Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wybierz Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę! (FOTO)

9500
Podziel się

W zeszłym roku wybraliście Sochę. Obroni tytuł?

Wybierz Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę! (FOTO)
bDYQPMqJ

Jak co roku 31 grudnia zapraszamy do wybrania najlepiej ubranych polskich gwiazd. W kończącym się roku z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że gust naszych rodzimych gwiazdek do nadal krzywa wznosząca - mimo oczywistych porażek, które prezentujemy w sąsiednim rankingu.

Poniżej nasze typy najlepiej ubranych polskich gwiazd:

1. Monika Brodka

Ogłoszona niedawno jedną z "najseksowniejszych zwyciężczyń talent show", utrzymuje swój modowy poziom. 24-letnia piosenkarka nie pojawia się publicznie zbyt często, ale zawsze są to występy udane - zarówno na imprezach, bankietach, jak i na scenie.

bDYQPMqL

2. Małgorzata Kożuchowska

Często chwalona za swój gust. Tak bardzo, że postanowiliśmy poddać ją Waszej ocenie. Często w kreacjach najlepszych polskich projektantów, bywalczyni pokazów, rzadziej "branżowych" imprez. Silnie walcząca z wizerunkiem, który przylgnął do niej dzięki serialowi _**M jak miłość**_ i związkom z Radiem Maryja.

bDYQPMqR

3. Aneta Kręglicka

Klasa sama w sobie. Była Miss World nie skupia się na "bywaniu", często można ją jednak zobaczyć na pokazach mody czy premierach kolekcji biżuterii. Elegancka, stonowana i, co istotne, umiejąca świetnie dobierać stroje do wieku. Zdecydowanie nasz typ.

4. Edyta Herbuś

Oprócz tego, że trochę się wygłupia pozując na osobę z wyższych sfer i opowiadając, że wraz z chłopakiem "odbiera świat głębiej", niemal na każdej imprezie prezentuje się interesująco: zazwyczaj w nieskomplikowanych, ale ciekawych i dobrze dobranych kreacjach. Wyżej już nie zajdzie, ale to i tak nieźle.

bDYQPMqS

5. Małgorzata Socha (zwyciężczyni zeszłorocznego rankingu)

Skromna, piękna i prawie zawsze świetnie ubrana. Sprawia dzięki temu wrażenie, że jest jej ładnie niemal we wszystkim. A na takie wrażenie trzeba zapracować. Podobała Wam się też w tym roku?

bDYQPMqT

6. Joanna Krupa

Wymieniamy ją trochę na zachętę. Dziewczyna z ambicjami - nie dość, że przybywając do ojczyzny z USA chce się prezentować odpowiednio "światowo", to jeszcze na planie Top Model rywalizowała z Anją Rubik. Przed startem programu chwaliła się, że przywiezie zza oceanu swoje najlepsze i najdroższe sukienki.

bDYQPMqU

7. Anja Rubik

Przykład na to, że prywatnie modelka również potrafi wyglądać bardzo dobrze - co wcale nie jest takie oczywiste. Anja świetnie wykorzystuje swoje kontakty w branży, ubiera się tylko u najlepszych projektantów, nie ma również problemów z dobieraniem stylizacji podkreślających jej największe atuty.

  1. Magdalena Mielcarz Kolejna modelka w zestawieniu, której również o zły gust posądzić nie można. Widzowie The Voice of Poland mogli oglądać ją w odcinkach na żywo, co tydzień w innej stylizacji. Na "salonach" także trzyma poziom.

9. Marta Żmuda-Trzebiatowska

W naszym zestawieniu już po raz trzeci, jednak nigdy nie potrafiła do końca zdobyć Waszego uznania. Być może sposób bycia Marty mimo wszystko przyćmiewa jej świetnie dobrane i eleganckie kreacje?

