Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozwód wyszedł im na dobre

88
Podziel się

Związek Kayah i producenta telewizyjnego, Holendra Rinke Roijensa, sprawiał wrażenie wyjątkowo udanego. Byli piękni, szczęśliwi, bogaci, urodziło im się dziecko... a potem się rozwiedli. Jak się okazuje, wyszło im to na dobre.

Rozwód wyszedł im na dobre
bDaxOTVh

Związek Kayah i producenta telewizyjnego, Holendra Rinke Roijensa, sprawiał wrażenie wyjątkowo udanego. Byli piękni, szczęśliwi, bogaci, urodziło im się dziecko... a potem się rozwiedli. Jak się okazuje, wyszło im to na dobre. Znajomy Rinkego mówi:

Rinke zaczął życie klubowicza dopiero po rozstaniu z Kaśką. Myślę, że powodem rozwodu było coś innego. Rinke trudno znosił wielopokoleniową rodzinę, którą stworzyła im Kaśka. W ich domu w podwarszawskiej Radości mieszka mama Kasi, często bywa jej bliska rodzina. A Holender przyzwyczajony do wolności nie mógł znaleźć tam sobie miejsca. I były konflikty. Oboje są trudni w życiu codziennym. Ale synka Rocha kochają nad życie. To dla niego Rinke nie bierze dziś do ust ani kropli alkoholu.

bDaxOTVj

W niedawno udzielonym wywiadzie Rinke przyznał, że jest zakochany i że bardzo chciałby mieć jeszcze trójkę dzieci. Ale stara się żyć z Kayah tak, żeby ich syn jak najmniej odczuwał rozwód.

Rinke kupuje nawet pod choinkę prezenty... Sebastianowi, nowemu mężczyźnie Kayah, bo wie, że jego synek lubi partnera mamy. A przy stole często rozmawiają o wychowaniu Roszka - opowiada znajomy.

bDaxOTVK
KOMENTARZE
(88)
radosna
13 lat temu
Jak się człowiek w kimś zakopowerzy to juz nie ma rady, trza się rozwieść...;)
gość
12 lat temu
no to Sebastian Karpiel-Buleczka dostaje prezenty pod choinke! jakie to slodkie!!!!!!!! kochajaca sie rodzinka!
gość
13 lat temu
On wcale nie jest koszmarny, a wręcz przeciwnie,widziałam go na żywo. Z tą fotką jest coś nie tak. A Karpiel Bułecka to smarkacz w poównaniu z Kayah i za jakiś czas znajdzie sobie jakąś młdą lunię!!! To Pewne!!!
bDaxOTVL
gość
13 lat temu
Nieuki ! Radość jest w granicach Warszawy, gmina Warszawa-Wawer.
gość
13 lat temu
Po co oni to rozkminiają po latach.Przecież wiadomo,że Rinke zaczął szaleć jeszcze jak był z Kayah(wymykał się na całe nocki jak była w trasie).A tu tekst o teściowej,może gdyby nie ona później by się wydało...
Najnowsze komentarze (88)
gość
12 lat temu
no to Sebastian Karpiel-Buleczka dostaje prezenty pod choinke! jakie to slodkie!!!!!!!! kochajaca sie rodzinka!
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość08
13 lat temu
Od takiego faceta lepiej trzymać się z daleka.Kayah trafiła kulą w płot!!!
wienia9
13 lat temu
To, ze Rinke jest trudny w życiu akurat się zgadza -miałam tę nieprzyjemność zaobserwować. Zapomnieliście dodać jeszcze, że co dnia wciąga krechę, bo jak nie to nie podchodź! I nie gadajcie bzdur, że nie pije. Dowód na załączonym zdjęciu.
Fanka Kayah
13 lat temu
Kasiuniu dobrze ze zostawilaś temtego warjata!uwielbiam cie:)
gość
13 lat temu
no i luz kayah ma S. Bułeckę i Rinke jest zakochany...czyli kazdy ma cos dla siebie...
gość
13 lat temu
Głupota
perszinguś i ...
13 lat temu
ma mine jak s*****y kot na pustyni i kisiel w gaciach a tamten niedorozwój czacha jak radio,hehe
bDaxOTVD
gość
13 lat temu
a u ciebie
gość
13 lat temu
bardzo ją lubię !
JAQ
13 lat temu
ZWIĄZEK Z TAKIM FACETEM TO KANAł,SKORO NIE DOTRZYMUJE OBIETNIC I ROBI CO CHCE.ROZWóD JEJ WYSZEDł NA DOBRE,BO JEMU TO CHYBA NIEBARDZO POMOGłO.
gość
13 lat temu
gdyby nie stylisci bylaby jak kwazimodo.
gość
13 lat temu
Debile !!!!! Bawią się życiem swojego dziecka >!!!
gość08
13 lat temu
Gdyby naprawdę sie kochali,to nic ani nikt by ich nie rozdzielił.Widocznie to tylko zauroczenie,dlatego nie dali rady przejść przez kryzys.Bo ludzie o silnych charakterach powinni trzymać sie razem!
...
Następna strona
bDaxOTWf