Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lagerfeld o... Grycankach: "Modelki MUSZĄ BYĆ SZCZUPŁE!"

1308
Podziel się:

Każdy musi się wypowiedzieć? Kto poprosił go o komentarz?

Lagerfeld o... Grycankach: "Modelki MUSZĄ BYĆ SZCZUPŁE!"
bEUyxXat

Jak już wielokrotnie pisaliśmy, najnowsze polskie celebrytki, Grycanki, doczekały się wielu pochwał ze strony środowisk związanych z modą. Trendy stało się publiczne podlizywanie się im poprzez chwalenie ich okazałych figur czy obwieszania się metkami światowych projektantów, co na polskich "salonach" nadal uchodzi za stylowe.

Jednym z nielicznych projektantów, który postanowił pójść pod prąd (widocznie nie może liczyć na zlecenia od Marty), okazał się Piotr Krajewski, który nie tak dawno zarzucał Joannie Krupie hipokryzję i dopatrywał się w jej twarzy wypełniaczy pochodzenia zwierzęcego. Tym razem chwali się publicznie znajomością z Karlem Lagerfeldem, dyrektorem artystycznym domu mody Chanel.

Krajewski twierdzi, że... powiedział mu o Grycankach, a w odpowiedzi otrzymał od projektanta maila, ktorego treść w polskim tłumaczeniu przytacza na swoim profilu internetowym:

bEUyxXav

Cały świat mody wie, na jakich podstawach nasza sztuka bazuje. Modelki, które noszą nasze kreacje, muszą być szczupłe ze względu na obowiązujący w świecie trend. Gratuluję trzymania się swoich przekonań z taką samą klasą, z jaką wykonujesz swoją pracę - napisał ponoć Lagerfeld.

Krajewski opatrzył tę wypowiedź własnym komentarzem:

Staję tu w obronie ludzi szczupłych, dodam wesołych, pełnych optymizmu!!! zadowolonych z życia i pogodzonych z sobą. Według popularnej ostatnio Marty Grycan, szczęśliwi są ci ludzie, którzy niczego sobie nie odmawiają. Odkąd zaczęło robić się głośno, że Marta będzie miała swój program, nagle stała się ikoną mody. Co prawda panie chodzą w markowych rzeczach, ale otyłość zawsze była uważana za niezdrową.

Tak jak nie przepadamy za obecnością Grycanek w mediach i publicznego podlizywania się im, tak skarżenie się na nie Karlowi Lagerfeldowi i próba lansu na tym wydaje się równie, o ile nie bardziej żałosna.

bEUyxXaB
bEUyxXaW
KOMENTARZE
(1308)
gość
10 lat temu
ale jaja!!!a ten karl ma tyle kasy to mógłby coś zrobic ze swoim uzębieniem
gość
10 lat temu
Grycanki zjadły Karla Lagerfelda.
gość
10 lat temu
NO I MA RACJE!!! NARESZCIE KTOŚ!!
bEUyxXaX
gość
10 lat temu
to nawet nie chodzi już o ich "figury" czy tą otyłość, czy jak mówi Pani Marta- kobiece kształty... problem w adekwatnym ubiorze do swojej sylwetki, a te Panie pomimo swoich hmm pełnych kształtów zakładają wyzywające, obnażające ciało kreacje, które jednak prezentują się korzystnie na osobach szczupłych -nie mówię chudych:) pozdrawiam
gość
10 lat temu
Popadanie z jednej skrajności w drugą. A czemu nie ma `modelek` w rozmiarach 36-40? Ewentualnie 42? Przecież takich kobiet jest większość, a te babska na pewno noszą ciuchy powyżej rozm. 46
Najnowsze komentarze (1308)
gość
7 lat temu
ale jaja widziała dzisiaj Krajewskiego z Karlem w Gdyni słowo daje !!!!!!!!!
gość
8 lat temu
najpierw niech umyje zęby, a później wypowiada się na ich temat
gość
9 lat temu
Jak one tandetnie ubrane.Wygladaja jaK Z BURDELROOMU
gość
9 lat temu
grube świnie do chlewa z takimi
gość
10 lat temu
MÓJ PRADZIADEK W TRUMNIE ŁADNIEJ WYGLĄDAŁ PANIE ŚWIEĆ NAD JEGO DUSZĄ! AMEN
gość
10 lat temu
MÓJ PRADZIADEK W TRUMNIE ŁADNIEJ WYGLĄDAŁ PANIE ŚWIEĆ NAD JEGO DUSZĄ! AMEN
wuwuwu
10 lat temu
żółtyząb.pl
lancer_mitsu
10 lat temu
te baby mają takie twarze, że nie zapamiętam choćby się lansowały przez 20 lat
bEUyxXaP
gość
10 lat temu
co za duzo to nie zdrowo!!!:D dlatego za duzo bylo podwyżek w cyfrze + i dlatego wypowiedziałam im umowę i Wy możecie to zrobic do 15.03 bez żadnych konsekwencji, bo przecież ileż można płacic takie kuriozalne kwoty!! dość !!!!
gość
10 lat temu
Dwie matrony!
gość
10 lat temu
dziadek się nadaję do reklamy pasty colgate heh
gość
10 lat temu
Po pierwsze, zależy jakie modelki - takie, które prezentują odzież dla puszystych, na pewno nie muszą być szczupłe! Po drugie, nie wiem, skąd ktoś wziął formy "Grycanka", "Grycanki"... Przecież to jest sprzeczne z gramatyką! Albo Grycan, albo Grycanówna! Przyrostek -anka dodaje się do rzeczowników tworzonych od nazwisk zakończonych na -a, a nie na spółgłoskę (np. Sapieha - córka pana Sapiehy to Sapieżanka, Bakuła - Bakulanka, Kociuba - Kociubianka, ale Kowal - Kowalówna, Rusin - Rusinówna, Wróbel - Wróblówna itd.). Córki pana Grycana to Grycanówny!
gość
10 lat temu
A ty chłopie ładniejszy .
gość
10 lat temu
ej Grycanki wyglądacie gorzej niż wasza matka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyxXbI
bEUyxXbJ
bEUyxXbK
bEUyxXbL
bEUyxXbM
bEUyxXbr