Kaczyńska i Doda w takiej samej kurtce! (FOTO)

Która ładniej?

Obraz

W listopadzie podczas imprezy z okazji premiery teledysku XXX Doda pojawiłą się w klubie w charakterystycznej, pomarańczowej, skórzanej kurtce. Chętnie pozowała fotoreporterom w komplecie z najnowszej kolekcji ZUO Corp na wiosnę/lato 2012.

Dokładnie ten sam ciuch znalazł się na okładce grudniowego Glamour. W trakcie sesji zdjęciowej w Kenii, w której wzięły udział finalistki Top model, Olga Kaczyńska pozowała w czarnym body i identycznej co Rabczewska kurtce.

Co myślicie o obu stylizacjach? Kto wygląda lepiej - Doda, czy zwyciężczyni Top model?

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą