Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To jest przykre, co pan Karolak powiedział"

523
Podziel się

"Karolak miał pecha, że go wycięli, a ja miałam szczęście."

"To jest przykre, co pan Karolak powiedział"
bDgjICGJ

Weronikę Rosati mocno zbulwersowały słowa Tomasza Karolaka, który w jednym z niedawnych wywiadów ogłosił, że "żaden polski aktor nie podbije Hollywood". Bardzo zaboleć musiało go wycięcie z westernu Get Low, z którym wiązał spore nadzieje. Aktorka twierdzi, że aktor, występujący w marnych polskich komediach, miał po prostu pecha.

Karolak miał pecha, że go wycięli, a ja akurat miałam to szczęście, że mnie nie wycięli do tej pory z żadnego filmu, co na pewno może się zdarzyć. To w ogóle jest tak, że w filmach najważniejszy jest główny aktor, któremu płacą ileś tam milionów dolarów i jego się na pewno nie wytnie. Epizodyczne role, wiadomo, są mniej ważne – tłumaczy w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Najważniejsza jest znajomość angielskiego, którego ja się uczyłam od dzieciństwa i właściwie mówię bez akcentu. W filmie "Luck" gram dziewczynę, która jest niewiadomego pochodzenia i mam mieć trochę akcent, ale są castingi, na które wysyłają mnie na role Amerykanek. Tak samo jest z francuskim, często wysyłają mnie na role Francuzek. Język jest pierwszą barierą, taką najważniejszą.

Weronika przekonuje również, że sama nie zabiegała o karierę w Stanach, tylko, że to Holywood ją "odkryło"... Wierzycie w tę wersję?

bDgjICGL

Mnie agent znalazł, bo obejrzał "Pitbulla" na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles i sam mi zaproponował, że chciałby mnie zapisać, żebym raz na jakiś czas wpadła do Los Angeles na casting relacjonuje. Nagrałam się do tej roli w serialu ”Luck” z Warszawy i wiem, że było kilkaset kandydatek i że były tam jakieś nazwiska. Ja akurat im pasowałam do roli, więc można powiedzieć, że miałam szczęście, albo przygotowałam tak casting, że akurat mój im się spodobał najbardziej. Wydaje mi się, że nie ma na to recepty. To jest trochę przykre, że pan Karolak powiedział, że właściwie nie mamy szans, bo nie wiem, czym się sugerował to mówiąc. Dlaczego mielibyśmy nie mieć szansy? Alicja Bachleda-Curuś i Iza Miko tam grają, w filmach w serialach. Świetnie sobie radzą.

Myślicie, że ma szansę na prawdziwą karierę w Stanach? A może Karolak ma rację i nie uda się to żadnej z naszych gwiazdek?

bDgjICHm
KOMENTARZE
(523)
Nana
9 lat temu
Jedna z mądrzejszych rzeczy jaką powiedziała Rosati! Trzeba wierzyć w siebie, nie od razu Rzym zbudowano ;) Nawet wielkie hollywoodzkie gwiazdy zaczynały od seriali i mniejszych produkcji, np. Johnny Depp i jego 21Jump Street. A że już hollywood wychwyci i będzie pożerać gwiazdę łyżkami, to już swoją drogą. Acz warto próbować, a nie smęcić
gość
9 lat temu
Z tego co słyszałam, jej rola w serialu nie jest wielka. Mimo to trzymam kciuki, zawsze to jakieś światełko w tunelu!
gość
9 lat temu
Racja Weroniko
bDgjICHn
gość
9 lat temu
U naszych polskich gwiazdek to akurat naprawdę spory problem i "walka o życie". Wytną czy nie wytną?
gość
9 lat temu
A się mamy z czego cieszyć... Kwestia "wycięty" czy nie wzbudza wiele emocji, niestety
Najnowsze komentarze (523)
Maciek D.V.Ł
7 lat temu
Weronika trzymaj się ! Pokaż na co Cię stać . Pitbul - megarola w naprawdę porządnym towarzystwie wspaniałych aktorów. Cieszę sie , ze idziesz w kierunku normalnego, prawdziwego aktorstwa . Pozdrawiam jeszcze raz i życzę powodzenia ; napewno Polska będzie dumna z Ciebie ( ta ,która jeszcze nie jest:). Chciałbym po raz kolejny będąc w USA moc powiedzieć , że jestem z tego właśnie kraju co Weronika R. Także trzymaj się jesteśmy z Tobą !!! P.s. Negatywnych komentarzy kolegów i tych tutaj nie traktuje poważnie ; bądź ponadto to przetrzymasz
gość
9 lat temu
Brawo! Kibicuję jej!
gość
9 lat temu
ona jest beznadziejna...zadufana w sobie panienka z wpływowymi rodzicami...
gość
9 lat temu
karolak to zenada, nie tylko w hollywood. powodzenia weroniko!
gość
9 lat temu
Rosati jest lepszą aktorką niż Karolak to jej nie wycięli...a Karolak nadaje się do durnowatych ról w polskich głupkowatych komediach
gość
9 lat temu
grrrrr.
gość
9 lat temu
może ona też ma na imię Martyna, "tumanie" ? :P
gość
9 lat temu
jej wypowiedzi i sposob dobierania słów, zdań..... ręce mi opadają.
bDgjICHf
gość
9 lat temu
wyglada ładnie bez mocno czerwonych ust i zyczę powodzenia
gość
9 lat temu
ładna
gość
9 lat temu
tej Pani podziękujemy. To musi być jakaś bardzo znana aktorka- hmm, tylko jakoś ja nie widzę tej pani na żadnym ekranie. aaa, no przecież, jak śmiałam zapomnieć, znamy ją bo- kiedyś sypiała z Maxem Kolonko! buahaha.
gość
9 lat temu
nie podszywaj się pode mnie tumanico/tumanie ,przynajmniej z takimi wynurzeniami
gość
9 lat temu
Weronika, fajnie, że władasz językami obcymi, ale niestety nie każdy ma tatusia komucha, który w latach osiemdziesiątych i dziewiędziesiątych trzymając się politycznego koryta woził rodzinę po placówkach. Niektórzy uczyli się języków obcych w waqrunkach polskiego szkolnictwa.
gość
9 lat temu
jest ładna, mądra, moze jej sie uda:)
...
Następna strona
bDgjICHH