Trwa ładowanie...
Przejdź na

"DODA zmierza w kierunku, w którym podążała SHAZZA!"

561
Podziel się

Wojewódzki odgryza się Rabczewskiej. Odpowie?

"DODA zmierza w kierunku, w którym podążała SHAZZA!"
bDfFGeZN

Na linii Doda-Kuba Wojewódzki znów gorąco. Rabczewska zaatakowała jednego ze swoich najgłośniejszych krytyków w "felietonie", który ukazał się w pierwszym numerze powracającego na rynek Maxima. Nazwała go tam członkiem "bandy zawistnych błaznów i krzyczących małych fiutków", którzy krytykują ją, bo uprawiają za mało seksu (zobacz: Doda atakuje: "ŁYKACIE TO JAK TANIA DZIWKA SPERMĘ!"). Wojewódzki pozostawił te słowa bez komentarza. Chętnie jednak skomentował szum, jaki wytworzył się wokół premiery najnowszego teledysku Dody, nagranego na tzw. "światowym poziomie" i promowanego równie światowo - na czołgu i z gołymi laskami w wannie.

Trzeba przyznać, że dziewczyna się stara – pisze w dzisiejszej Polityce. Premiera jej ostatniego teledysku do utworu "XXX" miała europejską oprawę. Niestety, premiera teledysku ma to do siebie, że w końcu trzeba go pokazać. Pokazali. Doda powoli, lecz skutecznie, zmierza w kierunku, w którym podążyła Shazza. Pustynia i egipskie ciemności.

Jako że Rabczewska jest ostatnio bardzo wrażliwa na jakąkolwiek krytykę swojej osoby, spodziewamy się odpowiedzi w kolejnym numerze Maxima.

bDfFGeZP

Przy okazji przypomnijcie sobie, jak wyglądała jej impreza promocyjna. Mozna ją nazwać "europejską"?

bDfFGfaq
KOMENTARZE
(561)
anka złotoryj...
9 lat temu
doda się kończy!
gość
9 lat temu
prawdziwa d..... !!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Prosta jest jak Józka P****k. Pokazuje wiecznie pupsko i silikonowe, nadmuchane balony. Do tego jej prosty komentarz, że zazdrośnicy jej tych atrybutów zazdroszczą. Niekoniecznie moja Lodo, niekoniecznie.
bDfFGfar
gość
9 lat temu
no tak
dzwonki polif...
7 lat temu
Best Karaoke Songs for a Bachelorette Party? dzwonki polifoniczne
Najnowsze komentarze (561)
dzwonki polif...
7 lat temu
Best Karaoke Songs for a Bachelorette Party? dzwonki polifoniczne
doris
9 lat temu
- ma płaską d**ę na foto i jakieś nierówności na bokach czyżby zapomnieli użyć photoshopu ?
gość
9 lat temu
Kuba nie zaprasza inteligentnych, cenionych ludzi bo juz takich prawie nie ma, musialby w kolko tych samych, a ludzie tez chca zobaczyc głupków i posmiac sie z debili. Jego program rządzi od lat, dzieki jego charyzmie i inteligencji, takiego faceta ze świecą szukać. Ten człowiek to chodząca inteligencja, elokwencja i w dodatku przystojny. Czas dody dobiegl konca, zamiast skupic sie na sobie, znalazla kolejnego partnera, tylko na jak dlugo i co z tego ma dla siebie. Ona i edzia jedynie duzlo zapowiadaly swoimi plytami, a co z tego wyszlo? Kozyra ma racje mowiac, że nie maja hitow. Pora ustapic innym, tylko komu.
gość
9 lat temu
Wojewódzki jest kontrowersyjny, ale to bardzo inteligentny człowiek o ogromnej wiedzy. Doda nawet pierwszego roku studiów psychologii( jak to blondynka) nie skończyła. W jej wywiadach wielokrotnie wskazywano, że używa słów nie mających odniesienia do sytuacji, ponieważ nie znała ich znaczenia. jedynie co potrafi to śmiać się jak koń, obrażać, i ssać i lizać publicznie, lubi to, może powinna zmienić fach?
gość
9 lat temu
tylko frajer sie cieszy, ze sie wylansuje na jej upadlosci, ale jest nierozsadna. zamiast zajac sie zyciem, znalazla kolejnego niewiernego.
gość
9 lat temu
on jest szpetny
gość
9 lat temu
FAJNA MUZA NO I TELEDYSK TAKŻE!!!!!!! DODA WRACA NA SZCZYT!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Kuba, kogo ty zapraszasz do programu, ostatnio widziałam Orzechowską i tego chomika - geja - wszyscy i****i - masakra co się dzieje w tym programie.
bDfFGfaj
gość
9 lat temu
kuba owna nie ruszaj!!!
gość
9 lat temu
boshh jaka lalkaa xd plastkikkk i tyle
gość
9 lat temu
ŻENUJĄCA TANDETNA DZIWA....
gość
9 lat temu
wojewódzki brawo za trafne komentarze..............................egipskie ciemności wow to było na poziomie.......................dody.
gość
9 lat temu
NIE LUBIĄ SIĘ -ZGADZAM SIĘ Z WOJEWÓDZKIM.
gość
9 lat temu
dwa bałwany widze
...
Następna strona
bDfFGfaL