Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Amy krytykuje pokaz inspirowany zmarłą córką!

708
Podziel się:

Czy Jean Paul Gaultier przesadził? Zobacz zdjęcia!

Ojciec Amy krytykuje pokaz inspirowany zmarłą córką!
bEDezwmZ

W środę w ramach Paryskiego Tygodnia Mody odbył się pokaz najnowszej kolekcji Haute Couture Jeana Paula Gaultiera. Stroje oraz stylizacje były wyraźnie inspirowane zmarłą tragicznie Amy Winehouse. Swoje zdegustowanie tym faktem postanowiła wyrazić rodzina piosenkarki.

To w złym smaku – mówi Mitch Winehouse w rozmowie z The Sun. Rodzina była zszokowana, gdy zobaczyła te zdjęcia. Nadal jesteśmy w żałobie i opłakujemy jej śmierć. W tym tygodniu mija od niej zaledwie pół roku. To niegodziwe, że ktoś wykorzystuje jej wizerunek, żeby sprzedawać ubrania. Nie spodziewaliśmy się tego i nikt z nami tego nie konsultował.

Też uważacie, że to przesada? A może styl Amy stał się już własnością świata mody i jej rodzina nie może nic z tym zrobić? Zobaczcie zdjęcia z pokazu:

bEDezwnb
bEDezwnh
bEDezwni
bEDezwnC
KOMENTARZE
(708)
gość
10 lat temu
nie dostali kasy to im się nie podoba
gość
10 lat temu
Uważam że to komplement dla tej rodziny , że wielki dom mody zainspirował się jej stylem i lookiem... który raczej nie kojarzy się z luksusem i dobrobytem.... Myślę , że to dla nich prezent ...
gość
10 lat temu
W sumie jej wizarunek nie był opatentowany...
bEDezwnD
gość
10 lat temu
Jednej widać sutka :c A tak poważnie, jaka przesada? Jej rodzice powinni być zachwyceni i dumni
gość
10 lat temu
ale pogrubiające ciuchy
Najnowsze komentarze (708)
gość
9 lat temu
mi się dość podoba ......nie oddaje jej stylu za bardzo
Oliwia
10 lat temu
No calkiem fajnie, nie rozumiem ojca Amy..
Mójsweter_xDD
10 lat temu
Moim zdaniem spoko pokaz ;p
gość
10 lat temu
Inspiracja to nie wykorzystywanie. Zresztą rodzinka robiła to samo zaraz po śmierci Amy. Teraz wkurzają się po prostu że nie wiedzieli o pokazie i nie mają z tego profitu.
Martynusieq
10 lat temu
Powinni się cieszyć według mnie to jakiegoś rodzaju oddanie hołdu
gość
10 lat temu
a gdzie sławetne baleriny???
gość
10 lat temu
za grube jak na amy :)
gość
10 lat temu
jakie okropne te modelki ;[ tyle pieknych kobiet jest, a tu takie maszkary
bEDezwnv
gość
10 lat temu
po co ztrudniają chude modelki, a potem tyle trudu sobie zadają aby nadać im kobiecych kształtów??
Diana
10 lat temu
Modelki lub modelka ładniejsze od Amy xdd
ara
10 lat temu
po pierwsze, to nic nie jest symilarne do Amy! Po drugie, to te l***i wyglądają paskudnie, paszczury j****e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
tragedia ...mam na mysli te ciuchy...są straszne :/
gość
10 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
10 lat temu
na trzecim zdjeciu z góry nawet pomylili się z pieprzykiem niz miała Amy:p na reszczie jest po dobrej stronie:P ale ogolnie dobry pomysł z tym pokazem mody:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDezwoo
bEDezwop
bEDezwoq
bEDezwor
bEDezwos
bEDezwnX