Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuźniar przegrywa z "Porankiem" TVP Info

970
Podziel się

Ogląda go tylko 200 tysięcy widzów. Ilu z nich to "masochiści"?

Kuźniar przegrywa z "Porankiem" TVP Info
bDZsEQZN

Po ostatnim zamieszaniu z bardzo ostrymi wypowiedziami Jarosława Kuźniara, sprowokowanego facebookową akcją "zwalniania" go, pomyśleliśmy, że może Was to zainteresować. Według najnowszych badań telemetrycznych Nielsen Audience Measurement przeprowadzonych dla portalu WirtualneMedia najchętniej oglądanym porannym programem informacyjnym nie jest wcale Wstajesz i wiesz na TVN 24, ale Poranek w TVP Info. W dni powszednie pasmo telewizji publicznej gromadzi przed ekranami średnio 225 tysięcy widzów. Na tym tle gorzej wypada program Jarosława Kuźniara. TVN24 włącza średnio 206 tysięcy widzów.

Z badań wynika, że poranne pasma kanałów informacyjnych najczęściej oglądane są przez osoby po 60. roku życia. Brak niestety danych, ilu spośród widzów Kuźniara to krytykowani przez niego "masochiści" i "smutna prawica".
Przypomnijmy:

bDZsEQZP
bDZsERaq
KOMENTARZE
(970)
gość
9 lat temu
mistrz głupoty. dziwie się, że jeszcze go z telewizji nie wyrzucili.
HGd
9 lat temu
Nie lubię go..
gość
9 lat temu
zarozumialy cham. WYPAD!!! BEDZIEMY PAMIETAC KTO BYL ZA ACTA!!!!
bDZsERar
gość
9 lat temu
Kuźniar, daruj sobie, jesteś z***m
gość
9 lat temu
nie cierpię tego gościa i jego chamstwa chociaż nie jestem z prawicy ;)
Najnowsze komentarze (970)
gość
9 lat temu
aparatczyk zarazony małpią złośliwością
uCzHNZ , [url...
9 lat temu
uCzHNZ , [url= [link=
Q9kugC pdluj...
9 lat temu
Q9kugC <a href="
VqHXSn , [url...
9 lat temu
VqHXSn , [url= [link=
HTWwnZ gsnng...
9 lat temu
HTWwnZ <a href="
trzeba ich zr...
9 lat temu
trzeba ich zrozumieć. Srodowisko wolmife to szczegf3lny przypadek, jergo patologicznas odmiana tzw. telewizyjni celebryci, to kurwidf3ł, w ktf3rym za stręczycieli własnego potomstwa roibia ich rodzice.To jest w tamtym "towarzystwie" standard, wiec nikt nie rozumie, jak mozna ścigać kogos zaq coś, cvo w tym środowisku jest nieomalze standardowymi zachowaniami.Tyle tylko, ze u nas sądy boją się "wajadalotf3w",niczym diabeł wody święconejtraktują ich jak święte krowy.Przywykli do tego i uwazaja to za swoje niezbywalne "prawa".Aresztować i skazywać za cos takiego to mozna np. jakiegos tam Leppera, ale od nich, elyty,wara.A tu proszę, ikonę ich środowiska, symbol degrengolady i upadku moralnego, ktf3ry obnosili na sztandarach, niczym lewactwo Che Guevarę, ośmielono sie potraktować jak pierwszego lepszego obywatela z gminu.A przeciez Polański nie jest z gminu ale z Gminy.Tyle ze sędzia okregowy w L.A.w Kalifornii wsadza do paki takie autorytety tuzinami.Bo w L.A., gdzie nie splunąć, to lauret lub laureatka wolmifego Oskara. Na nikim nie robi to najmniejszego wrażenia, tylko na naszych skundlonych, zakompleksionych elitach, ktf3re na plecach Polańskiego załatwiali sobie jkakies tam chałtury w trzeciorzednych produkcjach.No to jęczą ze strachu, , ze im się urwą te chałtury.
franek
9 lat temu
Kusniar juz zapomnial co to jest etyka,albo zwykla moralnosc.Spoleczenstwo ma juz dosyc jego kretactw i przeinaczan.Dosyc juz mamy klamstw Tuska i jego przestepcow,wiec Kuzniar juz nas nie musi oklamywac i manipulowac wiadomosciami...Niechaj wraca do szkoly i nauczy sie co to jest przyzwoitosc....
gość
9 lat temu
a ja oglądam go codziennie i jestem rozczarowana jak on nie prowadzi
bDZsERaj
gość
9 lat temu
dno
gość
9 lat temu
dno
gość
9 lat temu
A ja go bardzo lubię i tylko oglądam jak on prowadzi program
gość
9 lat temu
prowincjonalny aparatczyk
gość
9 lat temu
kużniar!!!.....pamiętaj co rano ucałuj portret tuska . Jeszcze chwila a będziesz miał matę do spania kubeł do srania i portret Tuska do całowania !
gość
9 lat temu
Mów za siebie burku
...
Następna strona
bDZsERaL