Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Anja ma być gwiazdą, o której modelki marzą!"

1340
Podziel się

"Jest po to, by dawać im rady. Bo przecież Joanna tego nie zrobi" - stwierdza złośliwie menedżerka Rubik.

"Anja ma być gwiazdą, o której modelki marzą!"
bEiQjvLV

W najnowszym numerze magazynu Pani producentka programu Top Model wyznała, że prowadzącą nowej edycji show chciała zostać Anja Rubik. Ewa Leja stwierdziła, że modelka okazała się jednak zbyt mało wyrazista i "nie było jej widać przy pozostałych jurorach". Dlatego gospodynią programu została Joanna Krupa (zobacz: Rubik PRZEGRAŁA CASTING Z... KRUPĄ!).

Na doniesienia o pokonaniu Anji przez "Dżoanę" na castingu zareagowała menedżerka Rubik. Lucyna Szymańska twierdzi w rozmowie z nami, że jej podopieczna i Krupa nigdy nie rywalizowały o tą samą posadę. Od samego początku Anja miała być tylko gościem specjalnym Top Model.

Dostała na początku propozycję od producentów, którzy rozważali jej udział w programie jako prowadzącej, ale wspólnie stwierdziliśmy, że po pierwsze Anja nie będzie absolutnie miała czasu na wyłączenie się z pracy za granicą na parę miesięcy, żeby być w Polsce na nagraniach. Dlatego ustaliliśmy, że będzie gościem specjalnym.

bEiQjvLX

Zresztą producenci TVN i Rochstar stwierdzili, że Anja ma być gwiazdą, która nie opatrzy się na co dzień widzowi i finalistkom - dodaje. Miała być gwiazdą, o której dziewczyny marzą, żeby się spotkać i mieć szanse z nią przebywać przez kilka odcinków. Anja jest po to w programie, żeby dawać rady modelkom, wytłumaczyć i pokazać, jak się pozuje, jak się porusza po wybiegu, przybliżyć finalistkom, które wyjadą do Paryża pracę modelki i prawdziwy świat mody. Bo przecież Joanna tego nie zrobi - kończy złośliwie.

Która z nich wzbudza w Was sympatię? Anja czy "Dżoana"?

bEiQjvMy
KOMENTARZE
(1340)
gość
10 lat temu
tak zaraz komenty typu joanna jest swietna a anja jest g****a szkapa znacie je ze ocxeniacie ???? no prosze was zastanowcie sie nim cos napiszecie
xen
10 lat temu
Anja.
gość
10 lat temu
zloslie te menadzerki, ale w sumie sluszna uwaga.
bEiQjvMz
gość
10 lat temu
kiedyś modelki były ładne... w latach 90... crawford, schifer...
gość
10 lat temu
Krupa jest dla mnie żenująca poprzez swoją usilną medialność, Anja z każdym dniem mniej budzi sympatię, ale nie oszukujmy się - to ona tutaj może rozstawiać po kątach i oczekiwać, robi prawdziwą karierę, a nie świecenie cyckami na billboardach na peryferiach miasta.
Najnowsze komentarze (1340)
SweetLollipop
9 lat temu
na pewno nie rubik
gość
10 lat temu
Anja!!
gość
10 lat temu
Ania lepsza!
gość
10 lat temu
ona żal
gość
10 lat temu
Myślę, iż to Anja jest prawdziwą TOP MODELKA a nie zoperwoaną modeleczką..DŻOANA jest do bani w Stanach jest milion dziewczyn takich jak ona wiec przyjechała do Polski robić karierę i zgarniać pieniądze..
gość
10 lat temu
Takk:D Joaanna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Tylko ona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Joanna- najlepsza (moja ciocia) :* Kocham Jąą.!
gość
10 lat temu
Popieram!!!!!
bEiQjvMr
gość
10 lat temu
obie są super!!
gość
10 lat temu
Jest g****a !!!
gość
10 lat temu
Gdyby o te komentarze nie prosili by nie było rubryki : "+Dodaj komentarz", tak ??
gość
10 lat temu
rozumiem, że można mówić z innym akcentem jeśli się wychowało w stanach czy nawet coś tam powiedzieć inaczej, poprzekręcać ale wydaje mi się, że mówienie zostało Was "dwajścia" wynika jednak z czegoś innego... mi się osobiście nie chce jej słuchać bo nie dość, że nie mówi nic interesującego to jeszcze to przekręca.... Czesław Mozil jest przykładem typowego imigranta, jego struny głosowe są ukształtowane pod język duński i to jest naturalne, że już nigdy nie będzie mówił w języku polskim jak ktoś kto się tu wychował... ale akcent to co innego niż dwajścia
gość
10 lat temu
gwiazdka rozbieranych sesji i kilku epizodycznych ról w filmach.... a z modelingiem miała tyle wspólnego, że reklamowała bieliznę.... to jasne, że Anja jest gwiazdą w tym programie, wszyscy czekają na te odcinki w których gdzies tam się przewija i przemyka pomagając uczestniczką....
gość
10 lat temu
która? to chyba oczywiste..... wydaje mi się, że takie porównanie jest obraźliwe dla Anji
...
Następna strona
bEiQjvMT