Trwa ładowanie...
Przejdź na

Orzechowska: "W więzieniu KAŻDA MIAŁA NÓŻ!"

708
Podziel się

"Moja matka miała młodego faceta i on się ciągle na mnie patrzył... Zaczęła robić awantury."

Orzechowska: "W więzieniu KAŻDA MIAŁA NÓŻ!"
bCOLfWlh

Agnieszka Orzechowska od wczoraj opowiada czytelnikom Super Expressu historię swojego życia w odcinkach. Trudno to jakoś skomentować - są to już takie patologie, że włos staje na głowie. Nie wiemy, czy "polska Angelina" powinna być aż tak szczera. Oceńcie to sami. Dzisiaj opowiada o toksycznych relacjach z matką (wczoraj mówiła o ojcu: *Orzechowska: "Ojciec BIŁ I GWAŁCIŁ PRZY MNIE MAMĘ")
*
.

Cztery lata temu widziałam się z moją mamą. Zobaczyła mnie w telewizji, raptem znalazła numer i zaprosiła mnie do siebie na święta - wspomina Orzechowska. Ja z prezentami i paczkami pojechałam do niej. Miałam nadzieję, że znów będę mieć matkę. Wtedy miała młodego faceta i on się ciągle na mnie patrzył... Mama zaczęła robić awantury, powiedziała, że już nie chce, żebym u niej była, że najlepiej byłoby, żebym wyjechała. I tak zrobiłam, spakowałam się i wróciłam do siebie. Ona już nigdy nie dorośnie do tego, by być moją matką.

Została mi jeszcze w rodzinie moja babcia, u której byłam ostatnio. Zawiozłam jej trochę pieniędzy. Ale u niej nic się nie zmieniło, cały czas pije. Moja mama nabrała na nią kredytów i ona nie może wciąż wyjść na prostą.

bCOLfWlj

"Polska Angelina" nie najlepiej wspomina także pobyt w więzienu, chociaż nadal podtrzymuje wygłoszoną tuż po wyjściu na wolność opinię o więziennym wikcie, na którym przytyła parę kilo. Między posiłkami nie było jednak miło:

W więzieniu siedziałam z kobietami skazanymi za morderstwa - wyznaje Orzechowska. _Dyrektor ze względu na moje bezpieczeństwo od razu posadził mnie z babciami, które odsiadywały 3-4-miesięczne wyroki za kredyty, pobicia, kłótnie z sąsiadami. Ale były tam też kobiety, które trzęsły całym więzieniem. Na szczęście żadna z nich kosy mi nie wbiła. Wiadomo, że za kratami silniejsze kobiety rządzą. I one nie były dla mnie miłe. Na szczęście jedna z więźniarek się mną zaopiekowała. Musiałam tylko zacząć palić papierosy, żeby się zadomowić. Nie mogłam się wyróżniać. Gdybym miała zatargi z dziewczynami, to byłoby ze mną naprawdę kiepsko, mogła mi się nawet stać krzywda. T**am każda więźniarka miała nóż!**_

Jak to jest że ludzie z takimi historiami często przyciągają do siebie ciągle kolejne dramaty i patologicznych, toksycznych znajomych?

bCOLfWlK
KOMENTARZE
(708)
gość
8 lat temu
Dziewczyno, pomoz sobie - idz na terapie. Kazdy ma jakies problemy w zyciu, historie o ktorych wolalby zapomniec i z ktorymi trzeba sobie jakos poradzic zeby w koncu zaczac zyc na nowo. Zamiast do tabloidow idz do dobrego terapeuty, szukaj sensu w zyciu. Nie mozna oczekiwac ze caly kraj bedzie z Toba plakac bo podzielilas sie lzawa historia z tabloidem - nie tedy droga!!!
gość
8 lat temu
Rozumiem, że miała straszne dzieciństwo ale jest strasznie prymitywna.
Kasia
8 lat temu
Orzechowska i Grycianki hity sezonu, nie ma co jaki kraj takie gwiazdy!!!
bCOLfWlL
ll
8 lat temu
Nie lubię jej...
gość
8 lat temu
po co piszecie o tym czymś!!!
Najnowsze komentarze (708)
3 lata temu
Jesteś żałosna.Zamordowałaś matkę i powinnaś siedzieć dożywocie.Osiem lat wyroku i późniejsze warunkowe zwolnienie zawdzięczasz tylko i wyłącznie ojcu i jego możliwościom,które wykorzystał abyś wyszła z ZK.Nazwisko też miałaś już zmienione w chwili opuszczania zakładu i to też zawdzięczasz ojcu. Takie śmieci nie mają prawa do istnienia w świecie normalnych ludzi.
gość
8 lat temu
Anna Kurek to jej matka.
gość
8 lat temu
Polsko schodzisz na psy. Nie było mnie w kraju 5 lat. Moje pytanie brzmi : " Czy my mamy jakieś gwiazdy ? ", co to wszystko zanaczy ? O mamo, aż serce boli.
gość
8 lat temu
"Tam każda miała nóż". A co na to Prokuratura. Działa z urzędu?
gość
8 lat temu
patologia rodzi patologię
gość
8 lat temu
patologia rodzi patologię
gość
8 lat temu
A ZA CO TAKĄ SZMATE I ZERO MOŻNA PODZIWIAĆ
gość
8 lat temu
CZEMU PISZECIE O TAKIM SMIECIU
bCOLfWlD
gość
8 lat temu
podobno kiełbasę i kaszankę kroili jej nożem na plasterki, aby nie robiła świństw w nocy.
gość
8 lat temu
wie komu z**********ę i dlatego o niej piszą
gość
8 lat temu
Wygladasz gorzej niz nie jedna ciezko pracujaca pani przy drodze...
gość
8 lat temu
szatańska podróbka!
gość
8 lat temu
Prymitywny p****k-po kon o tym czyms pisac
gość
8 lat temu
straszna szkarada nie piszcie o niej wiecej
...
Następna strona
bCOLfWmf