Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zapendowska o nowej piosence Górniak: " Jest okropna!"

571
Podziel się

"Nie radzi sobie w show biznesie".

Zapendowska o nowej piosence Górniak: " Jest okropna!"
bDISBmsB

Wprawdzie Elżbieta Zapendowska od lat krytykuje polską scenę muzyczną, jednak ostatnio jej ataki przybrały na sile. Oberwało się już niemal wszystkim, z wyjątkiem Edyty Bartosiewicz. Zobacz: Zapendowska o Górniak: "To, co robi jest SŁABE!". Najwyraźniej najlepszym sposobem, by zaskarbić sobie sympatię jurorki _**Must Be The Music**_ jest nagrywanie jednej płyty przez 13 lat, bez gwarancji, czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne.

W odróżnieniu od Bartosiewicz Górniak zaprezentowała próbkę swojego nowego repertuaru i od razu jej się dostało. Zdaniem Zapendowskiej utwór _**On The Run**_ jest "okropny".

Edyta ma słaby repertuar, nie radzi sobie w show biznesie właśnie przez to, że nie ma repertuaru. powinna skoncentrować się na dobrej muzyce i dobrym tekście - mówi w Fakcie. To wszystko, czego jej trzeba. Interesuje mnie tylko i wyłacznie jako artystka i jako taka ma słaby repertuar od wielu lat i tyle. Piosenka "On The Run" jest okropna**.**

bDISBmsD

Zgadzacie się? Obejrzyjcie teledysk: Edyta Górniak "On the run"

bDISBmte
KOMENTARZE
(571)
gość
9 lat temu
a Zapendowska niech sobie wreszcie sprawi okulary z tej epoki,.....
gość
9 lat temu
Pani Ela ma prawo oceniać piosenki wszystkich wykonawców jednak w tym roku wyjątkowo przyczepiła się do pani Edyty jak rzep do psiego ogona, już wiemy że zna bardzo dobrze rodzinę pani Edyty bo wypowiadała się w prasie atakując Edytę no i już po raz drugi krytykuje jej piosenki. Pani Elżbieto ja też nie wołam super , super ! Ale nie zawsze nasi wokaliści mają w rękawie same przeboje. Proszę nie atakować, proszę poczekać na całą płytę, zobaczymy co pani Edyta nam zaśpiewa !!!!!!!
gość
9 lat temu
Rzecz gustu. Jednym się podoba innym nie.
bDISBmtf
gość
9 lat temu
Pani Zapendowska jest nauczycielką śpiewu i krytykiem muzycznym. To nie rozumiem co miałaby osiągnąć w "życiu artystycznym". Wiele Polskich artystek uczyła.
gość
9 lat temu
Zależy co sie komu podoba. Przynajmniej ma fajniejsze piosenki od Dody.
gość
9 lat temu
Wstyd Pani Zapendowska wstyd
gość
9 lat temu
Pani Zapendowska już się starzeje jeśli zaczyna krytykować wokal i aranżacje piosenek Pani Edyty Górniak.Każda Piosenka tej diwy jest arcydziełem dla ucha.Pani Zapendowska zawsze Panią szanowałam za trawną ocenę,ale teraz to Pani przegięła.Mam wielką prośbę do Pani proszę przegonić pseudo piosenkarki ze sceny.bo to tylko wstyd oglądać i słuchać.
gość
9 lat temu
Zapendowska jest stronicza i dlatego niewiarygodna, występuje w programach i jej zadaniemjest krytykować Edytę, a promować oswoby występujące w tych programach, żeby nabijać kasę POLSATU !!![/cytat] [/cytat] Brak rzetelnych i beztronnych krytyków jest przyczyną tego, że polska piosenka jest ta słabo ceniona w Europie!!!![/cytat] [/cytat] [/cytat] [/cytat] ZAPENDOWSKA NISZCZY POLSKĄ KULTURĘ, POPRZEZ NIERZETELNĄ KRYTYKĘ!!!!! [/cytat] [/cytat]
gość
9 lat temu
ZGADZAM SIĘ!!
gość
9 lat temu
p.Ela wie co mówi
gość
9 lat temu
Pani Elu, jedno pytanie: a co Pani takiego osiągnęła w życiu artysztycznym, hę?
gość
9 lat temu
bo to piosenka NIE NA POLSKIE ZACOFANE USZY
gość
9 lat temu
jakie piękne zaszpachlowane pryszcze!
bDISBmsX
gość
9 lat temu
prawda zmarnowany talent
...
Następna strona
bDISBmtz