Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gąsowskiego też oszukano, ale... odzyskał część pieniędzy!

69
Podziel się

"Powiedziałem, że nie wyjdę na scenę, dopóki nie dostanę pieniędzy" - mówi o sytuacji w Teatrze Bajka.

Gąsowskiego też oszukano, ale... odzyskał część pieniędzy!
bDgjSlTV

Kontrowersji wokół warszawskiego Teatru Bajka ciąg dalszy. Rozgoryczeni aktorzy domagają się wypłaty swoich pensji za spektakle, w których wystąpili na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Prezes zarządu placówki, Grzegorz Biskupski, zniknął wraz z pieniędzmi z biletów na przedstawienia, które już się nie odbędą. Oszukali zostali więc zarówno pracownicy teatru (aktorzy i obsługa techniczna), a także widzowie. Wśród poszkodowanych są m.in. Katarzyna Skrzynecka, Edyta Olszówka i Jerzy Bończak. Zobacz: Aktorzy pozywają Bajkę. 56 spraw w sądzie!

Okazuje się, że osobą, której udało się odzyskać część zaległych wynagrodzeń jest Piotr Gąsowski. Prowadzący _**Taniec z gwiazdami**_ postanowił po prostu nie wychodzić na scenę, dopóki należności nie zostaną uregulowane. Poskutkowało, ale tylko częściowo.

To jest dla mnie niepojęte, to, co się stało. Ja zrobiłem najprostszą rzecz, jaką mogłem zrobić, powiedziałem, że nie wyjdę na scenę, póki nie dostanę pieniędzy - mówi Gąs TVN-owi. Nie miałem już pół roku wypłacanej pensji, więc... Są pewne granice, prawda? I tolerancji i takiej dobrej woli, którą powinny wykazywać strony. Tam się jakieś nieszczęście podziało, ja nie wiem, dlaczego tak się stało, ja nie chcę wnikać. Oczywiście, ja nie dostałem wszystkich pieniędzy, żeby było jasne, ale część przynajmniej i obietnicę. Ale teraz nie widzę szans na odzyskanie ich i macham ręką, bo podejrzewam, że więcej będzie z tego dla mnie nerwów niż korzyści.

bDgjSlTX

Niestety, większość byłych aktorów Teatru Bajka, którzy mieli więcej skrupułów wobec widowni, swoich zaległych pensji raczej nie zobaczy. Jak można było bowiem usłyszeć w niedawnym reportażu emitowanym w Uwadze TVN, długi teatru sięgają kilkuset tysięcy złotych...

bDgjSlUy
KOMENTARZE
(69)
gość
9 lat temu
NIEKTOEYCH NIE STAC NIESTETY NA "MACHNIECIE REKA" i odpuszczenie sprawy.
gość
9 lat temu
Zawsze się zastanawiam dlaczego dziewczyny pokazują więcej publicznie niż są skłonne pokazać na osobności.
gość
9 lat temu
SZCZERZE NIE CHODZE PO TEATRACH ITP. ALE JEZELI NIE PLACILI TO BYM NIE PRACOWAL, ALE OGOLNIE NA BIEDNYCH NIE TRAFILO !!!!!!!!!!!!!
bDgjSlUz
gość
9 lat temu
brawo, fenomen, nie pracuje jak nie płacą, bardzo błyskotliwe jak na aktora - fakt !
gość
9 lat temu
jaka pospolita ta Urbańska.
Najnowsze komentarze (69)
gość
9 lat temu
naucz się baranie po polsku pisać!!!!
gość
9 lat temu
gąsowski- facet, któremu wydaje się , że jest aktorem...
gość
9 lat temu
ojoj
gość
9 lat temu
na biednego nie trafilo
Moja Stara za...
9 lat temu
To było dobre . !xd
gość
9 lat temu
Dyć on jewrej ?
gość
9 lat temu
Dyć on jewrej ?
gość
9 lat temu
Ale trochę został wydudkany....
bDgjSlUr
gość
9 lat temu
R***i z***k,spadaj Gąs do Izraela.
gość
9 lat temu
biedny gasio ....
gość
9 lat temu
Gąs jest największym skąpcem?!...Co za d***l to napisał?!!! Gąs pomaga ludziom chorym na padaczkę, odwiedza chore dzieci, w knajpie, gdzie byłam kelnerką zawsze zostawia duze napiwki a w innych, gdzie pracują moi koledzy , Gąs jest słynny ze swojej hojności!!! Powiedz mi ty gnido,który to napisałeś(łaś),skąd masz takie inforacje.Ś*****u!!! Jest ci lepiej?! Gownozjadzie!
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
ty z tym ryjem to powinenieś grać za darmo !! gruba dzika ś****o!!!
gość
9 lat temu
Poznaniacy tak mają. Centusie.
...
Następna strona
bDgjSlUT