Trwa ładowanie...
Przejdź na

Testament Villas... nie istnieje?

366
Podziel się

Budzyńska ukrywa dokument? Czy w ogóle go nie ma?

Testament Villas... nie istnieje?
bDZswBGZ

Od lat krążą plotki, że Violetta Villas wydziedziczyła swojego jedynego syna i cały majątek zapisała "opienkunce", Elżbiecie Budzyńskiej. Po śmierci gwiazdy Krzysztof Gospodarek zapowiedział podważenie testamentu. Problem w tym, że nikomu dotąd nie udało się go odnaleźć.

Nie mamy niczego, co byłoby testamentem Violetty Villas - mówi w rozmowie z Super Expressem rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Świdnicy. Może ujrzy światło dzienne kiedy będzie przeprowadzane postępowanie spadkowe. Ale jeszcze za wcześnie by o tym mówić.

Rodzina zmarłej w niewyjaśninych okolicznościach gwiazdy nie wierzy w istnienie prawdziwego testamentu. Podejrzewają jednak, że Budzyńska mogła zmusić swoją podpieczną do sprządzenia różnych zapisków ostatniej woli. Tym bardziej, że podobno wykrzyczała Gospodarkowi w twarz, że dokumenty wyda tylko prokuraturze. Czyli mogą jakieś istnieć.

bDZswBHb

Jeśli w toku postępowania pojawi się w materiale dowodowym rzekomy testament, podlegać on będzie badaniu od strony wymogów formalnych, jak również zawartości merytorycznej - zapowiada adwokat Gospodarków, mecenas Jacek Świeca.

Jak myślicie, czy Budzyńska czymś jeszcze zaskoczy fanów i rodzinę Violetty?

bDZswBHC
KOMENTARZE
(366)
gość
9 lat temu
Ta cała pani B. jest podejrzana, wydaje mi się, że jej zaniedbania przyczyniły się do tego, że Violetty nie ma wśród nas; a co do TESTAMENTU - to takowy mógł zostać sporządzony, ale wiarygodny na pewno on nie będzie, Villas mogła go napisać - fakt , mogła go podpisać - fakt, ale czy jest to jej ostania wola- raczej NIE, moim zdaniem to OSTATNIA WOLA pani B.- fakt pozdrawiam wszystkich czytelników PUDELKA
gość
9 lat temu
Budzyńska, za sfałszowanie podpisów i spowodowanie śmierci V.V...powinna trafić do więzienia ...nie wierze jej ...to wykolejona od młodości alkoholiczka !!!!
Mała
9 lat temu
Budzyńska powinna dostać karę więzienia,a nie spadek!Tak jak lekarz Jacksona.Zamiast się opiekować,doprowadzili swoich podopiecznych do śmierci.
bDZswBHD
Jx
9 lat temu
Napewno zaskoczy!Po takiej wariatce wszystkiego się można spodziewać.Żal tylko syna i całej rodziny.Nie ma nic gorszego niż odtrącenie przez matkę...
gość
9 lat temu
Dlaczego ta Budzyńska jeszcze nie została aresztowana?!?!
Najnowsze komentarze (366)
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Nie uwazacie, ze dosc tego aby ta pijaczka Budzynska wodzila wszystkich za nos? Barykaduje sie w czims domu? Co to za kraj, gdzie jest i co robi prokuratura? Dlaczego to tak wolno trwa, czy Polska to Rumunia? czy jakies inne zacofane panstewko? Niech to Violette-boczynie wsadza do p*****a - bedzie dla wszystkich dobrze i bedzie spokoj.[/cytat]racja[/cytat]tylko mogla p. B, tak napisac bo opieka nad starszym troche wyglada inaczej
6H55c4 , [url...
9 lat temu
6H55c4 , [url= [link=
qnb5E1 cgwmn...
9 lat temu
qnb5E1 <a href="
7yMYVO , [url...
9 lat temu
7yMYVO , [url= [link=
iPS97b towdx...
9 lat temu
iPS97b <a href="
Great atrcile...
9 lat temu
Great atrcile, thank you again for writing.
gość
9 lat temu
Budzyńska chce zgarnąć cały majątek a przecież wszystko należy się jaj synowi
gość
9 lat temu
WSZYSCY KRYTYKUJA BUDZYNSKA,OK ALE SYNUS CO ZROBIŁ,WIELKIE GŁÓWNO NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDZswBHv
gość
9 lat temu
Jak można było dopuścić do takiej sytuacji,żeby alkoholiczka nie dopuściła rodziny i innych osób do takiej gwiazdy-już dawno ktoś powinien zrobić z tym porządek,żeby V.V. żyła i zmarła jak normalny człowiek.w godnych dla siebie warunkach.
gość
9 lat temu
jej nie testament tylko więzienie za taką opiekę
gość
9 lat temu
W Polsce nie da sie wydziedziczyc swojego dziecka, ZAWSZE nalezy sie mu tzw. zachowek.
gość
9 lat temu
Ten d***l, ktory wypisuje te wszystkie obelgi i pogrozki karalne na Budzynska, powinien natychmias zostac doprowadzony do prokuratury i skazany na wiele lat wiezienia! Ten syn musial dobrze Willas dopiec, skoro sie go wyrzekla. Chciwa bestia. Za zycia nic nie wskoral, wiec teraz posmierci nie daje jej spokoju.
gość
9 lat temu
Wpisz w goo gle "faceci to kretyni"
Wiesia
9 lat temu
Budzynska do wora i Wisly wrzucic..utopic jak kota..albo w psychiatryku zamknac wariatke na koszt calego spoleczenstwa..jestem za tym zeby ją' darmowo utopic'
...
Następna strona
bDZswBHX