Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska: "Muszę ODBUDOWAĆ SWOJĄ PSYCHIKĘ!"

289
Podziel się

"Wiele osób odwróciło się ode nie, bo nie można już było na mnie zarobić" - oskarża.

Felicjańska: "Muszę ODBUDOWAĆ SWOJĄ PSYCHIKĘ!"
bEgtDaYB

Jak zapewne pamiętacie, swoją publiczną terapię alkoholową Ilona Felicjańska rozpoczęła na łamach Newsweeka, gdzie pokazała "jak trzeźwieje kobieta". Ostatnio musiała jednak obniżyć nieco loty i obecnie odpowiednim miejscem na zwierzenia wydaje się jej Twoje Imperium. Przy okazji za swoje niepowodzenia postanowiła obwinić otaczających ją ludzi. Zwłaszcza znajomych, którzy się od niej odwrócili po tym jak pijana próbowała uciec z miejsca wypadku.

Gdy miałam kłopoty, wiele osób odwróciło się ode nie, bo nie można już było na mnie zarobić - skarży się Ilona. Ludzie bywają okrutni. Straciłam mnóstwo przyjaciół, którzy okazali się pseudoprzyjaciółmi. Ale wtedy uświadomiłam sobie, że muszę nauczyć się mówić "nie". Nie chodzić na fitness i basen tylko dlatego, że inni chodzą. Trzeba być sobą.

Przez wiele lat zwykłam robić to, czego inni oczekiwali ode mnie, nie zaś to, na co sama miałam ochotę - kontynuuje. Może to właśnie był jeden z powodów, dla których sięgnęłam po alkohol. Kiedy kobieta musi pić codziennie choćby jeden kieliszek alkoholu, to może wskazywać na nałóg. Mnóstwo listów, jakie dostałam od różnych alkoholiczek, podsunęło mi myśl, że powinnam skupić się na pomocy innym uzależnionym. Na razie jednak jest jeszcze na to zbyt wcześnie. Muszę odbudować swoją psychikę.

bEgtDaYD

Obawiamy się, że ta odbudowa będzie się odbywała właśnie na łamach takich gazet. Pytanie, jaki przewiduje kolejny krok. Jak stawiacie, kiedy zobaczymy ją znowu w Tańcu z gwiazdami?

bEgtDaZe
KOMENTARZE
(289)
gość
10 lat temu
nie nawidze alkoholikow,tylko sybir by sie im przydał
gość
10 lat temu
ale jak, jeszcze raz w TzG..?!;p
gość
10 lat temu
dlaczego ją tak szykanujecie?!!?? wiecie wogóle co to alkoholizm? moj ojciec pije i z tego co wiem ona potrzebuje wsparcia, przyznala sie publicznie co jest pierwszym krokiem do wyzdrowienia z CHOROBY którą jest alkoholizm! Dajcie w końcu spokój bo nie wiecie co czuje osoba chora na alkoholizm i jak bardzo jej ciężko i jak bardzo cierpi... :( WIĘCEJ SZACUNKU
bEgtDaZf
gość
10 lat temu
Ciekawe jak długo myślała nad swoją wypowiedzią... Kobieto pamiętaj MOWA JEST SREBREM, A MILCZENIE ZŁOTEM.
gość
10 lat temu
a kim jest ta pani przepraszam, że tak się domaga rozgłosu ?
Najnowsze komentarze (289)
gość
7 lat temu
Pozowanie dla magazynów to jest coś całkiem innego niż prywatne zdjęcia. Ich kradzież to jest naruszenie cudzej prywatności!!!
gość
9 lat temu
Brak slow na wiekszosc Państwa postow, ach ta polska mentalnoscs... Kraj zakompleksionych nieudacznikow....
gość
10 lat temu
DOKŁADNIE TAK!!!!!!!!!!! W końcu ktoś tutaj napisał coś mądrego!!! Ja popieram i wspieram Ilonę, bo wystawia się na publiczne linczowanie po to, aby pomóc innym kobietom w podobnej sytuacji!
gość
10 lat temu
dlaczego wciaz o niej pisza, kogo ona obchodzi? moze male grono takich samych alkoholiczek jak ona.
hetmanowa
10 lat temu
ta stara m*****a ma uzębienie jak klacz z mojej stajni... zastanawiające...
gość
10 lat temu
PRZECIEŻ TO ONA ZARABIAŁA.JUŻ WYSTARCZY
gość
10 lat temu
przestan sie juz lansowac bo cie juz w d..ie mamy z twoimi problemami ja tez mam problemy lecz nie latam po redakcjach ---zalosna jestes felicjanska
gość
10 lat temu
choc napijemy sie i zrobimy demolke ihihih
bEgtDaYX
gość
10 lat temu
ona jest poprostu nie atrakcyjna.
gość
10 lat temu
Czy niektórzy naprawdę nie potrafią czytać ze zrozumieniem? Przecież pytanie brzmi, czy ZNOWU wystąpi w TzG, to po ki grzyb poprawiacie, że już tam była?Ktoś twierdził, że nie była?
gość
10 lat temu
kobieto! tobie już nic nie pomoże ...
gość
10 lat temu
juz lepiej niech nikomu nie pomaga,odda kase i zniknie na dobre
gość
10 lat temu
powinna sie nauczyc mowic nie alkoholowi, a nie wybielac sie w gazetach
gość
10 lat temu
lepiej nie pokazuj sie w mediach i morde w kubel tak bedzie najlepiej
...
Następna strona
bEgtDaZz