Trwa ładowanie...
Przejdź na

Śródka: "Myślę, że nie musimy być monogamiczni"

234
Podziel się

Kolejne wyznania byłej Szyca. Czuje się coraz pewniej w show biznesie.

Śródka: "Myślę, że nie musimy być monogamiczni"
bDYJbnyZ

Po głośnym rozstaniu z Borysem Szycem Kaja Sródka nie zniechęciła się do show biznesu. Wręcz przeciwnie. Była już dziewczyna aktora, która poznała go na bankiecie po premierze filmu Przedwiośnie Filipa Bajona, nadal udziela wywiadów i pojawia się na salonach. W końcu musi jakoś promować swoją markę odzieżową The Frock. Nie będzie już pojawiać się w mediach, jako partnerka jednego z najlepiej opłacanych aktorów, ale za to może jeszcze jakiś czas opowiadać o rozstaniu z nim.

Gorzej jest nigdy nikogo nie kochać, niż się rozstać – stwierdza w nowym wywiadzie dla magazynu Party. Koniec związku to ogromna zmiana w świecie, do którego się już przyzwyczaiłeś. Acz, patrząc na to racjonalnie, zawsze na świecie coś się zmienia: czas, pogoda i ludzie. Rozstanie z kimś bliskim jest przykre, ale – mówiąc trywialnie – trzeba żyć dalej, bo świat się w tym momencie nie kończy. Ważne, żeby pożegnać się z klasą.

Na pytanie, czy wierności jest ważna w udanym związku udziela dość zaskakującej odpowiedzi:

bDYJbnzb

Myślę, że nie musimy być monogamiczni aż do momentu, gdy spotkamy miłość naszego życia. Kiedy uznamy, że partner jest "tym jednym", monogamia staje się wyrazem szacunku dla niego. I mimo że dla większości osób zdrada równa się końcowi związku, to ja uważam, że powinny być od tej reguły wyjątki. Każdy z nas popełnia błędy.

Czy to oznacza, że związek Borysa i Śródki był "otwarty"? Szyc dość szybko znalazł sobie kolejną dziewczynę. Zobacz: "Ona tak zwariowała na jego punkcie, że wszystkim o tym opowiada"

bDYJbnzC
KOMENTARZE
(234)
gość
9 lat temu
Następna, która się wylansowała na spaniu ze sławną osobą...
gość
9 lat temu
A co to? Nowa moda na lans na byłego/byłą celebryty?
gość
9 lat temu
jakbym miał taką raszplę jak ona to na 100% bym nie był monogamiczny
bDYJbnzD
gość
9 lat temu
myślę żę l***i szyca to zwykłe karierowiczki i lecą na sławe i kase
gość
9 lat temu
Kto to jest ?
Najnowsze komentarze (234)
gość
9 lat temu
ech, kolejna osoba, która nic sobą nie reprezentuje, a jest na siłę promowana i chce się promować, sama nie zdając sobie sprawy ze swojej bylejakości...
gość
9 lat temu
Fakt,cieżko być monogamistą mając taką brzydule. Bleeh
gość
9 lat temu
Tej to by sie operacja plastyczna przydala
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
9 lat temu
oooo następny fiolozof z bankietu przemówił
gość
9 lat temu
spadaj z wizji dziewucho ! gdyby nie teksty ,że jestes z Szycem guzik by o tobie było słychac .Szyj fraki dla pingwinów niedojdo !!!
gość
9 lat temu
kto to w ogóle jest???? lansują jakiegoś pustaka.
gość
9 lat temu
ale przytyła
bDYJbnzv
gość
9 lat temu
Ostatnio odkryłem/łam bardzo ciekawy sposób w jaki można dodatkowo zgromadzić całkiem pokaźne sumy. Jeżeli chcesz uzyskać informację jak nie wychodząc z domu możesz zarobić nawet kilka tysięcy złotych napisz do mnie: jakupiec@o2.pl Pamiętaj, że wysłanie maila do mnie nic Cię nie kosztuje, a możesz zyskać naprawdę dużo.
gość
9 lat temu
brzydka dziewczyna
Bvkz
9 lat temu
Po pierwsze - ona wyglada jak kon. Po drugie - ma racje, koniec zwiazku to nie koniec swiata, nie ta to nastepna.
gość
9 lat temu
brzydka ona brzydki on
gość
9 lat temu
brzydka ona brzydki on
pierwaszlesba...
9 lat temu
Mądrze się wypowiedziała o tej monogamii
...
Następna strona
bDYJbnzX