Marczuk chce mieć własny... teleturniej z gwiazdami!

807
Podziel się

"Zaczynam nowe życie" - ogłasza Weronika Marczuk.

Marczuk chce mieć własny... teleturniej z gwiazdami!

Weronika Marczuk wyraźnie odżyła po występie w Tańcu z gwiazdami i choć nie wygrała Kryształowej Kuli to dalej próbuje odbudować swoją pozycję w show biznesie. Obecnie była żona Cezarego Pazury chce zająć się produkcją programów rozrywkowych. Jej najnowszy projekt jest skierowany do fanów sportu i związany ze zbliżającymi się mistrzostwami Euro 21012.

Właśnie zakończyliśmy pracę nad ciekawym teleturniejem o tematyce związanej z piłką nożną z udziałem kibiców i gwiazd - chwali się na łamach Party. Zainteresowana jest nim jedna telewizja w Kijowie. Będziemy próbowali zachęcić również nasze polskie stacje do emisji programu. Taki show mógłbym zmienić podejście wielu telewidzów do sporty.

Czy Weronika będzie dobrze kojarzącą się twarzą przyjaźni i współpracy polsko-ukraińskiej?

Zaczynam nowe życie. Mam sporo pracy przed sobą, ale gdybym miała teraz wybrać, czy zrobić kolejny projekt, czy założyć rodzinę, wybrałabym to drugie - wyznaje Marczuk, która najwyraźniej przypomniała sobie, że musi ocieplać swój wizerunek (niedawno "ociepliła" go dziećmi). Chciałabym mieć wspaniałą, tradycyjną, kochającą się rodzinę i oczywiście znaleźć miłość. Bez niej nie wyobrażam sobie życia.

To zatem kolejny projekt Weroniki, który jak na razie nie ma producenta. Podobnie jest z jej filmem o agencie Tomku, który zaprezentowała "jednej stacji telewizyjnej". Przypomnijmy: Marczuk zrobi film o agencie Tomku?!

KOMENTARZE
(807)
gość
8 lat temu
dlaczeg tvn ją tak lansuje?! ta stacja to skupisko degeneratów!
gość
8 lat temu
kogo ona obchodzi to tylko ex po mafiozach
gość
8 lat temu
to niech zacznie te nowe życie na Ukrainie a nie u nas
gość
8 lat temu
Tej marczuk na Ukrainie jest wiecej miliarderów,których mozna oskubać. spadaj tam
kto lansuje t...
8 lat temu
kto to lansuje????
Najnowsze komentarze (807)
gość
8 lat temu
n
gośćStadi50
8 lat temu
Marczuk powinna mieć własną celę.
gość
8 lat temu
sexi
gość
8 lat temu
jej miejsce tam gdzie tymoszenko
gość
8 lat temu
Z********A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SLONIOWATY
8 lat temu
S*******J B*******U NA UKRAINĘ PRZEKRĘCIARO JEDNA!
gość
8 lat temu
A może jeszcze gwiazdkę z nieba?????Co to znaczy chce mieć swój program w Polskiej Telewizji ??????? My, czyli POLACY musieliby płacić z abonamentu niemałe pieniądze dla Tej skompromitowanej Pani ???????
gość
8 lat temu
CAMBIO DOLOR
gość
8 lat temu
a uczestnikami programu to będą koleżanki po fachu/??? kto to qurwi..sko lansuje bo my nie chcemy jej oglądać!! niech wraca do siebie na ukrainę,- ale ona wie co robi, tam połowa mieszkanek zajmuje sie zarabianiem du..pą, ta nie miała by już szans
gość
8 lat temu
nie rokuje jej żadnej kariery.. szkoda czasu w jej przypadku... stracona już emerytka ..hihi
gość
8 lat temu
wzięła pod stołem i tyle w*n z polski ty 'tancereczko z baletu'
POLSKI
8 lat temu
ma twarz jak moja pani od polaka z podstawówki . pozatym bez sensu nie obchodzi mnie to .
gość
8 lat temu
Ale z workiem na głowie!Bo straszy!
gość
8 lat temu
Nie ma o niej jednego dobrego zdania!!!Jak ona się nie wstydzi być jeszcze w Polsce!!!Ukrainki znane są na całym świecie z uprawiania pewnego zawodu.Za to co zrobiła i robiła wcześniej powinna zaszyć się w tej uwielbianej przez nią ukraińskiej tajdze.Nie trzymaj się naszej Polski i nie rób nam wstydu wracaj do siebie i zabieraj tych swoich rodziców których tu nie wiadomo po co sprowadziłaś.Oni też powinni wstydzić się za ciebie.W.......z Polski nie chcemy tu takich.....
gość
8 lat temu
Kto to ........ ukraińskie tak lansuje i pozwala jej tu na pracę. Niech wraca ta ukraińska Olena do siebie i tam "pracuje" i realizuje jakieś teleturnieje.Tu już się napracowała i popsuła opinę dostatecznie.TVN powinien się wstydzić reklamować taką "gwiazę". Ten r***i akcent którego się nie pozbyła zawsze ją zdradzi kto to jest.Już zna ją cała Polska teraz niech wynosi się do tajgi ze wstydu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Ktoś z góry musi ją zapinać bo wciąż się tak lansuje, a brzydkie to jakieś
gość
8 lat temu
rozkładaśka stara laska do obciągania .....
gość
8 lat temu
Ruska ś****a
gość
8 lat temu
niech spierd... ruska d****a do siebie, ja chce ferrari i jakoś o tym nigdzie nie trąbią. a ta d****a chce i co może dostanie?
gość
8 lat temu
nie cierpie tej ukrainki, nigdy nie byla dla mnie przekonywujaca, powinna robic kariere u ruskich albo na ukrainie. Jak taki fajny facet ja pazura mogl sie z nia ozenic, nierozumiem.
gość
8 lat temu
co kogo interesuje była zona Pazury??
gość
8 lat temu
jak ona bedzie w tv to przestaje płacić abonament :)
gość
8 lat temu
Ciekawa jestem ile ukraińskie prostytutki brały za.... w paszczu........ Fuj, obrzydliwa baba.
gość
8 lat temu
Nie chciałabym w swoim domu oglądać na ekranie telewizyjnym żadnych ukraińskich prostytutek, żadnych utrzymanek mafiozów jak również nie chciałabym oglądać ukraińskich s***t i wycieruchów.
...
Następna strona