Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg broni Kaczyńskiej!

533
Podziel się

Twierdzi, że to normalne, że oszukuje... Zgadzacie się?

 Piróg broni Kaczyńskiej!
bDfTGSSt

Jak już pisaliśmy, zwyciężczyni drugiej edycji Top Model, Olga Kaczyńska przemilczała fakt, że od wielu lat pracuje jako profesjonalna modelka. Jest zatrudniona w agencji D'vision, tej samej, do której należy także Anja Rubik. Zarówno D'vision jak i Rubik są od pierwszej edycji związane z programem TVN-u. Wcześniej miała kontrakt z jedną z największy agencji na świecie - IMG.

W obronie Kaczyńskiej postanowił zabrać Michał Piróg. Przy okazji nieostrożnie zasugerował, że ściemą jest też You Can Dance:

Co do pytań, czy Olga Kaczyńska była wczesniej modelką? Pewnie tak, podobnie jak tancerze "You Can Dance" tańczyli przed castingami - napisał na Facebooku.

bDfTGSSv

Niestety, zarówno dla samej Kaczyńskiej jak i jej szefowej z agencji modelek, takie porównanie nie jest chyba zupełnie oczywiste. Wiedzą, że lepiej to ukrywać. Zwycięzczyni Top Model na temat swojej przeszłości zawodowowej udziela wykrętnych odpowiedzi, zaś szefowa D'vision od 4 dni nie znalazła czasu, by odnieść się do tej sprawy...

Dla Michała jest to oczywiście naturalne. Od lat pracuje w telewizji i wie, że wszystko, co się w niej pokazuje, to ściema albo nazwijmy to "wyreżyserowana rzeczywistość". Zapomniał jednak chyba, że część widzów wciąż jeszcze wierzy w to co ogląda.

bDfTGSSW
KOMENTARZE
(533)
gość
9 lat temu
A wy cały czas wierzycie w to, że to nie jest ustawione i ślecie jak te pałki sms-y. Wszystko jest ze sobą powiązane i tyle, każdy zarabia, a wy się dajecie robić w konia.
gość
9 lat temu
Zwykła, przeciętna dziewczyna. Do póki się nie uśmiecha, to jeszcze jakoś wygląda....
gość
9 lat temu
NO ALE CO W TYM ZŁEGO?
bDfTGSSX
gość
9 lat temu
nie no pewnie do TopModel przyszły same dziewczyny "z ulicy" które chcą być modelką ale nigdy nie próbowały swoich sił :/ jaasne.. kto w to wierzy?
gość
9 lat temu
watpie, zeby Ania cos wczesniej robila w modellingu skoro 6 miesiecy temu czy iles tam wazyla 24kg wiecej
Najnowsze komentarze (533)
olgasuper
8 lat temu
i co z tego jest super i jej zazdrościciee i nie jest przeciętną dziewczyną boo jak anonim popatrzy w lustro to pęknie a jak ona to uśmiechnie sie haha i co zal wam jest ladna i tyle nie chce 2 papaierkiej hah i dobrze ze wygrala
gość
9 lat temu
co to za ciota, ten Piróg? nie znam go ale za wygląd juz nie lubię
gość
9 lat temu
Czepili się Kaczyńskiej! Honorata pracowała również jako modelka i ma przepiękne zdjecia na portalu innej adencji modelek. Michalina sama również wyznała że modeling nie jest jej obcy również inne dziewczyny pewnie dorabiały jako modelki lub jako hostessy lub miss piękności
gość
9 lat temu
nie cierpię pedała piróga jest obrzydliwy;nie znosze pedryli!
gość
9 lat temu
Ale ma brzydki uśmiech
gość
9 lat temu
dajcie jej wreszcie spokój!!!..TVN wiedziało o tym, że wcześniej zajmowała się modelingiem ....a tak wogóle to należała jej się wygrana !!!!!!
gość
9 lat temu
Olga piękna
Damian
9 lat temu
Owszem, pod warunkiem ze sie nie usmiecha i nie obnazy swojego wstretnego usmiechu podobnego do piroga.. Pirog jest jednak od niej duzo bardziej inteligentny choc ma tylko niewiele metrow wzrostu ale jej broni to jego szlachetna strona
bDfTGSSP
gość
9 lat temu
co wam sie w niej nie podoba ? jest ładna a wy macie ryje jak prosiaki
gość
9 lat temu
krowa g****a
gość
9 lat temu
krowa g****a
gość
9 lat temu
ciekawe jak wy, którzy piszecie że wygląda jak p*****k, sami wyglądacie :D pewnie daleko wam nawet do prosiaków :D
gość
9 lat temu
Zapomniał jednak chyba, że część widzów wciąż jeszcze wierzy w to co ogląda. to i****i chyba
gość
9 lat temu
ciesze się,ze wygrala...michalina to uzalaczka i beczka z podrobioną siuską,a Ania to piescioszek i wypowiada sie jak 5ciolatka,sierota.... najladniejsza dziewczyna wygrala!
...
Następna strona
bDfTGSTr