Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kayah o Whitney: "WSZYSCY JESTEŚMY WINNI tych tragedii"

714
Podziel się:

Czy naprawdę trzeba winić fanów?

Kayah o Whitney: "WSZYSCY JESTEŚMY WINNI tych tragedii"
bEUytPqZ

Po śmierci Whitney Houston wiele gwiazd skomentowało tą bolesną dla muzyki i świata stratę. O jej nagłym odejściu wypowiadają się nie tylko takie sławy, jak Jennifer Hudson, czy Lady Gaga, które ogłosiły, że napiszą utwory dedykowane swojej idolce, ale także przedstawiciele polskiego show biznesu. Żal po stracie Houston wyraziły Dorota Rabczewska i Edyta Górniak, zaś Kayah stwierdziła, że za jej śmierć winę ponoszą media oraz ich odbiorcy ("gawiedź", jak ich nazywa). Czy naprawdę winni są tylko oni?

Przypadek Whitney jest piekielnie smutny. oto dowód, że można mieć wszystko i nic. Że bez miłości, lub z tą toksyczną leży się na dnie. Że ci, którzy świecą uśmiechem dla tysięcy na scenie przeżywają traumy samotności, bo większość nie widzi w nich ludzi tylko płaski obrazek, jaki jest im podawany przez media – napisała na swoim profilu. Prawda jest taka, że to my wszyscy jesteśmy winni tych tragedii.

My, plotkując, oceniając, wymagając, pokazując palcami bez zrozumienia i współczucia!!! Chcemy coraz więcej i lepiej, podane na tacy, podniecamy się sensacjami, śledzimy fakty z czyjegoś życia, nieraz z dziką satysfakcją, że się coś nie udało, czyż nie? Potrafimy bałwochwalczo wynosić kogoś na piedestał, po to by za chwilę go zrzucić w otchłań niebytu... Wystarczy się tylko zestarzeć... Jakbyśmy wszyscy umieli oprzeć się grawitacji!!!! – dodaje. To nasza wina. I tak długo, jak nie będziemy sobie z tego zdawać sprawy, nic się na tym świecie na lepsze nie zmieni. A raczej będziemy się posuwać jak po równi pochyłej, w dół. Warto się nad tym zastanowić.

bEUytPrb

Czy naprawdę trzeba winić fanów? Ten apel skierowalibyśmy również do ludzi, którzy te "bałwochwalcze" hołdy przyjmują i o nie walczą. Czy nie od tego wszystko się zaczyna?

bEUytPrC
KOMENTARZE
(714)
gość
10 lat temu
Kaya jak zwykle fałszywie wzruszona
gość
10 lat temu
to wina whitney i jej męża, który wciągnął ja w dragi... wszyscy to wiedzą, szkoda, że kayah jest taka płytka..
gość
10 lat temu
NIE UCISZAJMY TEMATU ACTA! NIECH NIE MYŚLĄ ŻE SIE PODDALIŚMY! WYGRAMY P******I KOCHANE!
bEUytPrD
ona
10 lat temu
szkoda Whitney!
gość
10 lat temu
a izraelici zawsze i we wszystkim widzą spisek ogółu...
Najnowsze komentarze (714)
pawcioPL58
5 lata temu
znaaalazlam w sieci ciekawa oferte z dokumetami kolekcjonerskimi clubcard.com.pl , jak komus już zabrali prawo jazdy to wyglada zupelnie normalnie
gość
10 lat temu
Doceniajmy artystów za życia a nie po śmierci, mamy wielu dobrych polskich artystów, nie jakieś ruhanny, gagi itp. dla mało wymagających i mało skomplikowanych odbiorców.
Aaron
10 lat temu
Wielkie brawa!
Aaron
10 lat temu
Brawo!
Aaron
10 lat temu
Brawo!
Aaron, rgn2@o...
10 lat temu
Powiedziała co wiedziała. NIKT nie jest winny jej śmierci, tylko ona sama. Nie można też absolutnie obwiniać jej byłego o "wciągnięcie" jej w narkotyki, no bo jak można dorosłą osobę w cokolwiek "wciągnąć"? A jeszcze Kayah zapomniała Demony o to obwinić. A jej córeczkę, to kto "wciągnął" w narkotyki, bo chyba nie jej mama?. Do różnych religijnych kast też "wciągają"? NIE! To własny charakter, własne ja, wciąga takich ludzi. Więc przestańcie obwiniać kogo się tylko da o ich upadek, a zacznijcie obwiniać samą tę upadłą osobę. Lustrzana sytuacja była z Amy Winehouse, gdzie też jej rodzia obwiniała jej miłość życia, byle tylko nie ją samą.
gość
10 lat temu
Miała świat u stóp. Trzeba być porąbanym, żeby tak wszystko zaprzepaścic i jeszcze córkę osierocić. Z czym miała taki problem? Chyba ze sobą.
gość
10 lat temu
kayah sie cos we łbie porabało, zrobiła botoks i mysli, zę rządzi:)
bEUytPrv
gość
10 lat temu
Pieprzysz Kayach. Mogla pojsc pracowac do marketu skoro tak jej bylo zle!!!!!!!
gość
10 lat temu
nigdy nie słyszałam aby Kayah powiedziala coś mądrego, nigdy. kobieta powinna śpiewać, nie powinna silić się na autorytet, niestety wiele wypwowiedzi Kayah są na żenującym poziomie intelektualnym.
gość
10 lat temu
a co ona jest dalej z Bułeczką?
kas
10 lat temu
ja tam się za to winna nie czuję
gość
10 lat temu
Kayah nie grozi taka sława, bo niestety w swoim dorobku trzeba mieć oprócz ładnych nóg super hity i super głos!
gość
10 lat temu
Pudel jak zwykle wszystko przekręca. Kajah ma jednak rację, przez śledzenie każdego kroku życie tych ludzi jest wyjątkowo ciężkie, a zazwyczaj są to osoby wyjątkowo wrażliwe.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUytPso
bEUytPsp
bEUytPsq
bEUytPsr
bEUytPss
bEUytPrX