Kaczyńska coraz chudsza?

Wciąż woli telewizję od wybiegów?

Obraz

Po wygraniu drugiej edycji Top model Olga Kaczyńska zapewniała, że wykorzysta daną jej szansę i zrobi wszystko, byle tylko znaleźć pracę na zagranicznych wybiegach. Wydaje się jednak, że zależy jej przede wszystkim na byciu gwiazdą.

Spośród wszystkich uczestniczek programu Olga była najbardziej aktywna w pojawianiu się na pełnych fotoreporterów imprezach. Ciężko również rozstać się jej z telewizją, która zrobiła z niej celebrytkę. W piątek paparazzi udało się zrobić jej zdjęcia pod studiem Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o tym, jak przed finałem show schudła 10 kilogramów i jak udaje się jej utrzymać wagę.

Nie wydaje Wam się, że jest coraz chudsza?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą