Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stuhr, Wellman i Gessler laureatami Wiktorów!

664
Podziel się

Zobacz, kto jeszcze dostał nagrody Akademii Telewizyjnej.

Stuhr, Wellman i Gessler laureatami Wiktorów!
bCXQiLkl

Wczoraj po raz 26. wręczono nagrody polskiej Akademii Telewizyjnej, Wiktory. Uroczysta gala przyznania statuetek odbyła się na Zamku Królewskim.

Politykiem roku został prezydent Bronisław Komorowski. Zwycięstwo w polityce polega na tym, że się kogoś pokonuje – mówił odbierając statuetkę z rąk Beaty Tyszkiewicz. Udało mi pokonać kogoś dziś i udało mi się pokonać kogoś w czasie wyborów i nie ukrywam, że mam z tego ogromną satysfakcję. Trzecie zwycięstwo, którego bardzo bym sobie życzył, to zwycięstwo nad samym sobą. Dziękuję bardzo mediom publicznym i niepublicznym.

Dziennikarką roku została Anita Werner, która odebrała Wiktora po raz trzeci w karierze. Magdę Gessler uznano za "odkrycie telewizyjne", choć jej program gości na antenie telewizji przeszło 1,5 roku. Wiktor w kategorii sportowej otrzymała Justyna Kowalczyk.

bCXQiLkn

Statuetkę w kategorii "Aktor telewizyjny" odebrała Małgorzata Braunek za swój udział w Domu nad rozlewiskiem. Za muzykę Wiktora odebrali Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski.

Wiktora w kategorii "prezenter telewizyjny" dostała Dorota Wellman. Bardzo dziękuję stacji, że daje mi szansę i że mogę się rozwijać. Dziękuję za wsparcie wszystkim, z którymi pracuję i rodzinie, która wytrzymuje to, że ciągle mnie nie ma, bo jestem pracoholiczką – mówiła.

"Osobowość telewizyjna" zeszłego roku to według kapituły Maciej Stuhr. Bardzo dziękuję za tę nagrodę. Chciałbym dedykować tego Wiktora mojemu tacie, który otrzymał w swoim życiu już mnóstwo nagród, m.in. Superwiktora. Mam nadzieję, że jest dumny i z tej mojej nagrody – powiedział z podium.

Wiktora publiczności otrzymał Szymon Hołownia. Superwiktory powędrowały w ręce Adama Michnika i Krzysztofa Pendereckiego. Laureatem Superwiktora Specjalnego został kolarz natomiast Czesław Lang

bCXQiLkt
bCXQiLkO
KOMENTARZE
(664)
gość
9 lat temu
Maciej Stuhr jest słodki...taki do przytulania
gość
9 lat temu
Szambo sie odznacza!Co to 1-szy maja?
gość
9 lat temu
Klub wzajemnych adoratorow!Chamstwo !
bCXQiLkP
gośćjanina
9 lat temu
tej calej Pani Gesler przydalby sie dobry doradca od wizerunku, ubioru i makijazu, a juz koniecznie musi cos zrobic z tymi wlosami, to sa fruwajace piora i nie pasuja juz tej kobiecie.
gość
9 lat temu
Dorota Wellman to POMYLKA dekady !
Najnowsze komentarze (664)
gość
8 lat temu
Mnie denerwuje, że p. Wellman ciągle w tv zasłania brzuch tą tekturką, na której mają "ściągi". Panie Doroto po co? My lubimy panią taką jaka pani jest :)
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
a słyszeliście ten żart? "wyposażenie auta safze: różaniec i p*********a? powiedzieli dziennikarze tvn religia", chyba sława pani Ani M. a teraz Ani J. tzn. sława jej często używanego tyłka dotarła już do warszawy
gość
9 lat temu
I jeszcze Werner i Braunek. I jeszcze ktoś .......
gość
9 lat temu
Gessler, Stuhr, Wellman, Lang. A ktoś z końcówką -ski, -cki dostał coś. Zamiast Superwiktora powinien być np. Superhelmut, czy inny.
gość
9 lat temu
a za co Gessler? Jak takie panie dostają nagrody, to ich ranga spada do odpustowych konkursów.
gość
9 lat temu
popieram :)
gość
9 lat temu
wellman jakie ma pryszcze na nogach, fuuuuuuuuuuuuuuuj
bCXQiLkH
gość
9 lat temu
gessler to TYLKO gruba arogancka prowincjonalna kucharka
gość
9 lat temu
Sthurowi i Wellman się należało!
gość
9 lat temu
gressler wyglada jak ta gruba baba z Total recall przy odprawie (arnold schwarzeneger byl za nia przebrany........
gość
9 lat temu
no to welmann przytarła nosa Kini, cudnie, cudnie, bo Kinia myśli że jest super, ojej, ale nie, nie, nie......ble, ble, ble A reszta jest fajna!!!!
gość
9 lat temu
Wellman ma na nogach..... MELISKI!
gość
9 lat temu
Laureatem Superwiktora Specjalnego został kolarz natomiast Czesław Lang STYLISTYKA!! PIERWSZA KLASA!!! BRAWOOO REDAKTORKU!!!
...
Następna strona
bCXQiLlj