Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nagrane gwiazdy na www.Pudelek.TV

48
Podziel się:

Codziennie więcej newsów, teledyski, materiały paparazzi. Dziś... tańcząca Anja Rubik :)

Nagrane gwiazdy na www.Pudelek.TV

( https://pudelek.wpcdn.pl/bbf86ee1ecf7c19c619efdad3d334d69cf7a0a4f #size=623x728# )
Jak zapewne zauważyliście, kilka dni temu ruszyliśmy z wersją wideo Pudelka. Ponieważ mamy coraz więcej materiałów wideo z imprez i od paparazzi, postanowiliśmy zbierać je dla Was w jednym miejscu. Pod domeną www.Pudelek.tv znajdziecie codziennie więcej materiałów, obejrzycie celebrytów na imprezach, gwiazdy, polskie i zagraniczne, przyłapane na ulicy, obejrzycie najnowsze teledyski.

Dziś polecamy dość niecodzienny widok - tańczącą Anję Rubik. Modelka wystąpiła w teledysku wyreżyserowanym przez swojego wielbiciela, Karla Lagerfelda. Jest też słodkie nagranie Davida Beckhama pomagającego synkowi w lekcji karate, świetne stroje Cameron Diaz z Paryskiego Tygodnia Mody, najnowszy klip Red Hot Chilli Peppers (klata Kiedisa! :) i dużo, dużo więcej.

Zapraszamy: www.Pudelek.TV

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(48)
Matthew
11 lat temu
Czasami zastanawiam się, dlaczego tule ludzi czyta pudelka. Nie wszyscy widzą jak potrafisz manipulować pudlu? Dlaczego zawsze w postach sugerujesz własną, narzuconą opinie? btw. Tusk stracił szacunek w moich oczach. mam nadzieje że wie, iż jego kariera zawodowa dobiegła końca. prędzej zjem własne wnętrzności niż na niego zagłosuje , frajer.
gość
11 lat temu
niech sobie potańczy, może wiatr zamknie jej usta :)
gość
11 lat temu
No i fajnie :) A co do tego, czemu tylu ludzi czyta pudelka: Ja czytam, żeby sobie poprawić nastrój i żeby utwierdzać się w przekonaniu, że jestem lepsza niż to bydło :) Może Pudelek manipuluje, ale robi to zupełnie inaczej niż TV. Wcześniej jak go nie było, gwiazdy były przedstawiane bez skazy, idealne, piękne, modne, cudowne. Każdy marzył, żeby chociaż zobaczyć kogoś sławnego. A teraz? pff. Jakby jakiś celebryta stał w kolejce obok mnie, miałabym to w nosie, bo to, że pokazują go w mediach i ubiera się u drogich projektantów, nie znaczy, że jest ode mnie lepszy ;) Dlatego tak nasze rodzime gwiazdki nienawidzą Polski, bo naród ma ich gdzieś i tylko się z nich śmieje :)
gość
11 lat temu
moja prostata ma sie coraz lepiej. zapalenie juz mija a niedlugo bede mogl robic siku bez wzywania imienia pana na daremno. Yo!
TUSK WON.
11 lat temu
Tusk niech się zajmie edukacją Kasiuni, która na blogu uczy, jak zrobić sobie kucyk i oznajmia, że "w weekend razem z Zosią bawimy się w jakimś mieście lub Warszawie"...
Najnowsze komentarze (48)
gość
10 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
11 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
11 lat temu
a nie możecie tu dodawać tych filmików?
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="" autor="TUSK W*N."]Tusk niech się zajmie edukacją Kasiuni, która na blogu uczy, jak zrobić sobie kucyk i oznajmia, że "w weekend razem z Zosią bawimy się w jakimś mieście lub Warszawie"... [/cytat]Serialnie, ale mi sztuka zrobic kucyka.
gość
11 lat temu
NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA ACTA!! NIE DLA AC
gość
11 lat temu
wykop.pl/zbieramypodpisy/
gość
11 lat temu
Oby nie było tam nic o Gadze.....
maks wujcik j...
11 lat temu
smierdze rkobie blendi orfikne
gość
11 lat temu
TUSK MUSI ODEJŚĆ!!!
gość
11 lat temu
Prosze wspomozcie 1%podatku fundacje rottka.pl
gość
11 lat temu
Prosze wspomozcie 1%podatku fundacje rottka.pl
gość
11 lat temu
Prosze wspomozcie 1%podatku fundacje rottka.pl
gość
11 lat temu
Prosze wspomozcie 1%podatku fundacje rottka.pl
gość
11 lat temu
www.umowaacta.pl - strona dla przeciwników ACTA!!
Oferty dla Ciebie