Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edzia o Zapendowskiej: "Nauczać nie potrafi!"

647
Podziel się:

"Umie tylko krytykować." Zaboli?

Edzia o Zapendowskiej: "Nauczać nie potrafi!"

Na temat kolejnego aktorskiego występu Edyty Górniak pojawiają się sprzeczne doniesienia. Na łamach magazynu Flesz reżyser serialu Czas honoru zapewnia, że trwają rozmowy w sprawie obsadzenia piosenkarki w roli "silnej kobiety", zaś sama piosenkarka wszystkiemu zaprzecza. Pomimo że Kwieciński twierdzi, że "Edyta jest zainteresowana rolą", w tym samym numerze tygodnika Górniak zapewniła, że faktycznie reżyser próbował namówić ją do współpracy, ale ona nie była zainteresowana.

Rzeczywiście, Kwieciński kilka miesięcy zabiegał o spotkanie ze mną, przekonując, że powinnam być "jego aktorką". Spotkaliśmy się, ale było to kurtuazyjne spotkanie, aby osobiście grzecznie odmówić współpracy. Proponował mi rolę w jakimkolwiek swoim filmie, ale dość jasno odmówiłam. Jestem wokalistką, a nie aktorką. Ja skupiam się na nagrywaniu pięknej muzyki i na produkowaniu dobrych wideoklipów. Nie miałam nigdy ambicji bycia aktorką i startowania w jakichkolwiek castingach. Nie mam poza tym czasu na eksperymenty aktorskie.

Edyta nie zamierza grać w serialach, ale nie wyklucza udziału w drugiej edycji Bitwy na głosy. Najwyraźniej 350 tysięcy złotych przekonało ją, że warto na chwilę odłożyć na bok "nagrywanie pięknej muzyki". Górniak stwierdza, że "trwają rozmowy", ale dobitnie dodaje, że w tym momencie "najważniejsza jest płyta".

Do tej pory ukazały się dwa kawałki z jej nowego krążka, które zostały ostro skrytykowane przez Roberta Kozyrę i Elżbietę Zapendowską. Piosenkarka w ostrych słowach komentuje wypowiedzi swojego byłego faceta i nauczycielki:

Gdyby surową opinię wyraził Kuba Wojewódzki czy Marek Niedźwiecki, myślę że odebrałabym to osobiście. Gdyby tak ocenili to fani, zmieniłabym zawód. Robert Kozyra nie jest krytykiem muzycznym. I z pewnością nie dla niego tworzę muzykę, więc jego opinia nic nie wnosi. Ela Zapendowska z kolei jest krytykiem, ale wyłącznie osób śpiewających w programach rozrywkowych. Jednak choć mówi o sobie, że jest nauczycielem, nie jestem nim, ponieważ nauczać nie potrafi. Umie jedynie często celnie krytykować czyjś potencjał. Nie jest więc dla mnie autorytetem, którego opinię biorę pod uwagę.

Edyta jak zwykle krytykuje tak, żeby maksymalnie zabolało i zaszkodziło. Myślicie, że Zapendowska jej odpowie?

KOMENTARZE
(647)
gość
10 lat temu
piękną muzyke i klipy ? które ? bo nie pamiętam ? Były jakieś fajne ? to chyba amnezja, idę do lekarza.
gość
10 lat temu
Ela jest sympatyczna
gość
10 lat temu
Moze rzeczywiscie... skoro taka Doda jest jej byla podopieczna:P
gość
10 lat temu
czemu nie piszecie nic o wczorajszej imprezie MTV EMA >?
gość
10 lat temu
Mam dość tych polskich pseudo gwiazdek... : / Ela jest sympatyczna - zgadzam się : ]
Najnowsze komentarze (647)
gość
10 lat temu
dobrze powiedziała .. zgadzam sie z nią : )
gość
10 lat temu
Wow Edzia dobrze powiedziałaś :P heh lux fest normalnie :) :D
gość
10 lat temu
a tak się "lubiły" w jak oni śpiewają, chlebki sobie piekły na święta. o****a i tyle.
gość
10 lat temu
Ela jest wybitnym specjalistą i dzięki niej Edyta potrafi śpiewać i zaistniała więc uważam, że nie powinna tak się na jej temat wypowiadać
gość
10 lat temu
Tak paskudne zeby ma i ta flaga na koszulce to raczej polska powinna byc.
gość
10 lat temu
Zapendowska wyglada paskudnie schudla co prawda ale stara buzka w mlodszych ciuszkach??????????
JA
10 lat temu
Myślę, że Edyta ma nareszcie ich gdzieś. I tak trzymać!
gość
10 lat temu
odpowie odpowie:) to starsza pani, która ma pazur i potrafi dojechać takim jak ona!! Bo Zapendowska ma takich jak Górniak daleko:/ A nie ukrywam że Górnak jest uzdoniona i to badzo i dzięki Zapendowskiej więc nie powinna rzucać takich bluźnierst na jej temat bo są one nie prawdą:/:
gość
10 lat temu
Zapendowska powinna coś zrobić ze swoim śmietnikiem w gębie
gość
10 lat temu
Edyta niezaprzeczalnie ma wrodzony talent ale oszlifowanie talentu to ogrom pracy i tym zajęła się właśnie pani Zapendowska. wystarczy porównać jak Edyta śpiewała w 1989 piosenke Stop a jak śpiewala chociazby dwa czy trzy lata pozniej, po treningach u Zapendowskiej. nie dalaby rady zaspiewac litanii gdyby nie Ela
gość
10 lat temu
A ja powiem tak: Górniak nie możesz być niczyją aktorką, bo nie jesteś żadną aktorką, Cyba że żałosną.Piosenkarką byłaś, bo śpiewanie ci jakoś ostatnio nie wychodzi. Jesteś zaledwie celebrytką. A i to także, z uwagi na niezrównoważenie emocjonale prezentowane wszem i wobec, coraz bardziej żałosną.
gość
10 lat temu
Edzia.... jaka ty jesteś g****a, zawsze zresztą byłaś. No ale cóż, muszę jeszcze dodać, że głos masz cudny, tylko rozumu do zrobienia kariery zabrakło. C*******e nasienie z ciebie, oj c*******e! Kłamliwe, wredne i puste jak słoik po musztardzie! I tyle mam do powiedzenia Edziuni!!!
gość
10 lat temu
A krytyk, ktory celnie umie ocenic czyjs potencjal to nie autorytet w danym temacie? Wlasnie tym bardziej jej opinie powinna sobie Edzia brac do serca!
gość
10 lat temu
Edyta ma rację
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie