"Marzę o drugim dziecku"

"Jeśli zdrowie pozwoli, chcę zajść w ciążę."

Obraz

Na początku roku Paulla Ignasiak wyjawiła, dlaczego na niemal rok zniknęła z mediów. Okazało się, że piosenkarka walczyła z rakiem jelit. Mimo że przeszła chemioterapię, ma obecnie nawrót choroby. Gdyby tego było mało, zmaga się również z kamieniami nerkowymi.

W najnowszym wywiadzie Paulla zapewnia, że nadal próbuje wieść w miarę normalne życie. Marzy również o drugim dziecku.

Mam jeszcze jedno wielkie marzenie - drugie dziecko – mówi w rozmowie z Na żywo. I jeśli tylko zdrowie mi pozwoli, chcę zajść w ciążę w najbliższym czasie. A jeżeli okaże się, że potrzebuję dłuższego leczenia - wtedy po prostu poczekam.

Trzymamy kciuki.

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą