Trwa ładowanie...
Przejdź na

"X Factor" przesunięty na sobotę?

250
Podziel się

TVN chce emitować w niedzielę "Taniec z gwiazdami", a w sobotę konkurować z Dwójką i Polsatem. Kto wygra?

"X Factor" przesunięty na sobotę?
bDYPzlFh

Przygotowania do startu wiosennej ramówki idą pełną parą. Każda ze stacji chce mieć swój flagowy, rozrywkowy program, który zapewni dużą oglądalność w najlepszym czasie antenowym i satysfakcjonujące przychody z reklam.

Zapewne z tego powodu TVN postanowił przesunąć drugą edycję X Factora z niedzieli na sobotę - po pierwsze, żeby zrobić miejsce dla kolejnej edycji Tańca z gwiazdami, a po drugie, żeby konkurować o widza z polsatowskim Tylko taniec lub Must be The Music (stacja nie zdecydowała jeszcze, jak rozmieści swoje programy) i Bitwą na głosy Dwójki.

Jak dowiedziały się Wirtualne Media, jeszcze przed czwartkową konferencją prasową TVN, gdzie zaprezentowana zostanie nowa ramówka, zdecydowano o przeniesieniu emitowanego w zeszłym roku w niedzielne wieczory show na sobotę. Wydaje się to zrozumiałe - przez 6 lat telewidzowie mogli przyzwyczaić się do niedzielnego szlifowania tanecznego parkietu przez celebrytów.

bDYPzlFj

Szykuje się więc pracowita i intensywna wiosna. Stacje telewizyjne zaproponują Wam: You Can Dance, Got to dance. Tylko taniec, Bitwę na głosy, Must be The Music, X Factor i Taniec z gwiazdami. Uff... Będziecie to oglądać?

bDYPzlFK
KOMENTARZE
(250)
gość
9 lat temu
nie mam życia, będę oglądać wszystko i dodawać komentarze na pudlu.
gość
9 lat temu
Ja nie zamierzam oglądać tej edycji X-Factor ponieważ to mój ulubiony format, ale niestety przez polskich producentów tvn-u został kompletnie zepsuty! To co się działo w pierwszej edycji to kompletna żenada, nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki:/
gość
9 lat temu
o jezu, jaki nius. nie będę mogła zasnąć.
bDYPzlFL
k.
9 lat temu
no nie...w sobotę będę siedzieć przed trzema telewizorami żeby wszystko pogodzić! Jak ja to zrobię?! I gdzie ja kupię tyle telewizorów?!
gość
9 lat temu
Taniec z gwiazdami? Przeciez miało go teraz nie być. Nawet nic nie ma o negocjowaniu kontraktów. Szymon Majewski Show będzie też na żywo. Pozdrawiam Tomaszów Lubelski i Kraków :*
Najnowsze komentarze (250)
FfPYes , [url...
9 lat temu
FfPYes , [url=http://yfshkuhaaeft.com/]yfshkuhaaeft[/url], [link=http://ontnaicjxlfd.com/]ontnaicjxlfd[/link], http://ymweeqltsgxm.com/
Gb2xc4 ojelb...
9 lat temu
Gb2xc4 ojelbauzbotj
WGZaia , [url...
9 lat temu
WGZaia , [url=http://ddxbcpuckawq.com/]ddxbcpuckawq[/url], [link=http://azeztgybdisf.com/]azeztgybdisf[/link], http://xdttgripwehb.com/
6lLvxr oqwnc...
9 lat temu
6lLvxr oqwncrklkrfr
Prawdę mf3wią...
9 lat temu
Prawdę mf3wiąc, to dlatego Madoff mf3gł tak długo okadrać swoich klientf3w, dopf3ki nie okazało się, że głf3wnymi klientami Madoffa byli jego bracia w wierze.
gość
9 lat temu
no i nie ma żadnego tzg
gość
9 lat temu
njlepsza bitwa na głosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Taniec z Gwiazdami bd dopiero jesienią!
bDYPzlFD
gość
9 lat temu
bla bla bla k***a a c**j z tymi showami j***ć wszystko:P k***a bez kitu się rozwinołem:D czas na krótki opis:
fanka Miśka
9 lat temu
Szkoda, że w drugiej edycji x factor nie zobaczymy już Michała Szpaka :< Ale i tak będę oglądała!!
gość
9 lat temu
Ale teraz cyrk będzie...
gość
9 lat temu
Coś wam się pomyliło. Kolejna edycja Tańca Z Gwiazdami jest dopiero na jesień a w niedziele będzie program "Surowi Rodzice".
g7
9 lat temu
żałoba narodowa! tragedia!
gość
9 lat temu
OooOOoOoOooOOoooOOooOooOOoOooO NIE konczaca sie opowiesc kto to oglada TANIEC JEDNAK MA BYC??????
...
Następna strona
bDYPzlGf