Trwa ładowanie...
Przejdź na

To Górniak zastąpi Sablewską?

417
Podziel się

To już chyba pewne, że wylatuje.

To Górniak zastąpi Sablewską?
bDJJfrOZ

Właściwie można śmiało założyć, że dotychczasową jurorkę X Factor, Maję Sablewską, wygryzie jedna z gwiazd, z którymi ma na pieńku. Nie wiadomo jeszcze tylko która. Ale z pewnością każdy wariant będzie dla Mai bolesny.

Jeszcze kilka dni temu murowaną kandydatką na stanowisko jurorki programu wydawała się być była pracodawczyni Mai, Natalia Kukulska, która już przygotowała grunt, subtelnie dając do zrozumienia, gdzie jest jej miejsce: "Z Mają nie mam kontaktu. BYŁA DOBRĄ NIAŃKĄ"

Niespodziewanie na giełdzie nazwisk pojawiła się Edyta Górniak. Plotka wydaje się niepozbawiona podstaw. Podobno jeszcze przed pierszą edycją producenci show rozważali zatrudnienie Edzi. Rozpoczęto nawet negocjacje. W imieniu piosenkarki prowadziła je... jej ówczesna menedżerka, Maja Sablewska, która, korzystając z okazji, sprzątnęła Edzi kontrakt sprzed nosa.

bDJJfrPb

Obecnie, jak twierdzi Fakt, szefowie TVN-u chcą wrócić do pierwotnej koncepcji i zaangażować Edytę - jeśli nie jako jurorkę ty chociaż w charakterze gwiazdy, która pomaga przy wyborze uczestników w tzw. domach jurorskich. Negocjacje zapowiadają się na trudne, bo jednocześnie o Górniak zabiegają producenci Bitwy na głosy kusząc ją gażą w wysokości 350 tysięcy złotych. No i jest jeszcze zapowiadana od miesięcy, ciągle nieukończona płyta, którą Edyta obiecała fanom.

bDJJfrPC
KOMENTARZE
(417)
gość
9 lat temu
zazdrosnwe łajzy)) gorniakowa zawsze najładniejsza bedzie
gość
9 lat temu
i będzie tylko się uśmiechała i potrząsała głową już wiem że nie będę oglądać
gość
9 lat temu
jak ona wejdzie to program straci widownię żenada
bDJJfrPD
gośćanty
9 lat temu
pikna
gość
9 lat temu
Maja jest śliczna i mądra!! :)
FANII
9 lat temu
EDYTKA JESTEŚMY Z TOBĄ I TU I TU I TAM CAŁUSKI OD FANÓW
gość
9 lat temu
Oglądałam ostatnio'' tak to lecialo'' gdzie uczestniczyla Edyta i musze szczerze powiedziec ze lubie jej piosenki choc jej samej nie bardzo, ale po tym wystepie zmienilam zdanie , bardzo fajnie sie zachowywala ,jest specyficzna ale taka poprostu chyba jest - nie jest udawana a poza tym bylo widac ze naprawde fannie sie bawila uczestniczac w tym programie :)
gość
9 lat temu
beznadzieja;!!
gość
9 lat temu
P.EDYTA POWINNA ROBIC CO ROBI DOBRZE - CZYLI SPIEWAC , A NIE ROZMIENIAC SIE NA DROBNE . NIEDLUGO BEDZIE JAK WILLASOWA !!
gość
9 lat temu
tylko nie ona
gość
9 lat temu
popieram 100%
gość
9 lat temu
przynajmniej cały ten x-factor nabrałby sensu kiedy jurorem byłaby osoba znająca się na wokalistyce. Edyty liczymy na Ciebie
gość
9 lat temu
mega dobry pomysl, bierzcie Edytke!
bDJJfrPv
gość
9 lat temu
jak ona tam będzie to ja tego nie oglądam i wątpię żeby tak dużo ludzi to oglądało
...
Następna strona
bDJJfrPX