"Czuję się dużo silniejsza"

293
Podziel się

"Zerwałam już kontakt z tymi ludźmi."

"Czuję się dużo silniejsza"

Wczoraj na antenie CNN Larry King przeprowadził pierwszy wywiad z Paris Hilton po wyjściu z więzienia. Paris w wywiadzie powiedziała między innymi, że nigdy nie brała narkotyków, dużo nie pije i mimo, że jej wyrok był niesprawiedliwy, to "Bóg miał swoje powody, skoro się tam znalazła".

Paris kilkakrotnie podkreślała, że w więzieniu miała czas, aby lepiej się poznać i zdać sobie sprawę, ile "złych ludzi" kręciło się w jej otoczeniu.

Zerwałam już kontakt z tymi ludźmi - zapewniała.

Nie chciała jednak podawać żadnych nazwisk, aby nikogo nie urazić: Nie chcę nikogo urazić. Ci ludzie wiedzą, że chodzi o nich.

Paris przyznała, że cieszy się, że miała sporo czasu dla siebie, z dala od fleszy i paparazzi. Źle wspomina za to jedzenie podawane w więzieniu i przeszukania, które uważa za najbardziej upokarzające przeżycie, jakiego doświadczyła. Opowiadała również o tym, jak pisała codziennie pamiętnik, czytała listy od fanów i Biblię. Mówiła również o swoich kłopotach zdrowotnych, głównie o klaustrofobii, na którą cierpi od 12. roku życia.

Wspominała również, jak się czuła, gdy policja przyjechała zabrać ją z powrotem do więzienia, po tym jak dzień wcześniej została z niego zwolniona do aresztu domowego:

Dziesięć minut wcześniej podniosłam się z łóżka. To było czyste szaleństwo.

Mimo, że Paris uważa, że niesłusznie spędziła w więzieniu tyle czasu, cieszy się, że tak się stało:

Mimo, że tego nienawidziłam, cieszę się, że tak to się wszystko potoczyło, ponieważ zmieniło to na zawsze moje życie. Czuję się teraz dużo silniejsza.

KOMENTARZE
(293)
jośka
13 lat temu
lubie ja, nie zraza mnie zupelnie niczym.
Aś.
13 lat temu
oczywiście. jednak musze stwierdzić, że mi jej brakowało, hahah.
gość
13 lat temu
nagrania nie podacie hehhe bo koza czek byl pierwszy
gość
13 lat temu
"że nigdy nie brała narkotyków, dużo nie pije i mimo, że jej wyrok był niesprawiedliwy" hahahaha, komu chce wcisnąć ten kit?
gość
13 lat temu
jasne
Najnowsze komentarze (293)
drfgthyog
8 lat temu
NFefCU <a href=" [url= [link=
gość
13 lat temu
Jak ja tej popieprzonej hiltonki nie lubię... O Jezu... Robić sensację przez to że wyszła z więzienia?! Należało jej się!
gość
13 lat temu
ona ma krzywa szyje ;] przechyla ja w prawo xD
gość
13 lat temu
taaaaaaaaaaa..... musze wam powiedzieć ze sie wzruszyłam czytając tą jej wypowiedź!!!!!!! chyba sie porycze!!!!!!!! nie znosze jej!!!!
maźka
13 lat temu
Tak! ona czytała Biblię....!? Jak ten facet spytał się jej o jakieś fragmenty jej ulubione Biblii to ona taka zdziwiona i nie wie co mówić....wielce mi to czytała...
gość
13 lat temu
no akurat to ona sobie nie zapracowala na ta kasę, bo już jak sie urodziła to jej rodzina miała kasy jak lodu, a tą kasę co sama zarobiła to tylko dlatego ze sie nazywa Hilton i sama w sobie jest marką...gdyby nie nazwisko to by byla szarą myszką. Takiej to dobrze, w czepku urodzona ech
gość
13 lat temu
a ty nie lepszy/lepsza! pisze się t**a a nie tempa... warto czasem zajrzeć do słownika ortograficznego^^ poza tym "blondynka" to jakiś nowy wrzut?? ludzie patrzcie co piszecie bo to tylk o owas śiadczy:/ Ciemnota i zabobon ech
gość
13 lat temu
hmm hmm jakaż kulturalna :)
Aurelcia
13 lat temu
Ciekawe ;p hihihih, słodka Paris ;p
gość
13 lat temu
sliczna ona jest !!!!!!
gość
13 lat temu
podobno czytała listy od fanów a na aukcji jacyś ludzie umieścili jej śmiecie wygrzebane z jej śmietnika przed jej domem (między innymi nieprzeczytane listy od jej fanów którzy je przesyłali dla niej do więzienia w którym była) nie wspomnę już o czytaniu biblii...
kajjjj
13 lat temu
i wkurzaja mnie te wszystkie komentrze: Uuu paris uwielbiam cie mam nadzieje ze dobrze sie czujesz lalala ale bym ci wylizala tylek ale trzeba przyznac ze jest z********e ladna. pft paris otworzy teraz instytucje charytatywną i pojdzie do zakonu
kajjjj
13 lat temu
srutututu kilo drutu "czytalam biblię, blablabla" taaa pewnie sie biczowala imodlila kleczac na grochu ale groteska :/
gość
13 lat temu
nigdy nie cpała i mało piła
...
Następna strona