Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Whitney od dwóch miesięcy tylko piła i ćpała"

216
Podziel się

"W noc swojej śmierci była na imprezie, gdzie piła koniak i szampana. Zupełnie się nie kontrolowała."

"Whitney od dwóch miesięcy tylko piła i ćpała"
bDJpgnRx

Pogłoski o samobójstwie Whitney Houston, która mogła chcieć odebrać sobie życie z powodu problemów z głosem, sprawiły, że jej rodzina postanowiła wynająć prywatnego detektywa. Zadaniem śledczego było dokładne ustalenie, co Whitney robiła przed śmiercią. Okazuje się, że przez ostatnie dwa miesiące Houston nieustannie imprezowała. Gwiazda była w nocnym klubie na kilka godzin przed tragicznym zgonem.

Według zeznań świadków, Whitney wróciła do dawnego trybu życia. Szalała – powiedział magazynowi Star detektyw. W noc śmierci była na imprezie, gdzie piła koniak i szampana. Zupełnie się nie kontrolowała. Dowiedziałem się, że od dwóch miesięcy tylko piła i ćpała.

Po powrocie do hotelu wstąpiła do baru i wypiła kilka drinków - dodał. Jeden z kelnerów powiedział, że odebrała telefon i na kogoś krzyczała. Stwierdził, że zachowywała się agresywnie i niczym osoba z problemami psychicznymi. Na zmianę miała ataki manii, a potem popadała w apatię. Po wizycie w barze poszła do swojego pokoju i tu niestety zakończyła się jej kariera.

bDJpgnRz

Wierzącej mamie gwiazdy bardzo zależy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do śmierci jej córki. Woli już wersję z zapiciem i zaćpaniem się na śmierć, niż podejrzenia o samobójstwo.

bDJpgnSa
KOMENTARZE
(216)
gość
9 lat temu
..............................
111111
9 lat temu
dlaczego ci najwieksi tak szybko odchodzą
gość
9 lat temu
Budujące jest to, że większość komentujących pisze o Whitney dobrze! Moim zdaniem żyła sama w złotej klatce, miała pieniądze i tylko tyle.... wielka szkoda, bo po jej śmierci skończyła się pewna epoka dobrej muzyki rozrywkowej.... Talent, który miała to nie wszystko, taki głos ma się po latach morderczej pracy i ćwiczeń.... Wielka szkoda, że nikt nie potrafił jej wyciągnąć z uzaleznień...
bDJpgnSb
gość
9 lat temu
szkoda jej, nikt jej nie pomógł kiedy naprawdę tego potrzebowała- TO PRAWDA a treraz wielkie halo.
gość
9 lat temu
SZCZERZE TO WYDAJE MI SIĘ ŻE WHITNEY BYŁA CZYSTA NIC NIE BRAŁA JUŻ.dLACZEGO NIE MA FRAGMENTU Z WYPOWIEDZIĄ JEJ PRZYJACIÓŁKI KTÓRA MÓWI CO SIE DZIAŁO TAMTEGO WIECZORU.ŻE TAŃCZĄC PRZEZ TRZY GODZINY NIGDY SIĘ NIE BĘDZIE WYGLĄDAŁO TAK SAMO JAK SIĘ PRZYSZŁO.i WYPIŁA TYLKO SZAMPANA .CIEKAWE COŻ BEZ MEDIÓW BYŚMY POCZELI
gość
9 lat temu
Przecież każdy o tym wiedział że piła i ćpała Ameryki Pudel nie odkrył. Na pomoc jest już za póżno nik nie podał jej ręki ,miejcie trochę taktu i nie piszcie już takich rzeczy Dorota
imbir
9 lat temu
drażni mnie, że podnoszą się głosy moralności uniwersalnej, piętnujące ją za dragi i styl życia. zanim jeszcze ją pochowali, co niektórzy pokrzykiwali, ze ma na co sobie zasłużyła... mogę się założyć, że każdy z nich słuchał choćby 'I will always love You', każdy z nich, cos kiedys od niej dostal, a teraz psy wieszaja, zanim jeszcze zdołała ostygnąć.
gość
9 lat temu
a gdzie rodzina a gdzie przyjaciele że pozwolili jej do takiego stanu się doprowadzić
gościuwa
9 lat temu
też niewiem o co mogło jej chodzić ale to niedobrze ze cały czas piła i zakończtła swoją kariere widac niezdawała sobie z tego sprawy że ma jeszcze wielu fanuw kturzy ją kochali ... szkoda....
gość
9 lat temu
NIKT NIE POMÓGŁ bo pomocy nie chciała i tyle .
gość
9 lat temu
Piła, ćpała, imprezowała przez kilka miesięcy i jeszcze tak ładnie wyglądała. Tylko pogratulować Whitney kondycji Ja po jednej imprezie wygladam jak z krzyża zdjęta . . .
gość
9 lat temu
wielka szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
czego wy k***a żałujecie powiedzcie mi. Co ona dobrego w życiu zrobiła oprócz muzyki ? Ćpunka i alkoholiczka... do tego się kurwiła. Miała kupę siana i co z tego. pomogła komuś ?
bDJpgnRT
gość
9 lat temu
To tak ku przestrodze.
...
Następna strona
bDJpgnSv