Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda: "Angelina Jolie JEST CHORA PSYCHICZNIE!"

2505
Podziel się

"Cierpi na rozszczepienie jaźni, bo jej znakiem zodiaku są Bliźnięta."

Doda: "Angelina Jolie JEST CHORA PSYCHICZNIE!"
bDJPxysB

Doda robi co może, by znowu być na ustach wszystkich. Za kilka dni premierę będzie miał jej nowy teledysk mający uratować płytę, która już dawno zniknęła z list przebojów. W najnowszym numerze magazynu K MAG pojawił się obszerny wywiad z Rabczewską. Aspirująca autorka książek fantasy postanowiła zabawić się z psychoanalityka. Z tej okazji krytykuje... wszystkie osoby spod znaku Bliźniąt.

Doda twierdzi, że problemy psychiczne, jakie jej zdaniem dotknęły Angelinę Jolie, są efektem dnia, w którym się urodziła, a co za tym idzie – jej znaku zodiaku. Atakuje aktorkę, która niegdyś całowała się ze swoim bratem i chwaliła piciem krwi, a obecnie angażuje się w pomoc humanitarną i współpracuje z ONZ.

Moim zdaniem cierpi na przypadłość, która w terminologii funkcjonuje jako rozszczepienie jaźni. Mówiąc bez ogródek, jest psychicznie chora – ocenia. Ale wiecie dlaczego? Bo jej znakiem zodiaku są Bliźnięta. W tym wypadku jest to nagminna sytuacja. Wiem to, bo ludzie spod tego znaku wręcz do mnie lgną.

bDJPxysD

Wygląda to tak, że przyklejają się do konkretnego wizerunku, wnikającego w ich mózgoczaszkę. Nagle następuje punkt zwrotny i ich światopogląd zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. I wtedy nagle nie wiesz, o co chodzi. Bo jak w trakcie pięciu minut można się tak diametralnie zmieniać.

Przypomnijmy, że jedną z osób spod znaku Bliźniąt, która do niej "lgnęła", jest były narzeczony Nergal. Jak widać, nienawiść do niego przeniosła na 1/12 całej populacji.

bDJPxyte
KOMENTARZE
(2505)
gość
7 lat temu
brzydka zdzira
gość
7 lat temu
według mnie to doda jest chora psichicznie a nie angelina bo ona pomaga dzieciom a doda wieży w jakieś zabobony
gość
7 lat temu
według mnie to doda jest chora psichicznie a nie angelina bo ona pomaga dzieciom a doda wieży w jakieś zabobony
bDJPxytf
bliźnięta !
8 lat temu
doda to debilka ja tez jestem z pod bliźniąt jak angelina jolie i johnny deep -,- i co to są moi ulubieni aktorzy a dody poprostu nienawidze >:-|
gość
9 lat temu
A Doda niby jest zdrowa
gość
9 lat temu
Gołe d**y do kurnika a na scene Adele :)
gość
9 lat temu
Jej d****o w majtach jeszcze obleci ale bez gaci żenada. Myslałam, ze z wiekiem Doda stanie się powazniejsza. Już nikogo nie bawi jej wulgarne, bezpruderujne zachowanie. Kiedys ją lubiłam a dziś jak patrzę na fotki myslę FUUUUJJ. Atakuje A. Jolie ale patrząc chocby na jej zdjęcie a Jolie każdy widzi, że piękniejsza to ta po prawej. Chcialoby się powiedzieć, że madrzejsza po lewej. No niestety, rzucanie takich słów (niezasadnie) to mówiąc delikatnie brak klasy i nie delikatnie :) słoma z butów.
gość
9 lat temu
Ty masz rozszczepienie jaźni :) Tolerowałam ,dopoki nie wjechała na anggeline . T**a dzida
gość
9 lat temu
d**y nie musiała pokazać by o niej pisano oj doda żal mi cię
gość
9 lat temu
odezwała sie ta ZDROWA -doda po mordzie jo po mordzie haha
doda ma smrod...
9 lat temu
wez sie na ten słup nadziej to bedziesz srała rzadzie!angelina to ladna dziewczyna a ty to plastik dno i pstro!!! DODA elektroda co ma w d***e smroda!HAHAHA i mam nadzieje ze wiecej tej sztucznej japy w tv nie zobacze bo juz raz widziałam to mi prąd w całej chałupie siadł !!!hahahahahahaha nienawidze dody
gość
9 lat temu
P******i jak potłuczona
gość
9 lat temu
ta przypadlosc nie 'funkcjonuje w terminologii' jako 'rozdwojenie jazni', a raczej 'osobowosc mnoga (naprzemienna)', prosze nie robic z siebie psychiatry, bo nie ma pani odpowiedniego wyksztalcenia, pani Doroto.
bDJPxysX
gość
9 lat temu
NIECH DODA SPOJRZY NA SIEBIE
...
Następna strona
bDJPxytz