Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szapołowska została bez pracy!

511
Podziel się

Znika jej drugi serial. "Nie otrzymałam żadnej propozycji."

Szapołowska została bez pracy!
bDZulOxx

Jak już pisaliśmy, serial Rezydencja właśnie dokonuje swojego żywota. Jedynka emituje obecnie nakręcone wcześniej odcinki, które zdaniem prezesa TVN, Juliusza Brauna są zbyt kosztowne i nie spełniają misji. Ekipa zakończyła już pracę na planie. Co bardziej przezorni aktorzy kilka tygodni temu zaczęli rozglądać się za nowymi posadami, jednak niektórzy zostali na lodzie.

Największą przegraną okazała się Grażyna Szapołowska, grająca w serialu jedną z głównych ról. Rezydencja to już druga w tym sezonie skasowana produkcja z jej udziałem. Jesienią z anteny zniknął Układ warszawski. Na dodatek Szapołowska od czasu awantury z dyrektorem Teatru Narodowego o nieusprawiedliwioną nieobecność na sobotnim spektaklu nie cieszy się zbyt dobrą opinią. Wprawdzie aktorka postanowiła walczyć o honor w sądzie pracy, ale najwyraźniej producenci postanowili poczekać aż się wszystko wyjaśni.

Z takiego założenia wyszli twórcy Bitwy na głosy, pośrednio odpowiedzialni za aferę w Narodowym. Aktorka bowiem nie pojawiła się na scenie gdyż w tym czasie siedziała w fotelu jurorskim.

bDZulOxz

Całe zamieszanie, jakie powstało wokół pani Grażyny, nie sprzyjało programowi - przyznaje w rozmowie z Faktem pracownik show. Mimo że okazała się bardzo hojna i całe swoje honorarium, które otrzymała za udział w show, przekazała na cele społeczne, podjęto decyzję, by w jury zasiadł ktoś inny.

Sama Szapołowska szczerze wyznaje w tabloidzie, że szuka pracy: Nie otrzymałam żadnej propozycji. Jeśli ją otrzymam to super. Jeśli nie, to cóż, też zrozumiem.

Za tydzień w sądzie pracy odbędzie się kolejna rozprawa dotycząca zwolnienia aktorki z Narodowego. Dyrektor teatru, Jan Englert już zapowiedział, że jeśli Szapołowska wygra, on odejdzie z pracy.

Komu przyznalibyście rację w tym sporze?

bDZulOxF
bDZulOya
KOMENTARZE
(511)
Emmi
9 lat temu
Nie cierpię Szapołowskiej, to jej udawanie jaką to wielką damą jest...brrrr
gość
9 lat temu
Racja lezy po stronie Englerta.Grazyna tu ewidentnie sobie na to zasluzyla.
gość
9 lat temu
englert ma racje. szapołowska to karierowiczka.
bDZulOyb
gość
9 lat temu
z głodu na pewno nie umrze
Pipi
9 lat temu
Może na emeryturkę już czas?
Najnowsze komentarze (511)
gość
9 lat temu
myslała,że jej wszystko wolno...
gość
9 lat temu
może ktoś utrze jej nosa, englert ma racje
gość
9 lat temu
można Szapołowską lubić,albo nie,ale trzeba być sprawiedliwym i wszystkich traktować jednakowo.Kiedy chodziło o beatę Scibakównę,był jakoś bardziej wyrozumiały,hmm ciekawe dlaczego...
gość
9 lat temu
szkoda tylko,że nie jest taki zasadniczy,kiedy chodzi o jego żonę....
gość
9 lat temu
Englert ma racje
fan
9 lat temu
szapolowska czas ze sceny zejsc ...............-.j.englert ma racje brawo .
gość
9 lat temu
j
gość
9 lat temu
NIe nawidze tej baby
bDZulOxT
gość
9 lat temu
niech się dalej kreuje na wielką gwiazdę a na pewno ją zaangażują. Dobrze jej tak. Miałeś c****e złoty róg...
gość
9 lat temu
Szapałowska jest straszna, a ta Rezydencja ...nie da się tego oglądać
gość
9 lat temu
Szapołowska zawsze była beznadziejna.
gość
9 lat temu
porzuciła pracę, chyba sąd nie zrobi precedensu i nie uzna jej racji
gość
9 lat temu
Trzeba mieć żle w glowie żeby w dzisiejszej Polsce gdzie wielu ludzi boryka sie z brakiem pieniedzy wyprodukowac taki serial jak rezydencja- myslicie ze tacy emeryci zyjacy od pierwszego do pierwszego beda chetnie ogladac film o problemach ludzi bogatych ktorym sie przewraca ....... wszedzie
gość
9 lat temu
Największym grzechem rezydencji był fakt, że ukatrupili samograja :) Wystarczyło skopiowac dynastię i przenieśc ją na grunt polski, a tu klops. Udziwnili na siłę cały serial, źle dobrali obsadę, a scenografia przypomina Klan dla przykładu Atelier Kiki wygląda jak supersam z roku 78 :) co to ma byc? Takie wnętrza jak w Rezydencji, to ma co dziesiąty Polak.
...
Następna strona
bDZulOyv