Górniak pokazuje nogi w "Bitwie na głosy"!

738
Podziel się

Spodobała jej się Angelina Jolie na Oscarach?

Górniak pokazuje nogi w "Bitwie na głosy"!

Druga edycja _**Bitwy na głosy**_ rozpoczęła się od zwycięstwa drużyny prowadzonej przez Edytę Górniak. Piosenkarka, która swoich uczestników rekrutowała w rodzinnym Opolu, przygotowała z nimi utwór Ticket to the moon w ulubionej przez nią, lirycznej wersji.

Edzia zaprezentowała się na scenie w białej sukni z czarnym paskiem i wielkim rozcięciem, podkreślającym jej długie nogi. Czyżby zainspirował ją występ Angeliny Jolie na rozdaniu Oscarów? Zobaczcie stroje pozostałych uczestników: ciężarne siostry Przybysz (i Bohosiewicz w jury), zmęczonego życiem Panasewicza w różu oraz rapera Mezo.

KOMENTARZE
(738)
gość
8 lat temu
lud zajmuje się durnymi showami, które nabijają kabzy celebrytom, a tymczasem tusk chce sprzedać polski Lotos, nasz ostatni bastion niezależności energetycznej. I to komu? rosyjskim inwestorom... i wyobraźcie sobie, że polski naród musi bronić polskiego interesu przed polskim (?) rządem - kilka dni temu złożono projekt ustawy, która zabrania rządowi sprzedać większość akcji Lotosu. Czy absurd w tym kraju osiągnął szczyt? coraz częściej zastanawiam się, czy ten rząd nie pracuje dla obcej nacji i specjalnie nas nie niszczy z wszystkich stron...
gość
8 lat temu
NOgi Górniak pokażą ale Sesji Angeliny W Tureckim Vogue to już nie ma komu
gość
8 lat temu
Anonymous też mówią o New World Order, ludzie przez waszą ignorancję już wkrótce czekają was zgliszcza dawnego życia. Rządy totalitarne, jeden rząd światowy, z jedną walutą (Euro jak i cała Unia to chytry plan wprowadzenia światowego kryzysu, nic więcej). Staniemy się niewolnikami systemu. Plan zacznie spełniać się wraz z nadejściem 3 wojny światowej, ataku terrorystycznego na Olympics 2012 w Londynie i zniszczeniem Big Bena.
gość
8 lat temu
Sonia wygląda delikatnie mówiąc............... dziwnie:)
gość
8 lat temu
Edyta nie idz ta droga;), przechodzisz wlasnie niebezpieczna linie-gdy wypelniacze wyprasowuja zmarszczki a zaczynaja tworzysz "twarz potwora" *cos jak u MInge, i tej ksieznej z hiszpanii)
Najnowsze komentarze (738)
gość
6 lat temu
Jak ma co pokazywać to niech pokazuje
qwert67589
8 lat temu
najgorszy show w historii telewizji z pseudogwiazdami (nie wszyscy) jak mezo czy te całe sistars
Kasiek
8 lat temu
Mezo wygląda jakby był po chemioterapii... :-/
gość
8 lat temu
Gorniak ma super figure i ma co pokazywać.
gość
8 lat temu
bo Edyta broni swoją drużynę.
gość
8 lat temu
A teraz Węgorzewska na docinkę...
gość
8 lat temu
Jest najlepsza! Oby wygrała!
gość
8 lat temu
Mam nadzieję, że Opole wygra!
gość
8 lat temu
Edyta do boju!
gość
8 lat temu
Amazing!
gość
8 lat temu
WE MUST STOP KONY!!! [#V=Y#YdldABYWHEY#401#331#]
gość
8 lat temu
Ale ta Edzia staro wygląda ,ło matko!
gość
8 lat temu
śliczna
gość
8 lat temu
jedno wielkie dziadostwo.......
...
Następna strona