Trwa ładowanie...
Przejdź na

Porzucił dziewczynę i.. psa

486
Podziel się

Kundelek Gremlin tęskni za swoim panem...

Porzucił dziewczynę i.. psa
bEaeIQyd

Za czasów związku z Kają Śródką Borys Szyc chętnie pokazywał się publicznie z biało-beżowym kundelkiem imieniem Gremlin. Wiadomo,że nic skuteczniej nie ociepla wizerunku jak psy i małe dzieci. Jednak jak donosi Super Express, po rozstaniu z dziewczyną aktor odciął się nie tylko od niej, ale także od pieska. Bez żadnych względów dla ludzkich i psich uczuć, porzucił ich oboje.

Psom, słynącym ze swojego oddania, takie postępowanie musi wydawać się niezrozumiałe. Biedny zwierzak nie jest w stanie pojąć, czym zawinił, że z dnia na dzień został porzucony przez pana, który opiekował się nim przez dwa lata.

Na szczęście Kaja stara się mu wynagrodzić stres i cierpienie.

bEaeIQyf

Wraz z synem Gremlinem składamy wszystkim znajomym najsłodsze życzenia świąteczne - napisała niedawno na Facebooku. Wstawiła również stosowne zdjęcie:

bEaeIQyG
KOMENTARZE
(486)
gość
9 lat temu
Borys nie nadaje sie na stale zwiazki z kimkolwiek...
gość
9 lat temu
Psa nie porzucilabym nigdy !
gość
9 lat temu
sympatyczny piesek...
bEaeIQyH
gość
9 lat temu
Panie Szyc, Dziwię się, że Pani Kaja wytrzymala z Panem tak dlugi okres czasu. Ja już dawno kopnęła bym takiego faceta -imprezowicza w "d**e". Ona Pana musiala bardzo mocno kochac, albo Panskie pieniądze... Pozdrawiam
gość
9 lat temu
I Kai i psiaka szkoda1
Najnowsze komentarze (486)
gość
9 lat temu
hehehe
gość
9 lat temu
I ja też :)
gość
9 lat temu
A wiesz co, dokładnie
gość
9 lat temu
Widziałem tego Pieska i był taki piękny. Ja bym takiego słodziaka za Chiny nie porzucił.
gość
9 lat temu
BIEDNY PIESEK,ON NIE ROZUMIE DLACZEGO TO SIĘ STAŁO JAK MAŁE DZICKO I TĘSKNI
gość
9 lat temu
Każdy film z borysem jest do bani,jak widzę borysa,to wiem,że pieniądze na bilet byłyby zmarnowane.czy reżyserzy nie mają oczu.Dorociński to jest AKTOR przez duże A. Ale borys,szkoda słów.
gość
9 lat temu
Następny niedojrzały d***k.
Dorotka
9 lat temu
Panie Szyc, Dziwię się, że Pani Kaja wytrzymala z Panem tak dlugi okres czasu. Ja już dawno kopnęła bym takiego faceta -imprezowicza w "d**e". Ona Pana musiala bardzo mocno kochac, albo Panskie pieniądze... Pozdrawiam ..... i kolejne głupoty to to że Kaja na kase poleciała nie piszcie jak nie znacie prawdy ponieważ Kaja pochodzi z rodziny która ma pieniądze nie potrzebuje kasy Szyca. Wystarczy mama Kaji jak nie wiecie kim jest to szukajcie a się dowiecie.... Durnie
bEaeIQyz
Dorotka
9 lat temu
głupoty ! piesek jest pana Piotra Śródki a nie Borysa.Po co piszecie takie bzdury. I jestem pewna tego na 100% że psiak nie należy do Szyca. Pudelek przesadzasz!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Piękny psiak :)
Gościówa
9 lat temu
Szkoda pieska :(
gość
9 lat temu
nie zapomiała wpsomiec o frakach w tych życzeniach :D
gość
9 lat temu
burak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
szyc to taki burak bleeee
...
Następna strona
bEaeIQzb