Trwa ładowanie...
Przejdź na

VILLAS: "Nie umrę naturalną śmiercią!"

494
Podziel się

Jej przepowiednia się spełniła? "Usłyszałam: "Ty kurwo, odczep się od pani Violetty!""

 VILLAS: "Nie umrę naturalną śmiercią!"
bDfTStYl

W poniedziałek na warszawskich Powązkach odbędzie się pogrzeb zmarłej 5 grudnia Violetty Villas. Jak już pisaliśmy, nad trumną zmarłej artystki toczą się już awantury. I nie chodzi tylko o spadek a o samo ciało... Opiekunka Villas przyjechała do kostnicy, by je zabrać. Dokąd chciała je wywieźć i co z nim zrobić, nie wiadomo... Sprawa wygląda dość makabrycznie.

Na szczęście w sprawę włączyło się Ministerstwo Kultury, co pozwala mieć nadzieję, że na samym pogrzebie obędzie się bez skandali. Jak wiadomo Villas, zawsze ogromną wagę przywiązywała do swojego wyglądu. Już wiele lat temu przekazała w tej sprawie dokładne instrukcje swojej zaufanej przyjaciółce, Marioli Pietraszek.

W 2003 albo 2004 roku Violetta zadzwoniła do mnie i powiedziała: "Marioleniu, jak umrę, to możesz być pewna, że nie będzie to naturalna śmierć. Ty masz mnie przygotować do pochówku. Mam mieć kolorki, mam być na różowo. Masz się mnie nie brzydzić! Pamiętaj!" - wspomina Pietraszek w rozmowie z Super Expressem.

bDfTStYn

Wówczas Villas była już pod silnym wpływem swojej opieknuki, Elżbiety Budzyńskiej, która dość bezkomprmisowo rozprawiała się z jej otoczeniem.

Villas wróciła do Polski po nieudanym małżeństwie z Tedem Kowalczykiem. Wtedy rodzina i bliscy zorientowali się, że Budzyńska robi wszystko, by skłócić swoją panią z otoczeniem. "Ty kurwo, odczep się od pani Violetty!" - usłyszałam kiedyś - mówi Pietraszek. Musiałam walczyć o dostęp do Violetty, przyjeżdżałam do niej nawet bez zaproszenia, żeby sprawdzić, co dzieje się w Lewinie. Ostatnio nie byłam tam już wpuszczana.

Myślicie, że to już koniec tego dramatu, a może Budzyńska czymś jeszcze nas zaskoczy?

bDfTStYO
KOMENTARZE
(494)
gość
9 lat temu
Budzyńska powinna iśc siedzieć i zostać postawiana przed sądem
gość
9 lat temu
Nikt nie robi z pani Villas bohatera. Po prostu teraz wychodzi na jaw cała prawda i pewnie jeszcze wiele brudów się ujawni. Pani Villas trafiła na złą osobę, która kompletnie ją obezwładniła i wyprała mózg. Kto wie jakby się potoczyło jej życie gdyby nie p. Budzyńska
gość
9 lat temu
Dajcie tej kobiecie odejść w spokoju!
bDfTStYP
gość
9 lat temu
wlasnie czytam biografie VV "Przeciez nie mam nic do ukrycia" a wlasciwie zlepek faktow z jej zycia i jej wypowiedzi z wywiadow na przestrzeni lat.jedno jest pewne-ona nigdy nie byla normalna,to co mowila trzeba byla zawsze podzielic przez 10,bo malo prawdy w tym bylo.
gość
9 lat temu
Kobieta zmaltretowana przez media
Najnowsze komentarze (494)
gość
8 lat temu
wszystkie Budzyny to S********Y !
gość
9 lat temu
jak łatwo za pomoca naganiacza pudla kogoś powiesić. Zastanów sie i sprawdź to zanim niedorozwojku coś napiszesz.
gość
9 lat temu
sąd nie ubezwłasnowolnił ja zeby zajeli sie inni więc dajcie spokój Budzyńskiej gdzie wy wszyscy krytycy i miłosnicy willas byliscie dotychczas .wiedzieliście ze jej tak krzywda się dzieje i co jak pilat umyliście ręce >jestescie tak samo winni tego co sie z noią działo Więc odczepcie sie od ludzi i dajcie spokojnie zyć Skoro była psychiczna i w nędznych warunkach żyła to gdzie te nasze komóki społeczne byli w danym momęcie .
gość
9 lat temu
Budzyńśka na stos!
gość
9 lat temu
KARA SUROWA DLA OPIEKUNKI - ZNISZCZYŁA TAK WIELKĄ ARTYSTKĘ , ALE SWOJĄ DROGĄ TO CZY NIE BYŁO NA NIĄ RADY PRZED TRAGEDIĄ / ŚMIERCIĄ P . WIOLETTY/??????
gość
9 lat temu
Jeszcze trochę a zaczną wychodzić na jaw takie sprawy o jakich nam się nie śniło. To pomywaczka jest winna śmierci V.V. Uzależniła V od siebie ubezwłasnowolniła ją i robiła co chciała nawet się garderobianej posprzatać nie chciało. Zamykała chorą V.V i myślała że tak będzie zawsze. Wyssała z V.V wszystko życie , pieniądze itd. Co za wyrachowany b******l z tej budzynskiej.
gość
9 lat temu
Moze pokazcie zdjecie tej Budzynskiej. Jestem ciekawa jak ona wygląda....... .... .... ... ... ... ... ...
gość
9 lat temu
mam nadzieję, że syn sobie poradzi z tą Budzyńska, ona powinna siedzieć, nie wiadomo też czy nie doprowadziła do śmierci Villas aby zgarnąć jej majatek, wszystko należy się synowi, ta wstrętna baba wykorzystała chorobę psychiczną Villas, bo z pewnością nie była ona normalna i przez swoja chorobę wyrządziła synowi olbrzymią krzywdę, panie Gospodarek, niech pan zatrudni prawnika i niech pan walczy o majatek i prawa autorskie po matce a ta wstrętna baba powinna siedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDfTStYH
gość
9 lat temu
Budzyńskiej mieksce jest w więzieniu.Ona nie ma prawa czegokolwiek odziedziczyć. Willas była psychicznie chora i to nie budzi jakichkolwiek wątpliwosci.To ścierwo wykorzystło jej chrobę do swoich celów.Odizolowała ją od wszystkich i pewnie powoli podtruwała ,aż umarła z wycieńczenia i braku opieki medycznej.
gość
9 lat temu
ta wiedzma powoinna zgnic za kratkami,a nie wyciagac lapy po czyjs majatek,Synowi sie nalezy
gość
9 lat temu
W prosektorium najprzyjemniej jest nad ranem.
gość
9 lat temu
pokój jej duszy
gość
9 lat temu
/
gość
9 lat temu
Żal i smutek , [*]
...
Następna strona
bDfTStZj