Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stuhr, Wellman i Gessler laureatami Wiktorów!

664
Podziel się:

Zobacz, kto jeszcze dostał nagrody Akademii Telewizyjnej.

Stuhr, Wellman i Gessler laureatami Wiktorów!

Wczoraj po raz 26. wręczono nagrody polskiej Akademii Telewizyjnej, Wiktory. Uroczysta gala przyznania statuetek odbyła się na Zamku Królewskim.

Politykiem roku został prezydent Bronisław Komorowski. Zwycięstwo w polityce polega na tym, że się kogoś pokonuje – mówił odbierając statuetkę z rąk Beaty Tyszkiewicz. Udało mi pokonać kogoś dziś i udało mi się pokonać kogoś w czasie wyborów i nie ukrywam, że mam z tego ogromną satysfakcję. Trzecie zwycięstwo, którego bardzo bym sobie życzył, to zwycięstwo nad samym sobą. Dziękuję bardzo mediom publicznym i niepublicznym.

Dziennikarką roku została Anita Werner, która odebrała Wiktora po raz trzeci w karierze. Magdę Gessler uznano za "odkrycie telewizyjne", choć jej program gości na antenie telewizji przeszło 1,5 roku. Wiktor w kategorii sportowej otrzymała Justyna Kowalczyk.

Statuetkę w kategorii "Aktor telewizyjny" odebrała Małgorzata Braunek za swój udział w Domu nad rozlewiskiem. Za muzykę Wiktora odebrali Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski.

Wiktora w kategorii "prezenter telewizyjny" dostała Dorota Wellman. Bardzo dziękuję stacji, że daje mi szansę i że mogę się rozwijać. Dziękuję za wsparcie wszystkim, z którymi pracuję i rodzinie, która wytrzymuje to, że ciągle mnie nie ma, bo jestem pracoholiczką – mówiła.

"Osobowość telewizyjna" zeszłego roku to według kapituły Maciej Stuhr. Bardzo dziękuję za tę nagrodę. Chciałbym dedykować tego Wiktora mojemu tacie, który otrzymał w swoim życiu już mnóstwo nagród, m.in. Superwiktora. Mam nadzieję, że jest dumny i z tej mojej nagrody – powiedział z podium.

Wiktora publiczności otrzymał Szymon Hołownia. Superwiktory powędrowały w ręce Adama Michnika i Krzysztofa Pendereckiego. Laureatem Superwiktora Specjalnego został kolarz natomiast Czesław Lang

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(664)
gość
12 lat temu
Maciej Stuhr jest słodki...taki do przytulania
gość
12 lat temu
Szambo sie odznacza!Co to 1-szy maja?
gość
12 lat temu
Klub wzajemnych adoratorow!Chamstwo !
gośćjanina
12 lat temu
tej calej Pani Gesler przydalby sie dobry doradca od wizerunku, ubioru i makijazu, a juz koniecznie musi cos zrobic z tymi wlosami, to sa fruwajace piora i nie pasuja juz tej kobiecie.
gość
12 lat temu
Komorowski, Michnik... Polacy sie nie ucza...
Najnowsze komentarze (664)
gość
11 lat temu
Mnie denerwuje, że p. Wellman ciągle w tv zasłania brzuch tą tekturką, na której mają "ściągi". Panie Doroto po co? My lubimy panią taką jaka pani jest :)
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
12 lat temu
a słyszeliście ten żart? "wyposażenie auta safze: różaniec i p*********a? powiedzieli dziennikarze tvn religia", chyba sława pani Ani M. a teraz Ani J. tzn. sława jej często używanego tyłka dotarła już do warszawy
gość
12 lat temu
I jeszcze Werner i Braunek. I jeszcze ktoś .......
gość
12 lat temu
Gessler, Stuhr, Wellman, Lang. A ktoś z końcówką -ski, -cki dostał coś. Zamiast Superwiktora powinien być np. Superhelmut, czy inny.
gość
12 lat temu
a za co Gessler? Jak takie panie dostają nagrody, to ich ranga spada do odpustowych konkursów.
gość
12 lat temu
popieram :)
gość
12 lat temu
wellman jakie ma pryszcze na nogach, fuuuuuuuuuuuuuuuj
gość
12 lat temu
gessler to TYLKO gruba arogancka prowincjonalna kucharka
gość
12 lat temu
Sthurowi i Wellman się należało!
gość
12 lat temu
gressler wyglada jak ta gruba baba z Total recall przy odprawie (arnold schwarzeneger byl za nia przebrany........
gość
12 lat temu
no to welmann przytarła nosa Kini, cudnie, cudnie, bo Kinia myśli że jest super, ojej, ale nie, nie, nie......ble, ble, ble A reszta jest fajna!!!!
gość
12 lat temu
Wellman ma na nogach..... MELISKI!
gość
12 lat temu
Laureatem Superwiktora Specjalnego został kolarz natomiast Czesław Lang STYLISTYKA!! PIERWSZA KLASA!!! BRAWOOO REDAKTORKU!!!
...
Następna strona