Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co dalej z karierą Andersza?

930
Podziel się

Miał być gwiazdą nowego show Polsatu. Dojdzie do siebie po wylewie?

Co dalej z karierą Andersza?
bDJvvqHp

Dla producentów programu Tylko taniec wiadomość o tym, co przydarzyło się Alanowi Anderszowi, była szokiem. Dopiero się dowiedzieliśmy - mówi w rozmowie z Faktem rzecznik Polsatu, Tomasz Matwiejczuk. To dla nas przykra wiadomość. Nie jesteśmy upoważnieni do wypowiadania się w kwestii zdrowia Alana, o to trzeba spytać rodzinę. Jeśli zaś chodzi o program, to w tej chwili jest jeszcze za wcześnie, by cokolwiek w tym temacie mówić. Przede wszystkim życzymy mu zdrowia.

Jak już pisaliśmy, młody aktor znajduje się obecnie w ciężkim stanie w szpitalu. W niejasnych okolicznościach, prawdopodobnie podczas imprezy w prywatnym mieszkaniu na Mokotowie doznał wylewu krwi do mózgu. Nie wiadomo, kto zawiózł go do szpitala. Zobacz: Alan Andersz WALCZY O ŻYCIE! Pobito go na imprezie?!

Podobno doszło do przepychanki, w wyniku której Andersz spadł ze schodów. Obecnie przebywa na oddziale neurochirurgicznym jednego z warszawskich szpitali. Cały czas czuwają przy nim najbliżsi.

bDJvvqHr

Chociaż nikt w Polsacie nie chce poruszać tego tematu, można się domyślać, że udział Alana w show Polsatu stanął pod wielkim znakiem zapytania.

To miał być czarny koń tego programu - mówi osoba związana z jego produkcją.

bDJvvqHS
KOMENTARZE
(930)
gość
9 lat temu
d***l zasrany
gość
9 lat temu
m***ł z ciebie
IopAke , [url...
9 lat temu
IopAke , [url= [link=
bDJvvqHT
gość
9 lat temu
Alan.....POWRACAJ DO ZDROWIA !!!!!!!!
xc8ubY ivngp...
9 lat temu
xc8ubY <a href="
O4SNuf , [url...
9 lat temu
O4SNuf , [url= [link=
gość
9 lat temu
zdechnie
IU4jAR ejnkj...
9 lat temu
IU4jAR <a href="
No i co tam M...
9 lat temu
No i co tam Mateusz? Przyskrzynili Cię z tymi uloteczkami wpadłeś w złe zosartywtwo! Liczę na to, że im nie popuścisz! Jestem w ogf3le w szoku, że doktor prawa, nie był w stanie wybronić się przed paroma krawężnikami. Jednak to co ojciec zawsze powtarzał to prawda jak chcą cię dowalić to i tak dowalą i nie ma ma to siły.Troszkę strach mnie ogarnął, bo zawsze myślałem, że kto jak kto, ale ja dałbym radę wywinąć się z takiej sytuacji znajomością swoich praw , ktf3re swoją drogą też wyniosłem z domu.Pozdrawiam i powodzenia!
Paulla
9 lat temu
Kocham cie Alan bez cb ten program nie istnieje ; *******************
paris
9 lat temu
Modlę się o Niego codziennie! Niewazne czy bd jurorem w got to dance. Wazne zeby wyzdrowial! Kto wgl mogl mu cos ttakiego zrobic?!
gość
9 lat temu
Ale już przecież jest db . Ludzi ogarnijcie się jest okey z Alanem już ; ] ; ]
gość
9 lat temu
Żeby wyzdrowiał ... :)
bDJvvqHL
gość
9 lat temu
to jest tak jak woda sodowa uderza do głowy
...
Następna strona
bDJvvqIn