Trwa ładowanie...
Przejdź na

Villas zmarła przez... złamaną nogę?

493
Podziel się:

Nie była leczona. Złamała ją na kilka dni przed śmiercią...

Villas zmarła przez... złamaną nogę?

Nagła śmierć Violetty Villas jest od wtorku przedmiotem prokuratorskiego śledztwa. Wiadomo już, że w sprawie będzie zeznawał odtrącony przez piosenkarkę syn, Krzysztof Gospodarek. Zobacz: Opiekunka Villas: "DOBRZE SIĘ CZUŁA!"

Jak informuje Gazeta Wrocławska, pierwsza hipoteza wysnuta przez funkcjonariuszy zakłada, że Villas zmarła z powodu złamanej na kilka dni przed śmiercią nogi, która nie była prawidłowo leczona. Takie wnioski płyną z sekcji zwłok wykonanej wczoraj w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Jej wyniki mają trafić dzisiaj do Prokuratury Rejonowej w Kłodzku.

Ważną informacją jest to, że do śmierci piosenkarki nie przyczyniły się bezpośrednio osoby trzecie, wyeliminowano zatem możliwość zabójstwa. Zdaniem lekarzy przeprowadzających autopsję, Villas miała być osłabiona, od kilkunastu dni leżała w łóżku.

Jak to się stało, że wszyscy patrzyli przez tyle lat na to, co się tam dzieje i nikt nie potrafił jej w żaden sposób pomóc? Szczególnie ludzie, którzy starali się wypłynąć na przyjaźni z nią (nie wymienimy już z nazwiska, pewnie pamiętacie). Czy ktoś wątpił w to, jak to się musi skończyć?

KOMENTARZE
(493)
gość
10 lat temu
Jej syn miał rację. Ta "opiekunka" doprowadziła do nieszczęścia. Mam nadzieję, że syn Violetty wyrzuci tę kobietę z rodzinnego domu, który nabył czy zbudował jego dziadek. On chciałby, żeby to jego wnuk, prawnuk byli dysponentami tego co pozostawił po sobie, nie zaś manipulatorka. I jeszcze jedno. Budzyńska kłamała twierdząc, że Violetta krzątała się po domu w dniu śmierci. Pozostawiła osobę potrzebującą natychmiastowej pomocy. V. była chora psychicznie i fizycznie. To oczywiste
gość
10 lat temu
Nie każdemu da się niestety pomóc. Wioletta nie była ubezwłasnowolniona i mogła decydować o tym, czy leczy się czy nie i w jakich warunkach żyje oraz komu ufa. Wybrała obcą osobę od najbliższych ,zaufała bezgranicznie. Był moment, gdy ona znalazła się w szpitalu psychiatrycznym, jednak wypisano ją jako zdrową psychicznie, poczytalną i w ten sposób pozbawiono ewentualnej opieki syna.
gość
10 lat temu
dużo mówiono o Villas i nikt nic nie zrobił. Powinni umieścic ja w domu aktora nie w domu starców i dać pod opieke psychiatrów. A tą cwaną opiekunke wysłac do wszystkich diabłów
gość
10 lat temu
oj tak, pamiętamy kto chciał zarobić na dueciku z nią i udawał, że nie wie, że po nagraniu płytki ona wraca do obskurnego domu pełnego syfu i brudu, gdzie w samotności powoli umiera...
gość
10 lat temu
Violetta Villas piękny głos smutne życie. Śpij spokojnie ! Po wielu latach zawirowań, problemów, dramatów.... Wielka szkoda, że dopiero po jej śmierci pojawiło się zainteresowanie .
Najnowsze komentarze (493)
gość
9 lat temu
NIE PRZYNOSILA JUZ KORZYSCI WIEC JUZ NIKT SIE NIE INTERESOWAL ::(:(:(...... Lepiej jak by byla zwykla Kobieta to miala by szanse na dluzsze i szczesliwsze zycie......Smutneeeeeee:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.........
gość
10 lat temu
tak jak moja babcia tez umarla przez zlamana noge . :(((((
mmarekm
10 lat temu
dosyć na ten temat prawda jest taka stara baba umarła ze starości
gość
10 lat temu
"Jak to się stało, że wszyscy patrzyli przez tyle lat na to, co się tam dzieje i nikt nie potrafił jej w żaden sposób pomóc?" A jak pomógł Pudelek?
gość
10 lat temu
nie macie serca
gość
10 lat temu
Spoczywaj w pokoju . [*] Miała piękny głos . ; (
gość
10 lat temu
nikogo to nie obchodzilo
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
dopiero po jej śmierci dowiedziałam się, jak wielką karierę ona zrobiła... za wcześnie się urodziła, wyprzedzała "polską epokę" tamtych czasów... niespotykany talent, charyzma na scenie, wielka osobowość, profesjonalizm, nie dziwota, że śpiewała z wielkimi, jak np. Sinatrą. Ale my żyjemy w kraju, w którym komuna nigdy nie została przegoniona i tak jak za PRLu zniszczono jej karierę, tak dziś wszyscy pozwolili na jej przedwczesną śmierć w warunkach nieludzkich. Żeby ludzie z zasługami dla 40milionowego kraju tak kończyli... w 21 wieku... Gdzie był premier, władza tego kraju? wszystkim ta sprawa była doskonale znana... Ale co się dziwić, skoro nasz mistrz olimpijski w szermierce dziś nie ma pieniędzy na leczenie stwardnienia rozsianego, które powoli go zabija, bo dostaje grosze od państwa, dla którego zdobył medal...[/cytat] B R A W O!!!!!! Nareszcie trafny komentarz !!!!!!! [/cytat] KOCHAŁA ZWIERZĘTA BAŁA SIĘ LUDZI I MIAŁA RACJE NAJGORSZE JEST LUDZKIE ZWIERZĘ NAWET WILK WYCHOWA SZCZENIE PSA CZY KOTA A CZŁOWIEK TYLKO DOBIJE . I TO W OKRUTNY SPOSÓB[/cytat]
gość
10 lat temu
nikt sie tym nie interesowal
gość
10 lat temu
Ty też mogłeś reagować, przecież masz internet , oglądasz telewizję, czytasz prasę.
gość
10 lat temu
"Jakie życie taka śmierć, nie dziwi nic" Swoją życiową postawą udowodniła, że na to zasłużyła. Porzuciła synka gdy był malutki, bo przeszkadzał jej w karierze....ja bym takiej matki nie chciał znać.
gość
10 lat temu
kto wie czy jej opiekunka nie pomogła śmierci przecież spadek był na nią
mna
10 lat temu
W Polsce nie można zmusić nikogo do leczenia pschiatrycznego. TAK TO SIĘ STAŁO. SYN nic nie mógł zrobić ani nikt inny. Wiele osób jest w podobnej sytuacji patrzą bezradnie na bliskich którzy rujnują sobie życie. W Polsce wolność osobista jest chroniona ponad wszystko nawet ponad krzywdę jego samego i jego bliskich. Takie mamy prawo.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie