Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzina Villas boi się... że UKRADNĄ JEJ CIAŁO?

317
Podziel się

Do próby już doszło, w kostnicy.

Rodzina Villas boi się... że UKRADNĄ JEJ CIAŁO?
bDoaFkyJ

Jak pamiętamy, doszło już do próby wykradzenia ciała piosenkarki zmarłej w niewyjaśnionych okolicznościach 5 grudnia. Nic dziwnego, że rodzina artystki ma traumę po tym szokującym incydencie.

Obecnie ciało Violetty Villas spoczywa w prowizorycznym grobie na warszwskich Powązkach. Syn zmarłej, Krzysztof Gospodarek, chce jak najszybciej postawić na tym miejscu pomnik, by... zapezpieczyć ciało matki przed ewentualną kradzieżą.

Od lat fani starają się wejść w posiadanie jakiejkolwiek pamiątki po zmarłym idolu - pisze Super Express. Violetta Villas bez wątpienia była gwiazdą ogólnoświatową, ma rzesze wiernych i fanatycznych wielbicieli. Na cmentarz ciągle przychodzą fani gwiazdy. Zostawiają świeczki, karteczki z wierszami, kładą pamiątki. Ale co będzie, kiedy zapragną mieć coś wyjątkowego, cos, co nalezało do gwiazdy?

bDoaFkyL

Miejmy nadzieję, że nie dorobiła się aż tak "oddanych" fanów. Jest wprawdzie jedna, była "opiekunka", ale trudno sobie wyobrazić, że posunęłaby się do wykopania zwłok na cmentarzu... Ostatnio została z niego zresztą przegnana w atmosferze skandalu.

Obecnie rodzina zmarłej zbiera fundusze na pomnik.

bDoaFkzm
KOMENTARZE
(317)
gość
9 lat temu
ej to się już robi chore, te spekulacje, obawy, domniemania, dajcie jej już spokój, zmarła, niech ma spokój a nie teraz wszyscy sobie nagle o niej przypomnieli i jeszcze zapewne na tym zarabiają, trzeba było działać jak jeszcze żyła a nie teraz
M. z K.
9 lat temu
Kto wie. Ale z tego co mi sie wydaje- tylko P. Budzynska moglaby sie do tego posunac... W koncu, jezeli ktos pozwala innej osobie umrzec na jej oczach, zyjac bez jedzenia, w brudzie... z ranami i zlamaniami... To co to dla niej 'wykopanie' grobu... Chociaz pewnie co nakradla, to nakradla...
gość
9 lat temu
Wkurza mnie Pienkowska żałosna baba wywalić ją z TVN!!!!!
bDoaFkzn
Qra
9 lat temu
Kiedy skończą się afery związane z panią V.V.? Niech spoczywa w spokoju.
xoxo
9 lat temu
niech spoczywa w SPOKOJU !
Najnowsze komentarze (317)
zoxo
9 lat temu
Chyba Violetta Villas jest w grobowcu murowanym a nie w ziemi prosto to nie ma się co bać . A ten kto by chciał się wkraść to prędzej padnie sam, najpierw.Kary Boże też są.
gość
9 lat temu
Budzyńska to wariatka.... rodzina powinna zabezpieczyć wszystkie rzeczy po p. Villas
gość
9 lat temu
"Obecnie rodzina zmarłej zbiera fundusze na pomnik. " akurat nie mają• pare tys
wiśnia
9 lat temu
Wszyscy mieli ją za wariatkę a teraz nagle są zainteresowani!!! teraz to sobie mogą to wsadzić w d**ę! NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU!
gość
9 lat temu
WIDAC ZE NA KASE PAZERNY
gość
9 lat temu
JAKIE DZIADY BEZ WSTYDU MATKA W2AS SIE WTZEKŁA
gość
9 lat temu
kto by chciał jakies stare zwłoki i co z niej była za gwiazda .TEN SYN TO WSTYDU NIE MA JAKI K***A BIEDAK ZE NA POMNIK GO NIE STAC TO MOGŁ JA SKREMOWAC I DO DOMU ZABRAC
gość
9 lat temu
a kto mu kazał ją chować? Ta biedna Burzyńska by ją pochowała zgodnie z wolą zmarłej w grobowcu rodzinnym,przy ukochanej matce i napewno (choć to może pijaczka),ale nie żebrałaby od ludzi na pomnik jak ta hiena -syn.
bDoaFkzf
gość
9 lat temu
Gdyby ją pochowali tam,gdzie prosiła za życia,tzn. w Lewinie przy matce,ojcu i braciach,to można by mówić o wójcie,ale przecież SYNUŚ nie uszanował woli matki i pochował ją wg swego widzimisę,wię co tu ma wujt do stawiania pomnika w Warszawie?
gość
9 lat temu
Bo to taka kunda! srał na matkę za życia,robił z niej wariatkę (ale się nie udało,bo żaden lekarz nie stwierdził u niej choroby psychicznej),a wszystko to,aby zagarnąć jej majątek .Że też takich podłych ludzi święta ziemia nosi!!!
gość
9 lat temu
Jednak ten syn to faktycznie s..syn.Nawet z gęby robi d**ę,bo żebrze od ludzi pieniądze na pomnik matki,a potem wysądzi jej majątek.S***a i tyle!Kto mu kazał zajmować się pogrzebem?No,ale skoro państwo chowało,to można udawać skruszonego.Wioletta znała go z tej strony i dlatego wyrzekła się jego .Jednak do śmierci była ambitną i nawet jak była biedna,to nie narzekała,bo miała godność,a on...tylko pieniądze,spadek itp.
gość
9 lat temu
A może pomnik za własne pieniądze. To jest po prostu żenujące. Zbierają na pomnik, a może postawicie za te pieniądze jakiemuś dobremu ale bezdomnemu człowiekowi. NIe mogę już tego słuchać i czytać. Pani Violleta jak żyła tak umarła.
gość
9 lat temu
[*]
gość
9 lat temu
Wójt gminy według mnie powinien ufundować piękny pomnik Pani Villas - ostatecznie tyle chociaż może dla niej zrobić skoro pozwolił na to żeby żyła i umarła w samotności , nędzy i bez odpowiedniej opieki!
...
Następna strona
bDoaFkzH