Trwa ładowanie...
Przejdź na

Villas była BITA PRZED ŚMIERCIĄ?! KTO OGOLIŁ JEJ WŁOSY?!

1112
Podziel się:

"Włosy obcięto tuż przy skórze. Miała siniaki na nogach, tak jakby ktoś ją kopał. W dodatku dziwne szramy na czole i w okolicach skroni"...

Przyczyna śmierci Violetty Villas nadal pozostaje tajemnicą. Jak dotąd Prokuraturze Rejonowej w Świdnicy udało się ustalić, że piosenkarka od dłuższego czasu znajdowała się w złym stanie zdrowia. Jej dolegliwości były ewidentnie zaniedbywane, co w konsekwencji mogło przyczynić się do tragedii.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały złamanie kości udowej oraz zapalenie płuc. Złamanie mogło doprowadzić do zatoru tłuszczowego. Obie te rzeczy nie były leczone, a stan Villas przed śmiercią był zły - oświadczyła świdnicka Prokuratura.
Śledztwo dziennikarskie przeprowadzone przez ekipę programu TVN Uwaga wykazało, że opiekunka Villas, Elżbieta Budzyńska mogła dopuścić się rażących zaniedbań. A to dlatego, że całkiem możliwe, że w chwili śmierci swojej podopiecznej, była nietrzeźwa.

W chwili pojawienia się policji w domu Violetty Villas jej opiekunka była pod wpływem alkoholu. Ciało artystki, tylko częściowo ubrane, leżało na kanapie. Jej włosy były krótko obcięte. Wygląd zwłok wskazywał na zaniedbania sanitarne i medyczne - twierdzą dziennikarze programu.

Super Express powołuje się także na zeznania informatora, który pragnie zachować anonimowość. Jego relacja jest po prostu wstrząsająca.

Ciało pani Violetty było w opłakanym stanie. Miała siniaki na nogach, tak jakby ktoś ją kopał. W dodatku dziwne szramy na czole i w okolicach skroni - mówi jedna z osób, które przygotowywały ciało piosenkarki do pogrzebu. Ale największym dla nas szokiem było to, że Villas miała obcięte przy skórze włosy. Przecież w życiu nie dałaby sobie tego zrobić. Wszyscy, którzy ją znali, dobrze wiedzą, że na punkcie swoich bujnych włosów miała prawie obsesję. Musiała je stracić tuż po śmierci lub gdy była nieprzytomna.

Czego życzycie Elżbiecie Budzyńskiej na święta?

KOMENTARZE
(1112)
gość
10 lat temu
Teraz wszyscy o tym piszą a jak był czas naprawdę zareagować to nikt tego nie zrobił!!!! Wstyd!!
gość
10 lat temu
szok! gdzie był minister kultury, który ma płacone za sprawowanie pieczy nad polską kulturą i artystami, którzy ją tworzą? od jakichś 3 lat wiedzieli, co się dzieje z Villas, dlaczego nikt nie zareagował? zamiast tego państwo dopłaca połowę ceny biletów do teatrów prywatnych! Karolak czy Żebrowski dostają do każdego biletu 80 zł od skarbu państwa, żeby bilet nie kosztował widza 160 zł a 80! na takie rzeczy pieniądze i energia się znalazły? a co z prawdziwymi artystami umierającymi na naszych oczach? co zwykły lud może zrobić, gdy nawet władza ma gdzieś to, co się dzieje w tym dzikim kraju?
gość
10 lat temu
opiekunka Villas powinna za to odpowiedziec! ona przyczyniła się do jej smierci, kase brała ale się nia należycie nie opiekowała, żenujące jak tak można postąpić z drugim człowiekiem a teraz taka niewinna , p******y b******l
gość
10 lat temu
a może Budzyńska obcieła i sprzedała jej włosy...? ;>
gość
10 lat temu
Najbardziej przykre jest to, że choćbyśmy nie wiem co zrobili, kogo ukarali, to i tak nie zmieni to faktu, że ta wielka Diva, a przy tym osoba chora psychicznie zmarła w cierpieniu i zapomnieniu, mając potwora za opiekuna.
Najnowsze komentarze (1112)
gość
5 lata temu
jej opiekunka mosiala byc niesamowicie o Violette zazdrosna. A kobiety potrafia by zawistne I okrotne, duzo bardziej od mezczyzn.
gość
7 lat temu
To zrobiła mafia
gość
7 lat temu
Co można Budzyńskiej życzyć na Święta... NIECH ZAPIJE SIĘ NA ŚMIERĆ !
gość
8 lat temu
Zdechla s**a esbecka, psychiczna ,kiczowata,psychopatyczna larwa z peruka na lbie i g,, we lbie
gość
8 lat temu
Przeciez to paskudne b****o agentka ,donosicielka sb cale zycie doczepiala peruczyska..jakie bujne wlosy..ludzie
gość
8 lat temu
dlaczego ta pijaczka jeszcz nie gnije w kryminale.Polska to jest wstrętny kraj a raczej nasze sądy
gość
8 lat temu
ogoliła włosy i na allegro
Gość
8 lat temu
Nie rozumie opieszalosci sadu taka opiekunke od razu powinni zamknac
Gość
8 lat temu
Przypomina mi się film Co się zdarzyło Baby Jean
gość
8 lat temu
A czego można się spodziewać po dzikim kraju?Po cholerę wracała do Polski-za granicą należycie i z godnością by się nią zajęli!Po co ty Villas do Polski wróciłaś no po co?
gość
8 lat temu
Szkoda że to tak się skończyło. Była wielką piosenkarką z olbrzymim talentem, ale od lat zmagała się z chorobą psychiczną i nikt jej nie udzielił pomocy. A co do włosów to nosiła zawsze perukę bo swoje miała bardzo słabe. Niewiele osób widziało ją bez peruki. Był czs żeby ze względu na jej chorobę ją ubezwłasnowolnić i zająć się leczeniem Ale jej opiekunka bardzo nad tym czuwała zeby nic nie robić. Chciała ukraść majątek i dopieła swego.
aniela
8 lat temu
to jest bardzo ciekawe gdzie był syn Villas? przecież to się nie działo na dniach tylko bardzo długi okres czasu..;/ Mało jest ludzi którzy mogliby się zaopiekować Villas? Syn totalnie olał matkę, a potem pewnie chciał jakiś spadek. Przypomniało mu się że ma matkę..;/
sssss
9 lat temu
życze jej mieszkania w brudnej wieziennej celi
INKA
10 lat temu
Nie no to jakiś horror!! dlaczego jeszcze nic się nie dzieje w tej sprawie,GDZIE JEST PRAWO,!!!!ZŁAMANIA,SINIAKI,OBCIĘTE WŁOSY ŚLADY MALTRETOWANIA SĄ EWIDENTNE!!! DLACZEGO TA NIBY "OPIEKUNKA ' NIE ODPOWIEDZIAŁA PRZED SĄDEM!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie