Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska vs. Bałon na pokazie Wolińskiego! (FOTO)

2590
Podziel się

Praca "po znajomości"...

Kaczyńska vs. Bałon na pokazie Wolińskiego! (FOTO)
bDfitUdN

Olga Kaczyńska i Ania Bałon starły się ze sobą w finale drugiej edycji Top model. Obie były chwalone przez jury, choć wydawało się, że większość składu przychyla się do zwycięstwa Ani. Widzowie zadecydowali jednak inaczej. Dawid Woliński, który podczas finału zachwycał się Olgą i zapowiadał, że zaprosi ją do udziału w jego pokazie, dotrzymał słowa. Przy okazji na wczorajszą imprezę zaprosił również drugą finalistkę.

Wydaje się, że zatrudnianie uczestniczek show to dobry sposób na przyciągnięcie uwagi do nowej kolekcji na wybiegu i zabranie części zainteresowania gwiazdom, które siedzą na widowni...

Która z nich bardziej pasuje na wybieg?

bDfitUdP
bDfitUdV
bDfitUeq
KOMENTARZE
(2590)
gość
9 lat temu
Anka już jest lepsza od niej!
gość
9 lat temu
ładna ta Bałon, napewno ładniejsza od tej drugiej, co ma buzie jak dzieciaczek:/
gość
9 lat temu
Ania !
bDfitUer
gość
9 lat temu
Anna Balon...
gość
9 lat temu
Aniu! Wygladasz profesjonalnie, zawodowo, na luzie! Tak trzymaj! Olga do reklamy pampersow!
Najnowsze komentarze (2590)
gość
8 lat temu
Jezu jak ja tej Anki nie nawidze ... Jak takie dziecko , a jak mnie wkurw*ają jej wypowiedzi , jezu !
gość
8 lat temu
Olga
gość
8 lat temu
Kaczyńska s****a gruba dziwne że na tym pokazie się zmiesciła. Ania lepsza
gość
8 lat temu
Ania jest lepsza o wiele!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Olga
gość
8 lat temu
OLGA JEST SLICZNA. ZALEŻY KTO, ALE JA LUBIĘ TAKI TYP URODY JAK JEJ, CZY SELENY GOMEZ... ANIA WYGLĄDA O WIELE LEPIEJ W MAKIJAŻU I ROZPUSZCZONYCH WŁOSACH. ZMIANA NA PLUS
gość
8 lat temu
nikt się z was NIE ZNA!!!!!!!!!!Olga ma najodpowiedniejsze wymiary w wszystkich partiach ciała.No i dobrze że ma baby face,bo to sie przyda jak będzie miała z 40 lat.Tak w ogóle czy w się chociaż znacie na modelingu?To niech fach dla takich mięciutkich i współczujących dziewczynek jak ania!Tam trzeba do swojego doprowadzić postawić na swoim!Może jak kumpelki z agencji by jej podarły sukienkę,to mogę się założyć,że ania zaraz by do mamy zadzwoniła!Olga to twarda modelka i przy tym potrafi postawić na swoim.Te cechy to najważniejsze atuty w modelingu oprócz odpowiednich rozmiarów.Olga góra,ania dołem(w którym ania śmierdzącą kupę wozi).
gość
8 lat temu
nie moja wina że olga jest ładniejsza,anna bałon to przy niej jedna milionowa orzeszka ziemnego!żal mi tej ani czasami,bo tak sobie myśle jak nie wygrała wtedy tego rabatu 3 tysiącznego do sklepu z markowymi rzeczami to odrazu po tym pobiegła żeby zadzwonić do swojej mamusi że nie wygrała!mami córeczka!ania to debilka!
bDfitUej
gość
8 lat temu
jak się nie znacie na modelingu to się nie odzywajcie
gość
8 lat temu
Olga Kaczyńska
Mona
9 lat temu
Ania ma głowe jak jajco!
yyyyyyyyyyyyy
9 lat temu
olga jest ładniejsza gadacie tak Ania Ania , to czemu nie głosowaliście na nią jak był finał i to ona nie jest top model?! a może to sama Ania sobie komenty strzela. ma pusty wyraz twarzy a olga jest o 100 ładniejsza!
gość
9 lat temu
bałon meeeeega!!!!!!! wow!!! wyrabia sie dziewczyna!!! :D
gość
9 lat temu
Ania zachowuje się jak dziewczyna mająca inteligencję i rozumowanie trzynastolatki.. nie nadaje się do pracy w tej branży..
...
Następna strona
bDfitUeL