Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Masz ze mną prywatny problem! ONANIZUJESZ SIĘ dźwiękami!"

1735
Podziel się

Ulubieniec Kayah podpadł Dąbrowskiej. Będzie wojna?

"Masz ze mną prywatny problem! ONANIZUJESZ SIĘ dźwiękami!"
bDZhGMVx

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o gorzkich spostrzeżeniach Gabriela Fleszara, dawnej gwiazdy i uczestnika _**The Voice of Poland**_, który odpadł z programu tuż przed odcinkami na żywo. Wokalista twierdzi, że atmosfera w programie nie ma wiele wspólnego z uczeniem się od trenerów, a występują w nim głównie profesjonaliści. Zobacz: "W The Voice of Poland są ZAWODOWCY!". Wczoraj wieczorem okazało się, że konflikty sięgają najwyraźniej dużo, dużo głębiej...

Dyskusja rozgorzała po występie ulubieńca Kayah, Mateusza Krautwursta, którego ocaliła dwa tygodnie wcześniej, kosztem rewelacyjnego Macieja Moszyńskiego. Krautwurst, znany widzom (i jurorce) z polsatowskiej Fabryki Gwiazd wykonał hit Edyty Bartosiewicz, Ostatni. Technicznie idealnie, ale, jak wskazali również sędziowie, emocjonalnie już niekoniecznie.

Ten twój głos jest jak kościoły w zachodniej europie - mają fundament, to są piękne budowle, ale coraz mniej w nich ludzi i ja się pytam o tą treść - mówił Nergal, doceniając jednocześnie perfekcyjny warsztat Mateusza. Masz piękny głos, fajnie wstawiasz dźwięki, ale ja wciąż człowieka nie widzę w tym czegoś prawdziwego**.**

bDZhGMVz

Podobnego zdania była Ania Dąbrowska, która wdała się z pewnym siebie wokalistą w swoistą pyskówkę.

Mateusz reprezentuje tę grupę wokalistów, którzy, niestety, ostatnimi czasy mają mniej fanów, niestety. Ja też bardzo lubię, jak Mateusz śpiewa, bo śpiewa perfekcyjnie, tylko że dalej nic z tego nie wynika - oceniła surowo piosenkarka, która zaistniała w 2002 roku dzięki występowi w pierwszym polskim talent show, Idolu. I to, że ty tak dobrze śpiewasz, to ty już sam o sobie to wiesz, ale w dalszym ciągu próbujesz się tym popisywać, moim zdaniem niepotrzebnie. I to była nadinterpretacja, to nie były czyste emocje, to były zagrane emocje, ty to zagrałeś**.**

- A ja myślę, że masz ze mną prywatny problem, szczerze mówiąc - przerwał jej Krautwurst.

- Nie mam, dobrze ci się wydaje...

bDZhGMVF

- Bo znam cię jako artystkę, znam twoją pierwszą płytę, znam twoją rolę w Idolu i wiem, że odpadłaś dość szybko i emocje i komentarze też były krytyczne, więc nie wiem, skąd jakiś problem.

- Wiesz, możesz mnie teraz próbować dotknąć prywatnie, ale to się nie uda. Ja tobie dobrze życzę, ale życzą ci dobrze muszę cię krytykować, bo uważam, że w tą stronę to donikąd zmierza, po prostu donikąd.

Sytuację poniekąd chciała załagodzić Kayah, ostatecznie jednak stanęła po stronie swojego podopiecznego:

Nie wolno ci się onanizować dźwiękami, masz wyśpiewać emocje. Moim zdaniem, mnie rozwaliłeś na połówki, i to trzy! - zachwycała się.

bDZhGMVG

Nie było to jedyne odwołanie do seksualnych uniesień - po jednym z występów Piasek pytał Darskiego, czy miał "mały nergazm". Rozbawiony lider Behemotha stwierdził, iż owszem, takowy miał... Ciekawe, jak długo Piaseczny myślał przed lustrem nad tą niezwykle błyskotliwą odzywką.

I to byłoby chyba tyle jeżeli chodzi o misję telewizji publicznej... Z programem pożegnali się Kaja Domińska i Ian Rooth.

bDZhGMVH
bDZhGMWa
KOMENTARZE
(1735)
gość
10 lat temu
Ania Dabrowska jest z*******a w tym programie...Krautwurst jest znacznie za pewny siebie, nie wiem w ogole po co zaczal ta klotnie.. a Kaya wywalila najlepsza Kaje .. niee !!!
gość
10 lat temu
No to mu pojechała :D Dobrze Ania !!
gość
10 lat temu
bigos strzelil sobie samoboja, bo przeciez konkubent tej kobity to wplywowy producent i szef wytworni muzycznej, czarno to widze
bDZhGMWb
gość
10 lat temu
Najgorzej wyszli Ci, którzy połaszczyli się na panią Kayah!
Rafałłł
10 lat temu
ONA NIE POWIEDZIAŁA: - "Nie mam, dobrze ci się wydaje..." MACIE TENDENCJE DO KOLORYZOWANIA TYLKO: - "Nie mam, dobrze Ci życzę". Proszę to poprawić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (1735)
em
5 lata temu
Brawo Mateusz, z przyjemnością Cię słuchać. Ciekawy- niecodzienny głos. Tak trzymaj.
char-verdi
9 lat temu
Nergal Darski CELEBRYTA ,który wp,,,,przy własne bokserki a9 slbo sąsiada) zeby tylko BYĆ/ z decyzją wyroku bym polemizował-nie podoba mi sie ale BARDZIEJ MNIE NUŻY MUZA NERGALA ,która jest jak SEREK NA KOLONIACHA....kiszka stolc=muzyczna. 3 akordy jak w pieśni przy ognisku
gość
9 lat temu
Mateusz kocham Cie jesteś świetny
gość
9 lat temu
Dabrowska po co ona była w tym programie najlepsi 3 trenerzy to kayah nergal piasek mateusz powinien wygrać
gość
9 lat temu
anka 100000 razy gorzej spiewa od mateuszka wiec co od niego chce wstretna baba kocham cie mateusz
gość
9 lat temu
Dobrze, ze wygrał Damian, choć dla mnie Damian był drugim wyjściem. Poitr Niesłuchowski jest najlepszy i najpiękniejszy. Ta ten p***c Krautwust niech się z tymi swoimi strasznymi wykonaniami schowa.
gość
9 lat temu
Nie nawidzę tedo pajaca, Krautwusta. On jest taki pusty, a Ania dobrze mówiła. Moim zdanie on nie śpiewa, tylko beczy.
gość
9 lat temu
Dąbroska po co ona tu jest z idola zaraz odpadła nie nawidze jej tylko krytykować umie jakoś kayah nie krytykował a jej piotrusia .MATEUSZ ŚIEWA NAJLEPIEJ I KONIE KOCHAM CIE .
bDZhGMVT
gość
9 lat temu
Anka potrafi tylko krytykować bo taka jak Mateusz śpiewa to mało kto kocham cie Mati .
gość
9 lat temu
Anka potrafi tylko krytykować bo taka jak Mateusz śpiewa to mało kto kocham cie Mati .
fanka
9 lat temu
szkoda że nie wygrał dla mnie Damian się zbytnio drze , a Mateusz jest taki kochany i spokojny,
gość
9 lat temu
Mateusz jest najlepszy dla mnie wygrałeś kocham twój głos i jesteś cholernie przystojny .
gość
9 lat temu
Ja uważam że ten facet wygrałby program bo jest znakomitym artystą, tylko miał nie najle pszego trenera. XD
gość
9 lat temu
zgadzam się w 100%
...
Następna strona
bDZhGMWv