Trwa ładowanie...
Przejdź na

Senator PiS: "W Top Model ZMUSZAJĄ DO NAGOŚCI! Były PRZYPADKI MOLESTOWANIA!"

597
Podziel się

Politycy zabrali się za kolejny program... Oglądalność wzrośnie?

Senator PiS: "W Top Model ZMUSZAJĄ DO NAGOŚCI! Były PRZYPADKI MOLESTOWANIA!"
bDJWHlDp

W tegorocznej jesiennej ramówce znajdują się dwa mocno krytykowane programy: _**The Voice of Poland**_, w związku z udziałem satanisty (?) Nergala oraz _**Top Model**_, oskarżane o poniżanie występujących w nim dziewczyn. Show TVN zostało skrytykowane już chyba przez wszystkich: projektantów, modelki i dziennikarzy. Aż dziw, że politycy głos w sprawie zabrali dopiero teraz.

Kazimierz Jaworski, senator Prawa i Sprawiedliwości z Rzeszowa, postanowił zaprotestować przeciwko Top Model. Wysłał w tej sprawie list do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jak donosi Gazeta Wyborcza, napisał do przewodniczącego KRRiT Jana Dworaka, że "od kilku tygodni" docierają do niego sygnały o "bulwersującym programie Top Model". Jego zdaniem w programie "miało dochodzić do przypadków molestowania i zmuszania do nagości".

Zwracam się z uprzejmą prośbą o poinformowanie, czy Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji prowadzi postępowanie w tej sprawie, tudzież o wynikach tego postępowania - pisze senator. Niepokojące informacje o poniżającym traktowaniu uczestniczek dochodzą od pewnego już czasu, nie słychać, by KRRiT podejmowała odpowiednie działania.

bDJWHlDr

Na odpowiedź stacji nie trzeba było czekać. Jak przypomina rzecznik TVN, Karol Smoląg, w tej sprawie wypowiedziała się już Rada Etyki Mediów:

"Z pisma pana senatora wynika, że nie widział on żadnego odcinka programu - mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Jeśli kieruje nim coś więcej niż chęć zaistnienia w mediach, polecam stanowisko Rady Etyki Mediów, która w profesjonalny i wyważony sposób rozprawiła się z wszelkimi zarzutami formułowanymi pod adresem tego programu.

Dodajmy jedynie, że kolejny odcinek Top Model już dzisiaj. Czy Waszym zdaniem oskarżenia pod adresem programu są słusznie? A może, jak twierdzą niektózy, fakt, że dziewczyny występują w nim z własnej woli sprawia, że można namawiać je do wszystkiego?

bDJWHlDx
bDJWHlDS
KOMENTARZE
(597)
buy christian...
5 lata temu
shoes red soles buy christian louboutin shoes canada
ray bans onli...
6 lat temu
cheap ray bans ray bans online
fitflop singa...
6 lat temu
fitflop sandals fitflop singapore
bDJWHlDT
gość
6 lat temu
te zdjęcia mi się podobają a właściwie szukam dziewczyny chętne niech dzwonią pod nr.660 958 077
ola kulas
8 lat temu
fhhbkjgckjycnghvhtgvfcmkjc bmhcmhgycdkuj cngc bcvgd,icpodgfmyxesjnfsutyfyu
EWA
9 lat temu
TY MASZ COŚ Z GŁOWĄ?
gość
9 lat temu
te baby smierdza
gość
9 lat temu
taki program wogóle nie powinien zaistnieć.
gość
9 lat temu
okropność kto takie dno puścił na wizję przecież to jest żenujące!!!
gość
9 lat temu
Szkoda ze w dzisiejszych czasach za modelki nie uznaje sie normanych kobiet pieknych i wagowo normalnych nie jakies szkielety. W XXL nie gustuje ale od widoku kosci idzie sie zezygac!
Bonaa
9 lat temu
nienawidze tego programu. Ochydnie brzydkie są te dziewczyny,pokazują ciało żeby ktokolwiek się nimi zainteresował! Bo bez makijażu to pasztety,ciało im zostało. Bezwartościowe,głupie dziewczyny które są śmierdzącymi leniami bo do roboty im ciężko iść!
gość
9 lat temu
Olivia♥
gość
9 lat temu
dlaczego oni tak zbrzydzili Michaline ?!?!?!!?!?
bDJWHlDL
gość
9 lat temu
WEŹCIE PRZESTAŃCIE ! To program o modelkach ! Robią to co wszystkie, z resztą widać tylko piersi... :/
...
Następna strona
bDJWHlEn