Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szyc znów szaleje! "Zachowuje się jak dziecko"

411
Podziel się

"Potrzebuje kobiecej ręki. Martwimy się o niego."

Szyc znów szaleje! "Zachowuje się jak dziecko"
bDgDEeSt

Po rozstaniu z Kaja Śródką nic już nie powstrzymuje Borysa Szyca przed powrotem do ostrych imprez. Można nawet pomyslec, że bardzo się za nimi stęsknił, bo, jak donoszą jego zaniepokojeni znajomi, imprezuje teraz jeszcze częściej niż dotąd.

To świetny facet, ale w życiu codzinnym zachowuje się jak dziecko - wyjaśnia w rozmowie z Faktem jeden z przyjaciół aktora. Potrzebuje kobiecej ręki. Martwimy się o niego**.**

Zatroskani znajomi zaczęli nawet ogranizować spotkania, w których niby przypadkiem uczestniczyły ich koleżanki i kuzynki. Szyc jednak pozostał obojętny.

bDgDEeSv

Niezobowiązujące spotkania z kobietami - owszem. Ale nowy związek? - zastanawia się jeden z jego kolegów. On niestety nie chce o tym słyszeć. Tyle że kobieca troska mogłaby go właśnie uratować.

Obawiamy się, że kolejną dziewczynę Borysa czeka podobny los co Śródkę: miesiące czy lata starań, by go zmienić, samotne wieczory i wakacje. A w końcu rezygnacja. Na pocieszenie pozostaje na szczęście status celebrytki i zaproszenia do telewizji śniadaniowej.

bDgDEeSW
KOMENTARZE
(411)
gość
9 lat temu
Nie dla tuska !!!! Narod go wybrał !!! Naobiecywał i teraz macie....a ja głosowałam na Janusza !!!
gość
9 lat temu
Zawsze mi się szyc podobał jestem gejem i źle mi z tym ;(
gość
9 lat temu
obniżyć ceny paliwa!!!
bDgDEeSX
gość
9 lat temu
wyglądają jak rodzeństwo
gość
9 lat temu
a niech sie tak zachowuje! sam sobie na wszytsko zapracował to moze teraz szaleć! życie jest zbyt krótkie aby uważać na wszystko.....!
Najnowsze komentarze (411)
gość
9 lat temu
Niech więcej i**k ćpa !!!!
gość
9 lat temu
popularny DUREŃ czy B****N KINOWY Żenada - pij, pij ,pij bracie pij na starość torba i kij wczoraj grałem ......, a dzisiaj nie mam co jeść!!!!!! i dodam ze skalpel też nic nie da a wątroba nie wytrzyma GŁUPIEC w skórze aktora.
gość
9 lat temu
pytanie kto chciałby z takim poszaleć? bleeee, masakra,
gość
9 lat temu
NIECH SIĘ NAJPIERW WYLECZY Z ALKOCHOLIZMU
`nka
9 lat temu
"w życiu codzinnym"?????????????? Przeliteruj!!!! Poucz się jeszcze trochę - może 3 klasa podstawówki do powtórki?
gość
9 lat temu
,,
gość
9 lat temu
Borys, nieżle Ci odp.....ło, siądz trochę na d***e, dobrze Ci to zrobi!
gość
9 lat temu
Czarne opary nad miastem niczym mroczny zastęp zwiastowały burze, jeszcze ja wpatrzony dłużej w taniec liści na wietrze, oderwał mój wzrok chłopak w prującym się swetrze, chciał schować się przed deszczem, a światło latarni świeciło tuz nad nim, zgadnij skąd spadły pierwsze krople, widziałem sine policzki całe wilgotne na nich słone sople, a w nich utopione strach i smutek, miałem zapytać po co nocą jak wyrzutek stoi pod drzewem, lecz chyba zabrakło mi odwagi, nie wiem, cicho jak z******j dalej siedziałem w samochodzie i patrzyłem zza szyby, na żywy obraz, na bezbronne dziecko i nikogo by strzec go, na jego brudne dłonie i ubranie, na zapłakane niewinne powieki, miał wypieki pomimo chłodu, z powodu głodu zapadnięte policzki, czemu nie wraca do domu, jak myślisz?
bDgDEeSP
gość
9 lat temu
Jemu jest potrzebny terapeuta i odwyk, nie kobieca ręka..
gość
9 lat temu
Jeśli coś mogłoby Go uratować, to własny zdrowy rozsądek. Jest dorosły i może decydować. Zbawienna rola kobiecej ręki czy kobiecej troski to mit. Przyjaciele mówią o nim jak o dziecku - fajni są!
gość
9 lat temu
to trzeba dać mu grabki do piaskownicy
gość
9 lat temu
przeciez to i****a
gość
9 lat temu
Za dużo zarabia i przez to mózg mu się filcuje.
gość
9 lat temu
Gębę ma beznadziejną,rozanielony p****t ,
...
Następna strona
bDgDEeTr