Trwa ładowanie...
Przejdź na

To już pewne! Okupnik nową jurorką w "X Factor"!

1068
Podziel się

Kryzys w TVN? Pamiętacie ją z "Gwiazdy tańczą na lodzie"...?

To już pewne! Okupnik nową jurorką w "X Factor"!
bDJhpHit

Po miesiącach spekulacji, negocjacji i "walki o życie" Mai Sablewskiej wiadomo już oficjalnie, że nową jurorką X Factor zostanie Tatiana Okupnik. TVN podał tę informację kilkanaście minut temu, ostatecznie rozwiewając wątpliwości dotyczące składu sędziowskiego drugiej edycji show, która pojawi się w wiosennej ramówce stacji.

Nowy juror programu "X Factor", a właściwie jurorka, ma niebanalny głos, temperament i ekspresję. Na scenie jest jak dynamit - czytamy w oficjalnym komunikacie TVN. Optymizmem zaraża wszystkich, którzy z nią pracują. Tatiana Okupnik zasiądzie w jury programu "X Factor"!

Była wokalistka Blue Cafe ma już doświadczenie w tego typu programach. Prowadziła pierwszą edycję Gwiazdy tańczą na lodzie. W ostatnim czasie wsławiła się wydaniem teledysku za 300 tysięcy złotych - do piosenki, która nie odniosła nawet umiarkowanego sukcesu. Taka decyzja producentów może świadczyć o początku oszczędności wprowadzanych w telewizji - trudno nazwać Okupinik wielką gwiazdą, a może nawet w ogóle gwiazdą. Za udział typowanych do fotela jurorskiego Alicji Bachledy-Curuś, Moniki Brodki czy Małgorzaty Kożuchowskiej trzeba byłoby pewnie zapłacić o wiele więcej.

bDJhpHiv

Myślicie, że poradzi sobie lepiej niż w Gwiazdy tańczą na lodzie?

bDJhpHiB
bDJhpHiW
KOMENTARZE
(1068)
gość
9 lat temu
ha ha bardzo śmieszne.... wolę każdą inną niż ją.......
gość
9 lat temu
,
gość
9 lat temu
Jest jedyna polską wokalistką graną w Europie, ma kontakty za granicą, niewątpliwie osiągnęła sukces, jest przebojowa, wygadana, dlatego jes tbardzo dobrą kandydatką na jurorski fotel
bDJhpHiX
gość
9 lat temu
,
gość
9 lat temu
MAJA LEPSZA
gość
9 lat temu
super! :D
gość
9 lat temu
,
gość
9 lat temu
w gwiazdy tańczą na lodzie proadziła sobie super !
gość
9 lat temu
Sablewska mnie wkurzała, ale jak sobie pomyslę kto ją zastąpi to nawet nie mam ochoty włączać tv...;/
gość
9 lat temu
Porazka:]
gość
9 lat temu
lepsza Sablewska ....nie mieli kogo dac???????????
gość
9 lat temu
,
gość
9 lat temu
,
bDJhpHiP
Marcje
9 lat temu
Czy już naprawdę nie ma innych osób w polskim show biznesie... Maja sprawdzała się dobrze według mnie... Tatiana ? Proszę - chyba x factor naprawdę chce zakończyć sie na drugiej edycji..;/
...
Następna strona
bDJhpHjr