Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Chciałam mieć dziecko, rodzinę i normalne życie!"

210
Podziel się

Kim tłumaczy się swoim fanom na blogu. Pierwszy oficjalny wywiad po rozstaniu już jutro.

"Chciałam mieć dziecko, rodzinę i normalne życie!"
bDfTMSut

Rozwodowy dramat Kim Kardashian trwa. Jej małżeństwo z Krisem Humphriesem, które zakończyło się po 72 dniach od hucznego ślubu, znów jest numerem jeden w amerykańskich tabloidach. Sama Kim zapowiedziała, że pierwszego wywiadu po oficjalnym ogłoszeniu rozstania udzieli już jutro. Tymczasem jednak umieściła na swoim blogu notkę o wiele mówiącym tytule "Wiadomość do moich fanów":

To zapewne najtrudniejsza rzecz, jaką muszę napisać. Na początku chcę bardzo podziękować moim fanom, od których otrzymuję wiele ciepła i wsparcia. Po pierwsze i najważniejsze: wyszłam za mąż z miłości. Nie mogę uwierzyć, że w ogóle muszę się z tego tłumaczyć. Nie poświeciłabym tyle czasu czemuś stworzonemu jedynie na potrzeby telewizyjnego show! - zarzeka się Kim.

Każdy, kto mnie zna wie, że jestem niepoprawną romantyczką. Kocham całą swoją duszą i ciałem. Chciałam mieć rodzinę, dziecko i normalne życie tak tak bardzo, że być może pospieszyłam się z pewnymi sprawami. Uwierzyłam w miłość, której bardzo pragnęłam, a która niekoniecznie była prawdziwa. Jestem z Wami stuprocentowo szczera i mam nadzieję, że to docenicie.

bDfTMSuv

Fani na pewno. A za nimi podążą hojni wydawcy magazynów, sesji zdjęciowych i programów telewizyjnych...

bDfTMSuW
KOMENTARZE
(210)
gość
9 lat temu
wyszłam za mąż, zaraz wracam!
gość
9 lat temu
A można mieć normalną rodzinę w reality show z kamerami 24h??? Cóż za polot w pogladzie taki bardzo zyciowy i jakże mądry!
gość
9 lat temu
jak widzę ten jej pysk, to chce mi sie rzygac
bDfTMSuX
gość
9 lat temu
jakoś w to nie wierzę...
Monika Cimoli...
9 lat temu
Jej pierwszy wywiad juz byl wczoraj, ona jest teraz u nas w Australii gdzie udzielila wywiadu, slyszalam fragmenty wczoraj w radiu (Nova 100).
Najnowsze komentarze (210)
gość
9 lat temu
no co, nie może dziewczyna kochać?
gość
9 lat temu
a ja kocham swoja mame, trala, lala i tate tez kocham bo ja jestem panem i chamem!!
kowy
9 lat temu
biała koło sasa na sidorskiej czekamy na kim - browara postawimy qwa
ortograficzny...
9 lat temu
reality show* i szóstkę* chyba chciałeś/aś napisać : >
gość
9 lat temu
dobra fota...
gość
9 lat temu
;p
gość
9 lat temu
ale o co chodzi?
gość
9 lat temu
"Chciałam mieć rodzinę, dziecko i normalne życie" - Kim ja jestem wolny i chętny :D
bDfTMSuP
gość
9 lat temu
Witajcie! Wiem, że może nie na temat i spamuje, ale potrzebuje waszej pomocy! Niedługo się bronię (praca magisterska) i muszę zrobić anonimowe badania, które będą w niej wykorzystane. Odwiedź proszę moją stronę www(kropka)bestofbest(kropka)pl i poświeć zaledwie 2 minutki na wypełnienie anonimowej sondy (zaledwie 3 krótkie pytania). Po wypełnieniu sondy otrzymasz ode mnie niespodziankę. Z góry dziękuję. Krzysztof dghkh
gość
9 lat temu
Weźcie to 100% nieszczere coś. To coś ma fanów?
gość
9 lat temu
W tych Stanach ludzie kupią każdy bzdet.
gość
9 lat temu
a tak KOŁTUNIARA ,,KIM'' ROBI LODA NA OCZACH MINIONÓW, dobrze że w ciąże nie zaszła. Biedne jej dziecko matke kórewke mieć taka sama jak tak d****a z pleyboya, biedne dzieci, wstyd mieć takie matki!!!!!!!!
gość
9 lat temu
TA CO PISZE ,,DZIECI...ZAWODY..ITD'' SAMA NIE MA RÓWNO POD SUFITEM, wchodzi na wszystkie niusy i pisze to samo, gdzijest m.in.pierwsza. Więc kto tu siedzi i czeka na nowe niusy by coś napisać
gość
9 lat temu
kim - srim
...
Następna strona
bDfTMSvr