Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krukówna w tarapatach

169
Podziel się

Agnieszka Krukówna to aktorka z problemami.

Krukówna w tarapatach
bDeBSutN

Agnieszka Krukówna to aktorka z problemami, ale zdolna, co wiemy od kilkunastu lat (pamiętacie ją jako Jankę z serialu dla młodzieży?). Jako jedna z nielicznych polskich sław przyznała się otwarcie do problemów z narkotykami. Teraz obraziła zaś swoją przyjaciółkę Krystynę Jandę. Co zrobiła? Zrezygnowała z roli. Na dwa dni przed premierą.

Janda napisała na swoim blogu (sam fakt, że Jandę i Michała Wiśniewskiego coś łączy, jest w jakiś sposób niewłaściwy) tak:

bDeBSutP

Agnieszka Krukówna złożyła rolę. Na dwa dni przed premierą! Jedyną aktorką, którą mogę poprosić o tak szybkie zastępstwo jest moja córka. Dwa dni. Półgodzinny, dość skomplikowany psychologicznie monolog. Na ulicy. W dwa dni. The Show Must Go On. Zobaczymy. Lament na Placu Konstytucji się odbędzie. Aktor nie gra zaplanowanego spektaklu albo kiedy umarł albo zwariował, to jedyne przypadki, jakie ja znam.

Dodajmy, że córka Jandy to Maria Seweryn, aktorka o wiele bardziej znana i uznana od Krukówny. Jak wynika z bloga Jandy, dała sobie świetnie radę. Jeśli chcecie sprawdzić - wybierzcie się na warszawski plac Konstytucji, sztuka jest wystawiana na zewnątrz, za darmo.

Wracając do Krukówny, tak wyjaśniła ona sprawę tygodnikowi Rewia: Nie podpisałam umowy, gdyż realizacja jej punktów była niemożliwa do wykonania. Dlatego się wycofałam.

Niedawno prasa pisała, że Krukówna oszalała, siedzi sama w swoim mieszkaniu, unika ludzi i nie ma przyjaciół.

bDeBSuuq
KOMENTARZE
(169)
gość
13 lat temu
Agnieszko trzymaj sie.Jeszcze dla Ciebie zaswieci sloneczko.Musisz w to uwierzyc.
gość
13 lat temu
WSPOLCZUJE. JEDYNA ODWAZNA LASKA, KTORA OTWARCIE POWIEDZIALA ZE BRALA HERE. A ZE WYCHODZI Z TEGO 10%.... SORO SIEDZI W DOMU I IE CHCE NIKOGO WIDYWAĆ, TO CO MOZE ROBIĆ... BIEDNA...
Ja
13 lat temu
Jest naprawdę dobrą aktorką, super zagrała w Bożej Podszewce. Szkoda, że się tak stoczyła.
bDeBSuur
winsent_vega
13 lat temu
A ja ją lubie .
gość
13 lat temu
o co chodzi z Jandą i Wisniewskim, co jest niewłasciwego?
Najnowsze komentarze (169)
Gość
5 lata temu
Co za nieuk pisał ten artykuł?
gość
7 lat temu
smutne. gdzie jest rodzina i przyjaciele zeby jej pomóc? żal mi jej i wstyd za przyjaciół.
gość
7 lat temu
tzn jest plytka, !!! skoro odbilo jej tak wczesnie!!! g***o pokazala i juz sie zacpala !!!
Renata
8 lat temu
Szkoda dziewczyny, jest ladna, zdolna. Dlaczego nie umie sie tym cieszyc?
gość
9 lat temu
Nie masz szmalu, nikogo nie obchodzisz. Nawet ekspedientki w butikach sa dla ciebie chamskie.
goœÌ
9 lat temu
1.. Super :)
gość
11 lat temu
* 1984: Panny, jako Iwonka * 1985: Urwisy z Doliny Młynów, jako Asia * 1986: Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów, jako Asia * 1987: Ucieczka z miejsc ukochanych, jako Hela * 1989: Janka, jako Janka Nowak * 1990: Kramarz, jako córka * 1990: Korczak * 1990: W piątą stronę świata * 1990: Życie za życie. Maksymilian Kolbe, jako córka Koniora * 1992: Szwadron, jako Weronka * 1993: Polski crash, jako Alina Suchocka * 1993: Lista Schindlera, jako dziewczyna Czurdy * 1993: Kolejność uczuć, jako żona dyrektora * 1994: Dama kameliowa, jako Nanine * 1995: Pestka, jako Sabina * 1997: Farba, jako Farba * 1997: Łóżko Wierszynina, jako Irina * 1997: Boża podszewka, jako Maryśka Jurewicz * 1997: Czas zdrady, jako Rosana * 1999: Ogniem i mieczem, jako młoda Ukrainka * 1999: Fuks, jako Sonia * 2000: Weiser * 2003: Na dobre i na złe, jako Grażyna Małecka * 2003: Męskie-żeńskie, jako Hania * 2003: Na Wspólnej, jako Iwona Gładczyńska * 2003: Defekt, jako Ewa Bauman * 2004: Kosmici jako Lucy Majewska * 2004: Stacyjka, jako Gwiazda * 2005: Rozdroże Cafe, jako Katarzyna * 2005: Klinika samotnych serc, jako Joanna Kawecka (gościnnie) * 2006: Niania odc.45, jako dawna przyjaciółka Frani Krukówna grała w wielu filmach . Mało poważn (jak wy?) wspominacie prehistoryczny epizod jakim była Janka
gość
11 lat temu
oczywiście ,,uważa"..ale czasami pisząc na klawiaturze traci się ,,ortograficzną czujność".
bDeBSuuj
gość
11 lat temu
Krukówna to najbardziej utalentowana aktorka . Córka Jandy nawet nie dorasta talentem do kostek... Krukówna pisze ,że wypełnienie warunków Jandy było niemozliwe - moze i o to Jandzie chodziło ? Z artykułu wynuka ,że Seweryn znala rolę ( skomplikowana !) a więc uczyła się jej , przygotowywała się do jej zagrania . To wstrętne tak niszczyc bardziej utalentowanego aktora . Nawet jak sie to robi dla własnego dziecka - jest to niedopuszczalne!. Ale w tym ,,świecie aktorskim " prawdopodobnie jest to codziennosc . Pani Agniszko wierze w Pania , ma Pani ogromny talent- chyba najwiekszy z młodych , niech się pani nie da zaszczuć , i uwarza na tzw. ,,przyjaciół.
gość
11 lat temu
cena slawy...moze byla zbyt mloda aby byc znana wjance....
AE
11 lat temu
...
gość
11 lat temu
To Artur Barciś w lokach!
mella
11 lat temu
wspaniala aktorka dobry czlowiek pomozcie jej kolezanki z branzy czlowiek chory to nie potrzebny ratowac ja trzeba jest mloda zdolna wyslac ja do dobrej kliniki niech sie leczy zrobcie zrzutke!!!!!!!!!!!!!
mella
11 lat temu
biedna agnieszka dobra wrazliwa dziewczyna pani kolezanka pani jando trzeba jej pomoc takich ludzi nie zostawia sie samych chorychhhhhhhhhhhhhhhhpotrzebuje pomocy !!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDeBSuuL