekamy na jego opinię w tej sprawie - mówi w rozmowie z Super Expressem Katarzyna Twardowska, rzecznik prasowy KRRiT. Dopiero gdy dostaniemy odpowiedź, będziemy mogli zdecydować o dalszym postępowaniu. Może to być nałożenie kary finansowej lub upomnienie.

Sprawą zainteresowała się też pełnomocnik rządu ds. równego traktowania kobiet i mężczyzn, Elżbieta Radziszewska.

bDIocQvH

Sprawa jest do wyjaśnienia. Dziewczyny, które mają 18 lat, w zasadzie odpowiadają same za siebie. I jeżeli im się program lub jury nie podoba, mogą zrezygnować. Jednak jeżeli padają ofiarą molestowania seksualnego bądź zostają poniżone i narażone na praktyki, na które nie wyrażały zgody, powinny dochodzić swoich praw w sądzie - radzi w tabloidzie, dodając jednak, że uczestniczki powinny dokładnie zapoznać się z treścią umowy, jaką podpisują.

Jak sądzicie, czy kandydatki na "top modelki" mają prawo się tak czuć?

bDIocQwi
KOMENTARZE
(1005)
gość
5 lata temu
ej a ciekawi mnie czy inni wiedzą co michał robił za prace w klubie gejowskim toro
gość
9 lat temu
pewnie chlopy sie podniecali! na tej widowni ;d ;p
gość
9 lat temu
jeżeli tak wygląda droga do kariery modelki to to jest baaaaaaaaaaardzo smutne z drugiej strony te dziewczyny są tak durne że to już jest sprawa dla psychiatrów ale opieką powinni objąć przede wszystkim przygłupich jurorów i władze TVN.Panie Miszczyk litości niech pań się zwolni z pracy i ustąpi miejsca innym bo to co proponujecie w waszej stacji to wielkie gówno
bDIocQwj
gość
9 lat temu
i że ona ma niby prawdziwe piersi? że ja tak macał i sie cieszył ze niby natural... łeeeeeeeeeeee!
gość
9 lat temu
jak ktoś lubi się szmacić, to proszę bardzo ha ha aha ha !!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
ta z tymi kokardkami ma bardzo ładne piers !! az szok ze prawdziw e:D
gość
9 lat temu
bez roznicy oni i tak sa gejami, a szkoda :)
gość
9 lat temu
te kandydatki to mięcho w sklepie które sie sprzedaje. większość z nich jest wzięta do programu by nabijać ogladalność. czemu jak wchodzi piekna dziewczyna to nawet nie musi pokazywać sie w kostiumie kompielowym bo odrazu wszystcy sa na tak? a wchodzi jakaś pusta panienka to robia z niej widowisko (oglądalność przede wszystkim) przeciez ta cała zula? poco ona była w 1 edycji? a jak stała sie nie potrezba to ja wywalili i tak samo teraz będzie z tymi "kandydatkami"
T
9 lat temu
One same tego chcą!
gość
9 lat temu
Ja na takie coś bym się nie zgodziła
gość
9 lat temu
i wiele fajnych dziwczyn wlaśnie stracilo swoja szanse tylko dlatego ze nie chca sie sprzedac i dlatego modeling w polsc to szambo
gość
9 lat temu
jak z burdelu
gość
9 lat temu
przeciez w modelingu to jest norma
bDIocQwb
gość
9 lat temu
dołączam się ;-)
...
Następna strona
bDIocQwD