Kolejna "TAP MADL" na wybiegu! (ZDJĘCIA)

Vera Suprunenko na pokazie Mariusza Przybylskiego.

Obraz

Uczestniczki drugiej edycji Top Model po jej zakończeniu radzą sobie chyba nieco lepiej niż ich koleżanki z pierwszej odsłony show. Długo przed finałem głośno było o osiągnięciach Magdy Roman, która odpadła z programu, bo nie chciała się rozebrać przed kamerami, później na wybiegu pojawiła się Honorata Wojtkowska, która pożegnała się z wyścigiem o zwycięstwo już w Paryżu. We wtorek pokazywaliśmy Wam z kolei Oliwię Downar-Dukowicz w kampanii reklamowej Złotych Tarasów.

Tym razem angaż dostała pochodząca z Ukrainy Vera Suprunenko, która odpadła z powodu złamania regulaminu - trzymała w domu modelek prywatny telefon, z którego dzwoniła do chłopaka. Wczoraj wzięła udział w pokazie Mariusza Przybylskiego. Ponoć wypatrzył ją podczas jednego z odcinków i zaproponował pracę na Berlińskim Tygodniu Mody. Jak na razie 24-latka zaprezentowała się na wybiegu w Warszawie.

Jak Wam się podoba? Jest lepsza od Kaczyńskiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą