Siostra nie chce płakać po Ryśku...

235
Podziel się

"Ma dość smutnych scen. Poprosiła scenarzystów..."

Siostra nie chce płakać po Ryśku...

Barbara Bursztynowicz, grająca siostrę Ryśka Lubicza w serialu Klan uważa, że wylała już wystarczająco dużo łez po zaginięciu jej serialowej córki, granej przez Dorotę Naruszewicz, która odeszła z serialu. Przez ostatnie miesiące siostra Rysia zmagała się z depresją, a kiedy ledwo zaczęła stawać na nogi, szykuje się kolejna tragedia. W tej sytuacji aktorka zdecydowała się nawet interweniować u scenarzystów.

Barbara była już tym zmęczona. Sceny płaczu przez tyle miesięcy były dla niej trudne i monotonne. Dlatego poprosiła scenarzystów o to, aby Elżbieta odzyskała dawną pogodę ducha - mówi w rozmowie z Faktem pracownik ekipy serialu. Ona ma już dość smutnych scen! Dlatego zasugerowała, aby tym razem Elżbieta wykazała się siłą ducha i wspierała resztę pogrążonej w rozpaczy rodziny.

Jak zapewnia tabloid, producenci przyznali aktorce rację i poważnie ograniczyli sceny płaczu z jej udziałem.

KOMENTARZE
(235)
gość
8 lat temu
No i mamy nowy rok... Oby był lepszy od poprzedniego, jestem pełna nadziei, że tak właśnie będzie. Nowy Rok - nowe szanse, tego życzę wszystkim pudelkowiczom i sobie!!!
gość
8 lat temu
W takim razie współczucia Grażynce- serialowej żonce :) ( w płakaniu) hehe
gość
8 lat temu
Czy grób Ryśka będzie ze styropianu jak Hanki??
gość
8 lat temu
rysiek nie odchodź . : c
NERNIK
8 lat temu
spełnienia marzeń wam życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w nowym roku
Najnowsze komentarze (235)
janek
8 lat temu
A nie może go zastąpić inny aktor?
gość
8 lat temu
tak samo grazynka, czy ktoś jeszcze wie jak ona się nazywa. niech tej Grażynce dowalą takie sceny, żeby ja wpisali do rankingu aktorów serialowych w magazynie film. dziewczyna grała u świetnych ręzyserów teatralnych. teraz to tylko... grażynka
gość
8 lat temu
bursztynowicz to jeszcze/nadal dobra aktorka. tak naprawde aktorką była w tym serialu tylko w momentach dramatycznych nie innych. każdy mógłby stanac przed kamerą i powiedzieć "michuku, sssssyneczku' czy 'beatko, córeczko' i to wszytsko. lepeiej niech juz płacze!
Supermodelka9
8 lat temu
Mam pomysł na jego uśmiercenie. Rysiek będzie zdawał na prawko i j****e w balony z ułożone przy drodze. Albo walnie w styropian. Proste?
gość
8 lat temu
RYSIU NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kto teraz przypomni;A RACZKI UMYTE?
gość
8 lat temu
Taka prawda. Wyślijcie go zagranicę do pracy. Nie sobie chłop pracuje.
fan klanu
8 lat temu
umrze umrze Rysiu z Klanu Bo się napił wody z kranu Z całą Polską ja zapłaczę że już Rysia nie zobaczę
gość
8 lat temu
nowy rok mial byc lepszy od starego,a zapowiada mi sie fatalnie;z pracy chca mnie zwolnic i dosalam okres,a myslalam ze jestem w ciazy,masakra!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
A czy nie można zastąpić pana Ryśka innym aktorem? Tak samo można było zrobić to z Hanką Mostowiak.Mamy dość tragedii.Wiadomo,że życie czasem bywa okrutne,ale mamy dość swoich zmartwień...Szkoda wciągać się w kolejne seriale,skoro nie ma pewności,czy aktorom nie znudzi się postać...
gość
8 lat temu
leniwa s**z
gość
8 lat temu
Niech ryczy....jakoś nie widzę jej w innej produkcjii oprócz Klanu. Zawsze to rola rycząca, ale jest!!!
gość
8 lat temu
chyba dosyć juz śmierci w polskich serialach nie po to je ogladamy aby nas dołowac można cos wymyśleć zamiast usmiercac aktorów!
gość
8 lat temu
oj Rysku, Rysku, ale nawywijales
gość
8 lat temu
RYŚKU, RYŚKU, BŁAGAM, NIE UMIERAJ!!!!
...
Następna strona