10. Agnieszka Szulim

Mocno walczy o swoje miejsce w Telewizji Polskiej, nie opuszcza żadnej okazji do promocji własnej osoby - pojawia się na imprezach, bankietach i pokazach mody. Czasem stawia na pseudo-skandalizujące akcenty (jak niedawny różaniec), ogólnie jednak miło się na nią patrzy i widać, że przywiązuje sporo uwagi do swojego wyglądu.

W 2010 roku za najlepiej ubraną polską gwiazdę uznaliście Małgorzatę Sochę - zdobyła ponad 1/3 wszystkich głosów. Jak będzie teraz? Głosujcie - wpisując po jednym numerze w komentarzu.

bDYQPMrm
KOMENTARZE
(9500)
gość
9 lat temu
Socha
gość
9 lat temu
Socha !
gość
9 lat temu
socha
bDYQPMrn
gość
9 lat temu
7 ANIA RUBIK!
gość
9 lat temu
anja! 7
Najnowsze komentarze (9500)
gość
8 lat temu
3
pipa
8 lat temu
Magda mielcarz
gość
8 lat temu
Socha
gość
9 lat temu
Tylko Kręglicka!
gość
9 lat temu
8.Magda
gość
9 lat temu
8
gość
9 lat temu
KORZUCHOWSKA PRAWO AGATY KOCHAM
gość
9 lat temu
Marta Żmuda Trzebiatowska . Na 100%
bDYQPMrf
gość
9 lat temu
Socha i Krupa!
gość
9 lat temu
HERBUŚ I KRĘGLICKA I KRUPA!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Małgorzata Socha
gość
9 lat temu
9. Marta Żmuda-Trzebiatowska 5. Małgorzata SochaPUDELEK - Sensacja. Plotka. Komentarz Wyślij donosy i zdjęcia Zaloguj się » Zarejestruj się » Dodaj do ulubionych » Sobota 31.12.2011 Wybierz Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę! (FOTO) Małgorzata Socha Monika Brodka Małgorzata Kożuchowska Aneta Kręglicka Edyta Herbuś Joanna Krupa Anja Rubik Magdalena Mielcarz Magda Mielcarz Agnieszka Szulim Marta Żmuda-Trzebiatowska Wybierz Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę! (FOTO) Jak co roku 31 grudnia zapraszamy do wybrania najlepiej ubranych polskich gwiazd. W kończącym się roku z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że gust naszych rodzimych gwiazdek do nadal krzywa wznosząca - mimo oczywistych porażek, które prezentujemy w sąsiednim rankingu. Poniżej nasze typy najlepiej ubranych polskich gwiazd: 1. Monika Brodka Ogłoszona niedawno jedną z "najseksowniejszych zwyciężczyń talent show", utrzymuje swój modowy poziom. 24-letnia piosenkarka nie pojawia się publicznie zbyt często, ale zawsze są to występy udane - zarówno na imprezach, bankietach, jak i na scenie. Wybierz Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę! (FOTO) 2. Małgorzata Kożuchowska Często chwalona za swój gust. Tak bardzo, że postanowiliśmy poddać ją Waszej ocenie. Często w kreacjach najlepszych polskich projektantów, bywalczyni pokazów, rzadziej "branżowych" imprez. Silnie walcząca z wizerunkiem, który przylgnął do niej dzięki serialowi M jak miłość i związkom z Radiem Maryja. Wybierz Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę! (FOTO) 3. Aneta Kręglicka Klasa sama w sobie. Była Miss World nie skupia się na "bywaniu", często można ją jednak zobaczyć na pokazach mody czy premierach kolekcji biżuterii. Elegancka, stonowana i, co istotne, umiejąca świetnie dobierać stroje do wieku. Zdecydowanie nasz typ. Wybierz Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę! (FOTO) 4. Edyta Herbuś 7. Anja Rubik
gość
9 lat temu
kręglicka
gość
9 lat temu
Żmuda-Trzebiatowska
...
Następna strona
bDYQPMrH