Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jurorzy nie chcieli współpracować z Sablewską!"

422
Podziel się

Dyrektor programowy TVN zdradza, dlaczego zwolnili Majkę. I ocenia: "Dla naszych widzów nie istnieje problem teściowej."

"Jurorzy nie chcieli współpracować z Sablewską!"
bCYNFBhN

Edward Miszczak postanowił przerwać milczenie w sprawie relacji łączących go z Mają Sablewską oraz powodów jej zwolnienia z X Factor. Okazało się, że rzeczywiście, tak jak wielokrotnie pisaliśmy, wpływ na te decyzję mieli dwaj pozostali jurorzy.

W poprzednim składzie jurorzy nie chcieli ze sobą pracować - wyjaśnia dyrektor TVN-u. Z nową jurorką współpracuje im się świetnie. Mam ogromny sentyment do poprzedniej jurorki. Trochę nas wyratowała z opresji, bo długo nie mieliśmy tej trzeciej osoby. Wzięliśmy rozwód, trochę się nam to nie poskładało. Jest druga jurorka. Telewizja jest szeroka. Myślę, że Maja znajdzie dla siebie miejsce. Może nie będzie miała tych problemów, które miała tutaj. Po prostu takie jest życie. Spieszmy się kochać gwiazdy tak szybko odchodzą...

Przy okazji wyjawił także swój pogląd na temat klęski sitcomu Wszyscy kochają Romana. Zdaniem Miszczaka serial mógł odnieść sukces, z tym że nie w tej stacji.

bCYNFBhP

Mam swoją prywatną tezę. To był trochę dla nas za stary serial. Gdyby był w TVP, byłby tak samo przyjęty jak „Ojciec Mateusz” - ocenia w rozmowie z tabloidem. Dla naszych widzów nie istnieje problem teściowej.

Ciekawe, jak zapadają decyzje na taki temat - jaki problem "istnieje dla naszych widzów".

bCYNFBhV
bCYNFBiq
KOMENTARZE
(422)
gość
9 lat temu
pffff TVN się sypie. Wojewódzki to dno.
Emily
9 lat temu
Mimo wszystko Soblewska dla mnie jest OK - naturalna i fajna babka! :P
gość
9 lat temu
Ojciec Mateusz to dobry serial jest, a Wszyscy Kochaja romana to był badziew1Miszczak bredzi bo TVN robi kiepskie seriale i to go boli
bCYNFBir
gość
9 lat temu
jest boska!
gość
9 lat temu
mogli wywalić wojewódzkiego
Najnowsze komentarze (422)
gość
9 lat temu
I dobrze wole tatiana w 453678312754534543245677331199999999999999999999993434354235342372%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% a tą w 0000000000000000000000000000000000000000001%%%%%
West Palm Bea...
9 lat temu
JA NAPRAWDĘ SZCZERZE NIE ROZUMIEM CZEMU ONI NIE CHCIELI Z MAJĄ PRACOWAĆ, PRZECIEŻ ONA JEST ZARĄBISTA, MEGA KOBIETKA, UWIELBIAM JA PO PROSTU POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!!!
gość
9 lat temu
czesław ...nie moge się doczekać
gość
9 lat temu
Kuba najlepszy:)
gość
9 lat temu
a szkoda bo Majka była fajna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Moim zdaniem serial był super, ale chyba przez złą reklamę nie miał widzów
eeerek
9 lat temu
a mnie jest szkoda Majki .... Baaardzo ja lubilam , Maja , jestes superfajna !
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
bCYNFBij
gość
9 lat temu
WOJEWÓDZKI JUŻ SIĘ OPATRZYŁ. NAJWYŻSZY CZAS POZEGNAĆ SIĘ Z NIM. JEST WIELU INTELIGENTNIEJSZYCH I DOWCIPNIEJSZYCH. SKANDALE WYCHODZĄ Z MODY.
gość
9 lat temu
WOJEWÓDZKI JUŻ SIĘ OPATRZYŁ. NAJWYŻSZY CZAS POZEGNAĆ SIĘ Z NIM. JEST WIELU INTELIGENTNIEJSZYCH I DOWCIPNIEJSZYCH. SKANDALE WYCHODZĄ Z MODY.
gość
9 lat temu
MISZCZAK TO MA CHYBA STOSUNKI Z WOJEWÓDZKIM /DZIĘKI TEMU FARBOWANY KUBUŚ JEST NA ,,FALI,,/
gość
9 lat temu
a ja ją lubię! moim zdanie bardzo dobrze sobie poradziła! Tatiany nienawidzę!
gość
9 lat temu
a ten iszczak to właściciel stacji?
jo
9 lat temu
I racja te dwa nieroby nie dorastają jej do pięt. Jedoen nie zna jezyka polskiego a drugi tylko sie lansuje dla kasy . Żenada z takimi pracować. A Majka jeszcze im inwalidom umysłowym jeszcze pokaże. Jeszcze "Pan" Wojewódzki będzie sie przed Majką kajał jak zbity pies.
...
Następna strona
bCYNFBiL